Прескочи до съдържание

"Продавам" билети за шатъл Бове Париж


Препоръчани мнения

Имам два двупосочни билета за шатъла Бове Париж и обратно с валидност до 25.10.2017. Има обаче вероятност пътуването ми да отпадне.

 

Има ли опция за сделки във форума или е против правилата. И някой въобще би ли се навил да ги купи? Ще се помисли за отстъпка, за да има изгода и за него.

Връзка към мнение

За сега не е против правилата, след като не се търси икономически интерес, а и като цяло не са чести такива теми. Ако зачестят, тогава ще го мислим. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам два двупосочни билета за шатъла Бове Париж и обратно с валидност до 25.10.2017. Има обаче вероятност пътуването ми да отпадне.

 

Има ли опция за сделки във форума или е против правилата. И някой въобще би ли се навил да ги купи? Ще се помисли за отстъпка, за да има изгода и за него.

Само нека да не се пуска повече от 1 тема за едно и също..

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Само нека да не се пуска повече от 1 тема за едно и също..

 

Съвсем скоро ще се потвърди дали наистина няма да пътувам и потвърждавам продажбата тук в тази тема. Няма да правя още теми.

Връзка към мнение

Потвърждавам отпадането на пътуването ми до Париж.

 

Продавам два двупосочни билета за шатъла Бове Париж и обратно. "Срокът на годност" е до 27.10.2017 г.

 

Реалната им цена е 58 евро онлайн. Аз ги продавам за 100 лв.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Привет, нямаше ме няколко дни и не съм следял.

 

Да изчистя, ако има недоразумение:

 

58 евро са два билета през сайта им или 115 лв.

 

Аз ги продавам за 100 лв. Някой може да смята, че 15 лв е малко, друг да смята, че е ОК.

 

Аз съм си търговец - ако някой има друго предложение, може да го обсъдим.

Редактирано от Ех Пламене...
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

  • venceremos е твоя човек, ще пътува Февруари според споделеното от нея.

 

 

Е то, по-скоро аз съм нейния човек, не тя моя. Имам полезна за нея стока, на много добра цена :).

Връзка към мнение

Е то, по-скоро аз съм нейния човек, не тя моя. Имам полезна за нея стока, на много добра цена :).

 

Струва ми се, че е малко некоректно изказано. Все пак никой не е пуснал обява Търся билет, а обявата е, че се продава такъв със 7 лева по-ниска цена на броя. Търговецът има интерес в случая също и той е инициирал продажбата.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

 

58 евро са два билета през сайта им или 115 лв.

......

 

Аз съм си търговец ....

...затова ли го смяташ еврото по трънския курс  ;)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Само да информирам, че ще пътувам сама, т.е. в най-добрият случай ще ми трябва само единият билет и евентуално приятелите ми ще ме вземат с кола от летището, така че засега търсенето и предлагането няма да се засекат  :rolleyes:

Връзка към мнение

Айдееее цената падна. Незная дали тези билети не са свързани със стойностите на петрола  :P :P :P

Ама, пък ти, какъв си сеирджия! :) Недей така, остави сделката да върви. :)

Връзка към мнение

Признавам, че съм смятал набързо и наум. Така или иначе съм почти убеден, че ако някой иска билетите наистина, ще попита за още малко надолу под 100 лв. Та дали 115 или 113, все тая :).

 

А за темата в ТОП 10, ще има бонус и още как. Рекламата си е реклама!

 

Ама верно това май е първата пазарска тема във форума :). Само да не последва сега някаква вълна  с билети, куфари, удобни обувки, сувенири от Тайланд, Мексико, Зимбабве и прочие китни дестинации :). Георги ще му се отвори работа с нов раздел и подраздели :).

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Билетите са продадени на съфорумец. Пожелавам му страхотно изкарване в Париж!

 

Ще помоля някой модератор да затвори темата. Благодаря на форума, че го има, за да направим тази полезна за двете страни сделка.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.