Прескочи до съдържание

Подарявам 250 Accor LeClub точки


Препоръчани мнения

Подарявам 250 точки от програмата, направо се добавят в сметката ви. За предпочитане на някой, който ги събира, че ако нямате никакви 250 не стигат за нищо  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, прати ми на лични номера и името от акаунта. Между другото имам още една порция от 250, но не могат да отидат в един акаунт.

Връзка към мнение

Как ги пращаш така?

Аз имам 2 акаунта и отдавна искам да си преместя едните при другите, ама не става...

Връзка към мнение

Не ги прехвърлям между акаунти, това са бонус точки от друга програма.

Ако имаш два акаунта по погрешка, може да пробваш да им пишеш да ги обединят...

Връзка към мнение

Не ги прехвърлям между акаунти, това са бонус точки от друга програма.

Ако имаш два акаунта по погрешка, може да пробваш да им пишеш да ги обединят...

Не щат.

А и вече тук-таме отговарят. Много маймуни на клона станахме и им е през оная работа за такива проблемчета. Те за недобавени точки не ми отговарят вече два пъти, та за това ли...

Връзка към мнение

Вярно много маймуни на клона им станаха. Ама така е като  раздаваха платинени карти (топ нивото) на ляво и надясно преди няколко години. От следващата година за пореден път си сговнясват програмата, но още ги търпя. 

 

Иначе наистина 250 са за никъде, но е срамота да изгарят.

Все пак капка по капка... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Направих глупава грешка (бях забравил автоматичното конвертиране към мили включено заради една промоция) и всичките точки са заминали, а ми трябваха ... Та да помоля, ако някой има излишни 4000 точки да ми услужи, а аз ще му ги върна до 1-1.5 месеца в неговия акаунт. Като бонус, ще важат за статус.

Връзка към мнение

Ами трябват ми 4000 за 2 ваучера по 40 евро, иначе на порции не може. Благодаря все пак

Всъщност сигурно може да ги допълня до 2000 и да ползвам един ваучер, ама не знам ще ми стигне ли времето...

Връзка към мнение

Ами трябват ми 4000 за 2 ваучера по 40 евро, иначе на порции не може. Благодаря все пак

Всъщност сигурно може да ги допълня до 2000 и да ползвам един ваучер, ама не знам ще ми стигне ли времето...

 

Аз имам 2000, ако ти вършат някаква работа?

Връзка към мнение

Всъщност аз ги прехвърлям от друга програма към Accor LeClub. Готови точки не може да се прехвърлят към друг човек, но ако имаш генериран ваучер може да го дадеш на друг да го ползва без проблем.

Връзка към мнение

Е аз как тогава щях да ти ги прехвьрля ако ти вьршеха работа

Ами допълвам ги до 2000 (както ти дадох ония 250) и после ти ми даваш ваучера. С ваучер е малко по-кофти от точки, защото трябва да плащаш на място 

 

Да де, тъпото е, че имам 1697 точки дет сигурно ще изфирясат ей така. Не знаех, че няма начин м/у акаунти. Ваучерите са ясни...

Мога да ти ги допълня до малко повече от 2000 с прехвърляне от друга програма и да си ги ползваш. Не съм сигурен дали се удължава валидността, преди се удължаваше, но преди и за статус важаха, а сега вече не.

Връзка към мнение
  • 4 години по-късно ...

Мога да дам още 250 точки на някого, при условие, че акаунта досега не е получавал първоначален бонус от e-rewards. Т.е. тези на които съм дал по-горе не могат да се възползват (освен ако имат друг акаунт).

Бонуса се брои за активност и удължава срока на валидност на акаунта с една година. Не важи за статус.

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.