Прескочи до съдържание

Германия - Пуерто плата , Санто Доминго


Препоръчани мнения

Здравейте, 


ако някой може да помогне с билет до едно от тези две летища , няма значение от кой немски град ще тръгна. Датите не са ми фиксирани точно някъде между 25.12.2016 - 05.01.2016 заминаване с около 10 дни престой. Без куфар. 


  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Здравейте, 

ако някой може да помогне с билет до едно от тези две летища , няма значение от кой немски град ще тръгна. Датите не са ми фиксирани точно някъде между 25.12.2016 - 05.01.2016 заминаване с около 10 дни престой. Без куфар. 

 

 

Тия не фиксирани дати, баш около нова година, за съжаление са интересни за много други хора :) Но пък имаш късмета да си в Германия, където е основна изходна точка за полети до Карибите. Проверил ли си офертите на Tui, Condor и т.н.? Дори и пакетните им оферти може да са читави, пък ако си имаш престой там дори да не ползваш хотела. 

 

С щатската виза как си, имаш ли, да се знае дали може да се ползват техните авиокомпании с прекачване?

 

От много повърхностно търсене виждам някакви цени от по $1500, по твоите опити в тоя диапазон ли са?

Връзка към мнение

моите опита са от порядъка на 450 Евро  с tui , 600 s Condor , 500 s Eurowing  директни полети и за датите около нова година. Аз не съм в Германия . Нямам виза, но и не искам прикачвания като има директно полети. Просто ако мога да спестя още 100 евро ще е добре иначе 450 евро не е много. AirBerli също предлагат директен полет до Пуерто Плата 

Връзка към мнение

моите опита са от порядъка на 450 Евро  с tui , 600 s Condor , 500 s Eurowing  директни полети и за датите около нова година. Аз не съм в Германия . Нямам виза, но и не искам прикачвания като има директно полети. Просто ако мога да спестя още 100 евро ще е добре иначе 450 евро не е много. AirBerli също предлагат директен полет до Пуерто Плата 

 

Това са си чудесни цени направо, аз погледнах с Кондор и беше над 1000 евро. За около нова година е така. Иначе изглежда си си направил домашното. С по-екзотични летища, до които няма много полети, аз първо хващам списъка с компаниите, които оперират на дадено летище от уики и проверявам тях. 

 

До сега не съм видял някой от тия сайтове, които свалят цени при плащане с определена карта, да са работили за Eurowings, Tui и Condor...но и там принципът е същия - проба/грешка. 

Връзка към мнение

значи да си купувам билет на тази цена и това е. Няма какво да чакам 

 

О, вече сме средата на ноември, а ти искаш да пътуваш в един от най-пиковите дати на годината. Всякакви чудеса сме виждали, но според мен конкретно тези билети да поевтиняват е почти невъзможно, доста по-вероятно е да поскъпнат. Все пак ти си преценяваш.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

В крайна сметка намерих билет, 300 евро от Cologne Bonn  в двете посоки . Мисля ,че е добра цена. 

 

Дай малко информация с коя авиокомпания ще литиш и в кой сайт намери офертата? 300 двупосочно, дори и извън празниците звучи много добре.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.