Прескочи до съдържание

Песните за октомври


vencide

Препоръчани мнения

Веднага те `контрирам` с едно епично изпълнение - то никога няма да се повтори в цялото си великолепие. Изгледала съм тази песен на ВсекиЕдинКонцерт от октомври 2012 до днес – Флоор все не успява да бъде така перфектна, като 2013...  Говоря за от 9:00 до 9:30  и особено за убийствените 5 секунди след 9:24

Щастлива съм, че чух това на живо във Вакен заедно с още 80 хиляди човека.

 

https://www.youtube.com/watch?v=L21dXQMNOQs

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

По-известна у нас като новата хасковска снаха, която чака целият битак в Димитровград, Никол Шерцингер (или Николшер Цингер :lol: ), всъщност се представя повече от добре в изпълнение на "Фантомът от операта":

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От мен един хит от отиващото си лято:

 

Е, айде като е исландско и нещо от мрачно-минорния лагер. Имаш ли представа коя е мацката от клипа? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=A6j7mUxGz20

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е, айде като е исландско и нещо от мрачно-минорния лагер. Имаш ли представа коя е мацката от клипа? 

 

Песента е класика, но на мен все още ми е лятно и това парче ми е повече за ноември-декември. А мацката май е актриса, но не се сещам за име, сигурно ще излезе в гугъл. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Песента е класика, но на мен все още ми е лятно и това парче ми е повече за ноември-декември. А мацката май е актриса, но не се сещам за име, сигурно ще излезе в гугъл.

 

А, ноември и декември съм на Steindor Andersen, Dikta, "Saga" на Майкъл Кон, Olafur Liljeros, едни джазмени приятели и вулканичния бийт на г-жа Бьоркова :) А името на тази актриса от плажа нещо ми се губи из елфическите дебри на Гугъл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

все още съм нова във форума и още не съм на ясно на какъв принцип подреждате песните за съответните месеци, но бих искала да споделя с вас една за мен много нова, но невероятно красива песен:

Връзка към мнение

Продължаваме с ретро вълната :)

 

 

Coosa sei, cosa sei,cosa seei.... Готино. Сега Simply red от мен. Въобще не знам как се поства. Дано се получи

Редактирано от Nik
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.