Прескочи до съдържание

Accor LeClub точки и резервация


neuromancer

Препоръчани мнения

Някой ползвал ли е точки за хотел от веригата Accor? Трябваше да има опция да се ползват точки по време на резервацията (много добре си спомням, че се рекламираха, когато го пуснаха), но сега не виждам такова нещо. Дали не трябва резервацията да е предплатена (нямам такава опция де)? Или трябва да отпечатам тесте ваучери?

 

Ако цената идва примерно 79 евро, мога ли да ползвам 2 ваучера по 40 евро без да искам да ми връщат пари, или трябва да е един ваучер + 39 евро?

Връзка към мнение

Хм, сега пробвах само една нощувка и ми даде да ползвам точки.

Не ми е ясно как работи тая работа.

Не можах да ползвам 2х40 евро за 79.90, ама добавих закуска и мина малко над 80 и стана. Сега ще трябва да натракам останалите нощувки някакси.

Връзка към мнение

Нали си логнат? Иначе виж това, явно не всички хотели от веригата могат да се букнат с точки, трябва да има символ при тези, които могат: http://www.accorhotels.com/gb/leclub/use/booking-with-points.shtml

Връзка към мнение

Може да се букне с точки, защото една нощувка от четири успях да букна... 

Сега гледам, че за една от нощувките няма свободни стаи, но аз съм Gold и мога да буквам дори като няма, може би затова не ми дава с точки, трябва да поразцъкам... Уф, пак ще отидат два часа за една резервация, а уж имам и друга работа  :angry:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Можеш да ги използваш, като неудобното в новия интерфейс на уебсайта им е, че чак на последната стъпка от резервацията те питат дали с пари ще резервираш или с точки и колко от тях.

Връзка към мнение

А някой знае ли дали кешбек се плаща върху цялата сума или само върху каквото си платил с пари? Че уж направих всичко, ама забравих да мина през quidco и сега се чудя да отказвам ли и пак...

Връзка към мнение

Мерси, кеша е много малко и няма смисъл да си играя да канселирам и пак да резервирам, че няма стаи и ме е страх да не изчезне и тая дето я държа

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Eдно въпросче.

Направих на жена ми платинена карта с линка от 2013 и би трябвало да е изтекла.

Като се логна с нейния платитен номер ме вкарва в акаунт Класик, който е с друг номер и пак е на нейно име.

В същото време тя имаше една нощувка наскоро и са я посрещнали като Platinum.

Каква е врътката не мога да разбера, реално има 2 номера, и с двата мога да вляза в акаунта, но влизам в един и същ.

Връзка към мнение

Като спечелиш статус променят 1-2 цифри от номера. Та стават два - номер на акаунта и на картата. Ама и двата стават за всичко май. А защо още има статус не мога да кажа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Четох, че има доста случай, в които не отнемат статус. Една от версиите е, че искат да имат постоянна бройта платинени членове и за това са склонни на удължаване. Но както и да е, това е добре дошло. На мен ми беше най-чудно как така 2 номера, но явно е нормална практика.

Връзка към мнение

Всъщност се сещам, че са ми оставяли статуса, вероятно за да продължа да ги ползвам, но си личи като си вляза в акаунта.

Връзка към мнение

И на мени ми бяха удължили статуса, но след като дълго време въобще не ги бях ползвал, накрая ме върнаха пак в първи класик ;)

Връзка към мнение

Имаше промени от началото на годината. Статусите остават каквито са били през 2016 без промяна за през 2017, а след това са ги разделили точки от нощувки. За статус от 2018 ще трябва да има конкретен брой нощувки (иначе класик), независимо от натрупаните точки.

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/new-rules-status.shtml

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
На 02/11/2016 в 16:32, neuromancer каза:

А някой знае ли дали кешбек се плаща върху цялата сума или само върху каквото си платил с пари? Че уж направих всичко, ама забравих да мина през quidco и сега се чудя да отказвам ли и пак...

 

На 03/11/2016 в 13:13, macf1an каза:

Само върху кеш-парата преди данъците и таксите.

Да добавя малко информация - кешбек от Quidco се получава върху цялата сума, като че ли не съм ползвал ваучери. Точки, от друга страна се получават само за платената с пари сума, че и без това рядко идват, а ако си ги поискам през линка въобще не ме отразяват, гледайки си акаунта все едно не съм бил в хотела. За щастие това не пречи на кешбека да дойде.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.