Прескочи до съдържание

Търся евтин билет до Дубай, някакви идеи?


Препоръчани мнения

Ех, днес е имало error fare за двойни стай за 15 евро в 4-звезден хотел в Дубай... :@ Яд ме е, че не си проверявах rss feed-a иначе щеше да се уредиш.

edbloom даде линк на предната страница.

Връзка към мнение

да, аз линка го видях (въпреки, че май беше за дати до 31.12), но така или иначе изпуснах билетите на flydubai и цената се качи повече от двойно :( нямам късмет или по-скоро като се чудя много - губя доста

Връзка към мнение

Еми сега варианта ти според мен е да чакаш, едва ли ще се качат още билетите, аз поне така бих бил направил ама аз съм си по-рисков играч. :) Може пък и да изпадне нещо кой знае, до тогава има много време.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ааа да да, ще чакам, билети до Дубай за 360 евро ще купя само в краен случай, като нямам избор. Викам до 1 месец да има някаква промяна нагоре или надолу

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Такаа, не се стърпях и имам вече билети от Wizz - цена 125 евро  :P

Дали е добре или не, дали не трябваше да изчакам още малко... не е ясно, амаа вече ми писна да проверявам всеки ден и да чакам :)

 

(Аз видях, че миналата година е имало промоция на 12 и на 25 ноември. Така, че е възможно в края на месеца да има още една, освен днешната, и почти съм убедена, че цената ще падне. Амааа не обичам да рискувам)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Такаа, не се стърпях и имам вече билети от Wizz - цена 125 евро  :P

Дали е добре или не, дали не трябваше да изчакам още малко... не е ясно, амаа вече ми писна да проверявам всеки ден и да чакам :)

 

(Аз видях, че миналата година е имало промоция на 12 и на 25 ноември. Така, че е възможно в края на месеца да има още една, освен днешната, и почти съм убедена, че цената ще падне. Амааа не обичам да рискувам)

 

Flydubai правят периодично промоций от месец насам имат по 149 евро :)

Връзка към мнение

Flydubai правят периодично промоций от месец насам имат по 149 евро :)

 

Аз ги дебна за такава промоция през февруари/март, но скоро не ми е изскачала.

Връзка към мнение

Flydubai правят периодично промоций от месец насам имат по 149 евро :)

Даа, знам, ако прочетеш темата в началото, там описвах, че има билети за февруари по 130-140 евро, но аз ги изпуснах :( След това, за моите дати не са падали под 200 евро. Трябва човек на време да реагира :)

Но аз съм си доволна на моите билети по 125 евро от Wizz

Редактирано от Nati
Връзка към мнение

Аз ги дебна за такава промоция през февруари/март, но скоро не ми е изскачала.

 

Като цяло тогава са си скъпи,че е сезон все още от Април стават евтини,но до преди седмица имаше по 68 евро на посока за избрани дати 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.