Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Обявявам на всеослушание новината за старта на това състезание.

Обикаля се Тайланд, събират се точки, бият се румънците и наградата е ... екскурзия в Тайланд.
Разбира се, платена от държавата Тайланд промоция е, но в тоя форум толкова много се говори и за Тайланд и за промоции, та не мисля, че нарушавам форумни политики, като я пускам

Аз играя ролята на Опитния Участник в отбора.

Търси се втори!

Ама трябва да мине през конкурс на тема колко много харесвам да пътешествам и приключенствам и колко много харесвам/ще харесам Тайланд  :)

И после да се събират лайкове

Идеята е, че се търси човек с присъствие в социалните мрежи, който да пуска снимки и сводки и видео клипове в реално време и да привлича внимание.

На сайта е разказано почти всичко, което и аз знам. Сайтът е на английски, защото състезанието е международно. Да се знае английски е желателно, но самите сводки и изяви в социалните мрежи се очаква да са на български, защото промоцията е за България.

Който се интересува, да запявяда - регистрацията би трябвало да отвори днес.

Аз самият, нямам участие в организацията, така че надали ще мога да отговоря на всички възникнали въпроси. Що се отнася до разходите - самолетният билет и някакакъв джобен бюджет за придвижване и нощуване в Тайланд са от тях, но предполагам, че ще има и допълнителни разходи. Да покрият визи и застраховки например не са обещали нищо.

 

http://www.thethailandrace.com

 
  • Харесвам 34
Връзка към мнение

Много яко!С удоволствие бих се пробвала, но нямам и един ден отпуск за тази година. Отсега завиждам на теб и на човека, който ще ти партнира в това приключение. Стискам палци и чакам сигнал къде да лайквам:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чак мотивационен клип да им записвам, тоо мач... Иначе идеята е супер!

Само и единствено това ме спира, за момента... иначе да съм се записал вече :)

Идеята наистина е супер!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много готина идея! В този период от годината не мога да пътувам, но обещавам лайкове и шервания в социалните мрежи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чак мотивационен клип да им записвам, тоо мач... Иначе идеята е супер!

 

 

Само и единствено това ме спира, за момента... иначе да съм се записал вече :)

Идеята наистина е супер!

 

Форматът и съдържанието на видето не са предписани. Може да е "мотивационно", може да е просто представяне, може да видео от някое приключение, даващо представа за вкуса на автора към пътешествия, може да е поредица снимки, може да е ... каквото ви хрумне, с което да докажете, че сте правилният човек за приключнието и че не страдате от чак такава скромност, че после да не разкажете за преживяното. Струва си малкото усилие.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Форматът и съдържанието на видето не са предписани. Може да е "мотивационно", може да е просто представяне, може да видео от някое приключение, даващо представа за вкуса на автора към пътешествия, може да е поредица снимки, може да е ... каквото ви хрумне, с което да докажете, че сте правилният човек за приключнието и че не страдате от чак такава скромност, че после да не разкажете за преживяното. Струва си малкото усилие.

Домоседко, много късно го обаждаш това начинание. :blush: :blush:

Иначе, веднага щях да се Фърля в приключение. ;)

Е, малко щяхме да сме като баба и внуче ;) ;) ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Еххх как не ми пасват датите. Разминавам се само с 3 дни, иначе с най голям кеф щях да се регистрирам

Редактирано от мая
Връзка към мнение

Някой все пак трябва да му отмъсти на тоз човек! Не, не говоря за румънците.. тях сме ги били от всякъде, който и да изберат като втори участник и грам не го мисля, та даже и фенове ще ни станат! Говоря за Домосед…Крайно време е да си признаем, че много от нас, малко или много му завиждаме ..добре де.. не си признавайте ..знам, че е срамно….. Та ! Начина да му отмъстим е да му натресем някой лудичък. Аз имам личен мотив за отмъщение от има няма 15 годни почти. Онова време в което нямах хал хабер от пътуване и се натресох на арестите/Англия/ и изпочупването ми/Франция/  и куцукайки постнах оня пътепис в дира / има го и тук – б.а./ и с Домосед се заговорихме.. И не стига това... ами попаднах на пътeписите му… после на книгата му.. на блога му.. на сводките му.. и стана тя…така се заразих, че  в акъла ми само пътища и самолетни билети вече. Голям трън ми вкара в петичката ( познато ви е нали?! )  Ох, как ми се ходииииииии…  Пък да го видим как ще се оправя тогаз, с моя никакъв английски, с това, че все ме застигат щуротевини и с това, че винаги съм гладна….хахахах

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

Звучи супер,ама токова пътувания съм натрупал да края на годината,че жената вече се мръщи.Иначе съм прекарал 3пъти по 2месеца в Тай и няма да ми е трудно да напиша мотивационно писмо,а и доста снимки имам....ама....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Анджи,да разбираме ли,че си приела мисията с отмъщението насериозно? Вече чак яд ме хващаше, че никой не се навива, а само пишем тук защо не можем

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Все повече започва да ми харесва таз една идея... готова съм даже да отложа и пътуването ми до Бирмингам дето съвпада по дати... и да спретна нещо като *мотивационно* писмо. Чудя се само дали да си кажа истината за мотива или да се направя на кокона, колко много заслужавам да отида щото - бла бла бла.... Хм ..да вземем да организираме едно тайно общество и да залагаме капани.. м?!) С общи усилия може и да се справим!!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Давай, Анджи, натрий му носа!

 

А като се запишеш - ще сме с едни гърди (и то какви!) пред румънците!  :P  ;)

Редактирано от Childish
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

 

 

А като се запишеш - ще сме с едни гърди (и то какви!) пред румънците!  :P  ;)

 

Тая работа без подходящ снимков материал звучи единствено декларативно, а както знаем друго си е око да види...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тая работа без подходящ снимков материал звучи единствено декларативно, а както знаем друго си е око да види...

      :triniti:

Връзка към мнение

Да отсрамим форума :) , че румънците ни поведоха с 6:2....

... или да си докарам срам ....

 

Регнах се !

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/nikolay-prodanov-11/

 

ако не стане друго, поне си поопресних как се работи с Адоб Премиер и на Сони Вегасите...

знам ли, съдбата може да реши да се избъзика с мен и да си празнувам ЧРД-то в Тайланд :)

 

Пък и да му поолекне малко на Домосед, че то едни знойни каки от нашенско само се бяха нахвърлили :);)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Да отсрамим форума :) , че румънците ни поведоха с 6:2....

... или да си докарам срам ....

 

Регнах се !

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/nikolay-prodanov-11/

 

ако не стане друго, поне си поопресних как се работи с Адоб Премиер и на Сони Вегасите...

знам ли, съдбата може да реши да се избъзика с мен и да си празнувам ЧРД-то в Тайланд :)

 

 

like :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Някой все пак трябва да му отмъсти на тоз човек! Не, не говоря за румънците.. тях сме ги били от всякъде, който и да изберат като втори участник и грам не го мисля, та даже и фенове ще ни станат! Говоря за Домосед…Крайно време е да си признаем, че много от нас, малко или много му завиждаме ..добре де.. не си признавайте ..знам, че е срамно….. Та ! Начина да му отмъстим е да му натресем някой лудичък. Аз имам личен мотив за отмъщение от има няма 15 годни почти. Онова време в което нямах хал хабер от пътуване и се натресох на арестите/Англия/ и изпочупването ми/Франция/  и куцукайки постнах оня пътепис в дира / има го и тук – б.а./ и с Домосед се заговорихме.. И не стига това... ами попаднах на пътeписите му… после на книгата му.. на блога му.. на сводките му.. и стана тя…така се заразих, че  в акъла ми само пътища и самолетни билети вече. Голям трън ми вкара в петичката ( познато ви е нали?! )  Ох, как ми се ходииииииии…  Пък да го видим как ще се оправя тогаз, с моя никакъв английски, с това, че все ме застигат щуротевини и с това, че винаги съм гладна….хахахах

 

Аз нямам един ден отпуск... И не съм фотогенична грам. Но пък Анджи има чар и за България, и за Румъния на куп :) Стискам й палци от сърце! Ще бъде интересна комбинация интелигентния сарказъм на Домосед и саркастичната интелигентност на дамата  :P Успееех!

Връзка към мнение

 


 може да реши да се избъзика с мен и да си празнувам ЧРД-то в Тайланд :)

Пък и да му поолекне малко на Домосед, че то едни знойни каки от нашенско само се бяха нахвърлили :);)

 

Ауууу, Коленце, кака.. разкри ме ! 

Верно съм знойна..и верно се понахвърлям....ама па до сега.. никой не се е оплакал....

 

И не се кахъри за празника, Коле! Ей, на! Пред всички тук обещавам, че ще ти донеса специален подарък за рождения ден от Тайланд!

 

 

 

Така ... филмчето  почти е готово... все пак съм суетна и трябва да го изпипам. 

 

Дали пък да не го кача като се врътне тоз ретроградния..как мислите?!

Редактирано от Angelika
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

 

Верно съм знойна..и верно се понахвърлям....ама па до сега.. никой не се е оплакал....

 

 

На теб са ти знойни само циците - аз дето само по мъже си падам, им се кефя на макс :blush:  :lol:

Успех, слънце! Ретроградността не е в Меркурий, а в нас :)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.