Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Всяка година има някаква игра на идиански покер в обществото, която представлява кой първи ще спомене Коледа и да отпочне темата доста преди самия празник. Обикновено всяка следваща година датата се измества все повече, и все повече назад. Тъй като преди 2 седмици вече чух и първата коледна реклама по радиото, мисля че не аз ще съм тоя досаден тип, който първи отваря дума за Коледа още в края на октомври.

 

И така, отново е време да отворим записванията за нашата коледна игра. Каква е идеята с две думи - записват се всички желаещи за участие, след което ги разджуркваме на случаен принцип и всеки получава таен дядо Коледа, на който да даде подарък.

 

Подаръците струват до 20лв с включена доставка до офис на някоя от големите куриерски фирми в България. За участниците от чужбина също има вариант - обикновено ги вкарваме в отделен жребий, така че да подаряват един на друг, винаги има по 5-6 чужденци, така че изненадата все още е гарантирана :)

 

Ако някой иска да усети духа на играта, може да прегледа темите от миналите години:

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014

Размяна на коледни подаръци - сезон 2013

 

Тази година играта ще се води основно от нашата Снежанка - Mary. Както всички знаем дядо Коледа е много кадърен, когато става дума за аутсорсване, особено на производството на играчки в Китай.

 

Преди да приключа, само да отбележа две важни неща:

 

1. За всички тези години мисля, че нямаме останали хора без подарък. Парадоксално, но миналата година имахме проблеми предимно с кралските пощи на Великобритания - частично изгубени и повредени подаръци. Надяваме се такива случаи да са минимум за да не са катрана в кацата с меда.

2. Цялото удоволствие от участието идва от това да подариш нещо хубаво на непознат човек. Мисля, че е излишно да казвам, че инициативата се крепи на позитивната енергия на участниците и е предимно за тези хора, за които удоволствието от даването на хубав подарък е същото като от получаването. Всички обичаме да получаваме подаръци, но ако не обичате да подарявате може би играта не е за вас :)

 

Ами това е, записвайте се.

 

Краен срок за записване: 15.11.2016

 

Записани:

1. Костов

2. doroteagarrett

3. lyusi

4. bibi

5. Ushakal

6. kali

7. Lyubina

8. Сосче!

9. Ivanpopov19944

10. Цвете

11. Asterisk

12. wiliko

13. Branko

14. Георги

15. bobole4e

16. Vanko

17. Salvuccio

18. Emil Chakalov

19. Мариета Чакалова

20. pamela

21. Ивайла

22. Desi75

23. cck

24. Георги Матеев

25. AlexandraKo

26. luba_rizova

27. radi777

28. desislavna

29. Roje

30. eloena

31. Gripping

32. Роца

33. violeta

34. baiKolio

35. bulpa

36. lesy

37. Marisha

38. Dani Magelan

39. Яничка

40. krasen_denev

41. Христиан

42. Rositsa88

43. jungfraujoch

44. saved_

45. Лидия

46. Tina

47. Guinness

48. antony2001

49. a6olq

50. Agi

51. Божидар

52. Angelika

53. alienad

54. Мартин Христов

55. Stryper

56. Еmilia

57. Тония

58. silvia_b

59. tonitka_stz

60. dikrasteva

61. Тополска

62. bungle

63. woman_in_white

64. achieva

65. noshtna_ptica

66. seagull_29

67. Monika_Koko

68. feel_the_rush

69. Mary

70. traveler

71. Yabandzhieva

72. Eleonora

73. captain_oveur

74. oli_mali

75. margarettod

76. tolysgg

77. cumalissa

78. мая

79. Svetla

80. palia4i

81. Фичо

82. mililia

83. kreo

84. elateq

85. Румяна

86. VladimirK

87. liliya

88. t_petkov

89. mradulova

90. Hayasko

91. Elena

92. tanichka

93. Радо

94. Bore

95. Kremcheto

96. Ники Петров

97. miroslava

98. Kraska

99. pamelanb

100. koulov

101. Красимира

102. Juliaaa

Редактирано от Mary
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

 Е как няма да се запиша, ами записвам се!!! :) И съм първииииииии :yahoo::dancer:

Редактирано от Костов
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е как няма да се запиша, ами записвам се!!! :) И съм първииииииии :yahoo::dancer:

Динко, тази година ти си на ред да ми подаряваш :) :)

С удоволствие участвам за четвърти път! Само искам да споделя, че още си сипвам в чая от домениканиканския ром от коледния ми подарък. Приятно е!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Динко, тази година ти си на ред да ми подаряваш :) :)

...

Цвети, хората участващи за пръв път ще си помислят, че работата е нагласена. Ами не е. Просто при нас се случи така, че първата година аз подарих подарък на Цвети, втората - тя на мен. Съдба, к'во да прайш. :) :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

1. За всички тези години мисля, че нямаме останали хора без подарък. Парадоксално, но миналата година имахме проблеми предимно с кралските пощи на Великобритания - частично изгубени и повредени подаръци. Надяваме се такива случаи да са минимум за да не са катрана в кацата с меда.

 

 

Обожавам тази игра. Не съм щадила усилия, специана поща и средства за подаръци, и към мен съм усещала същото! Обаче не мога да ви опиша разочарованието, което човек изпитва, когато му закъснее много подаръка - седмици след Коледа, украсата махната, а ти гледаш като сираче. И особено когато подаръкът е бил окраден. Беше ми зле със седмици  :blush:  :( Може да се смеете, но съм искрена... Не съм искала да занимавам никого, просто сега споделям.

 

Моля ви, не изпращайте подаръците късно. Ние сме едни деца в тези моменти. Много мъчно е, колкото за някои да е абсурдно. Лично аз ще се въздържа тази година... Пожелавам ви прекрасни емоции! 

Връзка към мнение

Обожавам тази игра. Не съм щадила усилия, специана поща и средства за подаръци, и към мен съм усещала същото! Обаче не мога да ви опиша разочарованието, което човек изпитва, когато му закъснее много подаръка - седмици след Коледа, украсата махната, а ти гледаш като сираче. И особено когато подаръкът е бил окраден. Беше ми зле със седмици  :blush:  :( Може да се смеете, но съм искрена... Не съм искала да занимавам никого, просто сега споделям.

 

Моля ви, не изпращайте подаръците късно. Ние сме едни деца в тези моменти. Много мъчно е, колкото за някои да е абсурдно. Лично аз ще се въздържа тази година... Пожелавам ви прекрасни емоции! 

Ами просто не може да се разчита 100% на пощите, то е ясно...

Аз също ще пропусна, че ако искам нещо да пристигне при мен за Коледа, вече трябва да е пратено  :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.