Прескочи до съдържание

Споделено пътуване от летище Валенсия/Кастелон Ryanair Valencia/ Castelon Aerport


ilinka89

Препоръчани мнения

Здравейте.

 

На.14.10.2016 ще пътуваме с Ryanair до Валенсия/Кастелон.

Наели сме кола под наем и имаме две свободни места.

Ако някои желае да се придвижи до града с нас нека се свърже с мен.

хххх- Илинка

 

Обратния ни полет е на 17.10.2016 и отново сме с две свободни места.

Редактирано от Георги
без мобилни телефони, моля
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ние сме по същото време. Съгласни сме да споделим пътуването, само трябва да уточним детайли относно паркинга във Валенсия и багажа, който ще носим. 
 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Мартин Николаев

Здравейте.

 

На.14.10.2016 ще пътуваме с Ryanair до Валенсия/Кастелон.

Наели сме кола под наем и имаме две свободни места.

Ако някои желае да се придвижи до града с нас нека се свърже с мен.

хххх- Илинка

 

Обратния ни полет е на 17.10.2016 и отново сме с две свободни места.

Може ли да споделите от къде сте си наели rent a car и на каква цена ако не е тайна. Ако не сте си намерили хора за споделеното пътуване, ще се включим.

Връзка към мнение

Може ли да споделите от къде сте си наели rent a car и на каква цена ако не е тайна. Ако не сте си намерили хора за споделеното пътуване, ще се включим.

Компанията е Malco, а цената, на която ние сме букнали кола е 79,79 euro за най-нисък клас (двама човека сме). 

Изчакваме Илинка да получи отговор от хотела си какво ще предложат за платен паркинг, в случай, че наоколо не може да се намери място на безплатен паркинг. Ако паркингът е повече от 10 евро/ден ние ще се откажем от споделеното пътуване и може да се уговорите с Илинка да пътувате заедно. Защото имаме вариант за безплатен паркинг, както и хотелът, който сме резервирали има възможност за платен паркинг по 9 евро/ден, което е доста приемливо на фона на 15-25 евро/ден, които се предлагат из Валенсия.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние се отказваме от споделеното пътуване и си запазваме нашия рент-а-кар. Ако някой проявява интерес, може да пише на ilinka89,

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имаше пример с Хирона , но тя сама по себе си е много атрактивна и си заслужава посещение.

Кастейон има ли какво да предложи или е само точка по пътя ?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

ilinka89, поздравления за темата! Много подходяща, особено за летища като CDT - "царевичака". Хареса ми етикета, лепнат на летището в Кастелйон, но самият аз не го възприемам особено трагично, а напротив. Да не забравяме, всяко зло за добро. А и областта Кастелйон се оказва доста интересна за обикаляне и при добро желание кацането на това летище може да бъде поводът за това.

 

Та да попитам, има ли двама пътуващи магеланци за натам в периода 28.10. - 31.10. с желание да обединим някак си усилията (и финансите ;)) по наемането на рентакар, а защо не и да си организираме обща екскурзия в Кастейон и Валенсия? :)

Моето предложение включва и първа и последна нощувка в хотел на брега на морето в Кастейон де ла Плая с много добри отзиви и с включена закуска само за 32 евро цена за двама за нощ!

Моля тази комплексна оферта да не се счита за организирано пътуване с турагенция, толкова недолюбвано от нас, магеланците! ;)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Почти на 100%  двама души сме за тези дати. Аз също мислех за нощувка в Кастейон, но трансфера до там го дава над час и 12евро и реших, че не пестя кой знае какво. За момента клоня по към нощувки във Валенсия. И още не съм купила билетите за връщане :( . Но по-скоро ще ходим отколкото не.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Почти на 100%  двама души сме за тези дати. Аз също мислех за нощувка в Кастейон, но трансфера до там го дава над час и 12евро и реших, че не пестя кой знае какво. За момента клоня по към нощувки във Валенсия. И още не съм купила билетите за връщане :( . Но по-скоро ще ходим отколкото не.

 

Не съм напълно сигурен, но мисля, че трансферът до Валенсия си обикаля малко и така или иначе минава първо през Кастейон.

 

 http://www.mediterraneoholidays.com/aeropuerto-de-castellon/aeropuerto-de-castellon-buses

 

post-735-0-83196700-1475672281.png

Редактирано от rik4o
Връзка към мнение

А, да-това пък не го бях видяла. Както и да е , първо да взема билетите за връщане(утре си взимам Дайнърса и се надявам да я сефтосам успешно) и ще ти пиша на лични веднага. Ти си букнал хотела в Кастейон ли да разбирам? Защото аз проявявам интерес дори и в едната посока само ако може да споделим транспорта, все е помощ.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, ако някой ще пътува на 21.10.201 г. София- Кастелон Валенсия и обратно на  24.10.2016 г. Кастелон Валенсия - София и иска да си подели рент-а-кар с още двама да пише :)

Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Родителите ми ще пътуват на 03.02 - 06.02.2017. Има ли някой на тази дата, който би желал да сподели с тях рент-а-кар?

Здравей Ива, аз и приятелката ми ще пътуваме на същите дати. Ако все още търсите, може да споделим рент-а-кар :)

Пиши ми на ...

 

С уважение,

Атанас Вълчев

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей Ива, аз и приятелката ми ще пътуваме на същите дати. Ако все още търсите, може да споделим рент-а-кар :)

Пиши ми на ...

 

С уважение,

Атанас Вълчев

Контакти разменяйте на лично съобщение, моля. :)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,

Аз и приятелката ми ще пътуваме на 03.02. (Тоест утре). Ива, Атанас, ако все още не сте се организирали, ще се раздвам на обратна връзка, за да измислим нещо от така "удобното" летище Кастейон.

Поздрави

Връзка към мнение

Здравейте и ние със съпругът ми и детето,ще пътуваме до Кастелон на 27.03 кацаме.-31,03 излитаме -отиваме на гости на наши близки,но все още не се знае дали ще успеят да ни посрещнат,защото може да са на работа.Така,че ако някой предлага споделено пътуване може да се присъединим хем да не ги разхождаме :)

Редактирано от Danini
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, търся едно място за споделено пътуване от Кастелон до Валенсия и обратно с полетите на Райън:

 

- 17 фев (пет) - Кастелон - Валенсия

- 20 фев (пон) - Валенсия - Кастелон

Връзка към мнение

Здравейте и от мен!
 

Аз имам Sofia - Castellon на дата 22.Май понеделник и също се оглеждам за някакво споделено пътуване до Валенсия или поне до град Кастейон.

Ако някой ще ходи нататък на моята дата съм на линия.

 

Мерси! :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.