Прескочи до съдържание

София - Хавана 490Е


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Turkish


Маршрут:: SOF-HAV


Цена:: 490


Валута: €

Примерна дата на излитане:: януари


Примерна дата на връщане:: януари


Сайт за резервиране:: turkishairlines.com

Привет Магеланци,

 

Turkish с приятна изненада от 20и декември:

TK183 IST0210 – 0800HAV1000 – 1400CCS1530 – 1015+1IST 332 247

 

София - Хавана около 490 Евро в техния сайт

Каракас за съжаление доста повече - около 900 Евро

 

 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Авиокомпания: Turkish

 

Маршрут:: SOF-HAV

 

Цена:: 490

 

Валута: €

 

Примерна дата на излитане:: януари

 

Примерна дата на връщане:: януари

 

Сайт за резервиране:: turkishairlines.com

 

Привет Магеланци,

 

Turkish с приятна изненада от 20и декември:

TK183 IST0210 – 0800HAV1000 – 1400CCS1530 – 1015+1IST 332 247

А за тези, които сме от Варна има и за 476 евро:)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Не знам защо няма повече движение в тази тема, имайки предвид колко често се търсят билети за Куба и хъката мъката все стигаме до 600€+ или висене през нощта на Шереметиево, а най-често и двете. Имайки предвид:

 

- лавинообразно растящата популярност на Куба сред американците

- факта, че Turkish винаги с нова дестинация пускат подобни цени, които после е почти невъзможно да се намерят

 

Според мен това е един от последните шансове да се види Куба на подобна цена, преди да се прегазена от туристите. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Предложението е абсолютно невероятно и въпреки, че съм ходил в Куба, ако не си бях капарирал сафари и купил самолетен билет, сигурно щях да се възползвам...

То до Танзания е с близо 300 евро по-скъп билета с Turkish...

Връзка към мнение

Добре, че Георги е подсетил та да видя офертата, наистина е супер :). Имам един тъп въпрос, ако примерно добавя дете към евентуална резервация/освен възрастните/, а после детето не пътува, а пътуват само възрастните  има ли някакви санкции? 

Връзка към мнение

Това само временна оферта ли е, т.е. трябва да се резервира до определена дата или е до "изчерпване на количествата"? 

Връзка към мнение

Добре, че Георги е подсетил та да видя офертата, наистина е супер :). Имам един тъп въпрос, ако примерно добавя дете към евентуална резервация/освен възрастните/, а после детето не пътува, а пътуват само възрастните  има ли някакви санкции? 

 

От авиокомпанията - не. Но детето ще те санкционира по някакъв начин. Така де - да го отрежеш от Куба...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Добре, че Георги е подсетил та да видя офертата, наистина е супер :). Имам един тъп въпрос, ако примерно добавя дете към евентуална резервация/освен възрастните/, а после детето не пътува, а пътуват само възрастните  има ли някакви санкции? 

Като изключим, че ще им подарите парите за билета на детето ...

Отделно, ако не идва, трябва да му бъде отменен билета навреме, защото иначе в действителност може да има санкции, според тарифата.

Връзка към мнение

Това само временна оферта ли е, т.е. трябва да се резервира до определена дата или е до "изчерпване на количествата"? 

 

Най-вероятно е и двете, което дойде по-бързо :) Но не мога да намеря точните условия на тарифата за сега. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Офертата от София вече я няма, вчера успях да резервирам с отложено плащане, остава и да си платя билетите де :). Само не знам дали покрай американската инвазия тази кубинска авантюра няма да ми излезе през носа......   Сега видях, че има оферти от други европейски градове:

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/many-european-cities-to-cuba-from-only-e452/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сутринта все още имаше от София, но не всички дати. Снощи купих за 27.02-09.03, но като гледам rent a car-а вече от 74 евро на ден, не знам коя касичка трябва да чупим. Дано не е така и с нощувките..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сутринта имаше страшно много комбинации от дати за 490 евро от София, но след като Fly4free пуснаха вариантите от другите европейски градове, логично билетите се разграбиха, защото всички минават през Истанбул.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз понеже си купих явно в момента , когато се появи офертата - вече 5ти ден нямам мейл... Иначе си виждам билета, всичко изглежда нормално, ама знам ли - без мейл...?
Ние ще пътуваме в края на февруари, леко ми стана лошо от цените за колата, ще търсим варианти с автобуси сигурно...

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако имаш номер на резервация (6 букви или цифри) и номер на билет (13те цифри), значи всичко е наред и не ти трябва мейл. От номера на резервация и името може да провериш за номер на билета

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз понеже си купих явно в момента , когато се появи офертата - вече 5ти ден нямам мейл... Иначе си виждам билета, всичко изглежда нормално, ама знам ли - без мейл...?

Ние ще пътуваме в края на февруари, леко ми стана лошо от цените за колата, ще търсим варианти с автобуси сигурно...

На мен също не ми пратиха мейл на предварителната резервация, запазих излезе кода, страницата се рефрешна....  и всичко изчезна, та трябваше да се обаждам в софийския офис на Търкиш еъруейз да ни кажат кода за да мога да си платя.... леко им е дебилен сайта - явно мейли не пращат.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз ходих в офиса за да питам всичко наред ли е, оказа се , че не съм си запазила места, това там го направихме ( само за отиване, връщането ще е отворено в началото на декември ) ...И вече - само с паспорта и багажа, два часа преди полета на летището и... напред към Куба:) А тази  ниска цена е заради откриването на новата линия, която е отдавна планирана, самите служители са разбрали за нея от обаждания на такива като мен/нас...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 А тази  ниска цена е заради откриването на новата линия, която е отдавна планирана, самите служители са разбрали за нея от обаждания на такива като мен/нас...

 

Да, аз за това писах, че е супер оферта, която едва ли ще се повтори. Така правят Търкиш при всички техни нови линии и обикновено е еднократно, ходи намери сега за 400€ до Мадагаскар...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Добре, че някой направи тема, ( аз вече знам как ), но като нямам опит с пътуванията, цял ден се чудех дали си купихме билети или спонсорирахме някой...Това беше последния ден, който си бях определила за купуване на билет или отказване от Куба...Три пъти до обед проверявах цените с търсачки, тъкмо си казах - това е, край,не ми е било писано тази година да ходя там, проверих за последно и се появи тази оферта....Направо задух получих! В крайна сметка - късмет, било ни писано (живот и здраве де)...А престоя в Истанбул на връщане за мен е нещо като черешката на тортата, това е любимия ми град, едно кафе на Босфора ще ми дойде перфектно:) Само заради другите не избрах полета с преспиване там..:)

Спирам в тази тема и започвам да чета темите за Куба:)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

За феновете на Куба... офертата на Turkish отново се появи. За март месец има дати за 502 евро от София (пример 20-30.03). Тази цена излиза през техния сайт, но вероятно може да се намери с 40-60 евро надолу през други сайтове. И да, едва ли по-нататък ще може да намери подобна оферта с тях.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.