Прескочи до съдържание

Въпрос за кола под наем през Wizz


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Не съм ползвал,нито дори съм се интересувал в детайли за коли под наем,което ме кара да разбера дали офертата,предлагана от Wizzair за наем на Фиат 500 (примерно) от 20.69 лв.на ден от Фуимичино,Рим е добра.Какви рискове крие? Компанията за коли под наем е Interrent,ако изобщо има значение.

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

Здравейте,

Не съм ползвал,нито дори съм се интересувал в детайли за коли под наем,което ме кара да разбера дали офертата,предлагана от Wizzair за наем на Фиат 500 (примерно) от 20.69 лв.на ден от Фуимичино,Рим е добра.Какви рискове крие? Компанията за коли под наем е Interrent,ако изобщо има значение.

Привет!

Най-важното всъщност е компанията, която ти дава колата - wizz и ryanair са само посредници и то не единствените - и двете използват големи портали за търсене на автомобили.

От моя опит, трябва да се проверяват отзивите на хората за конкретния доставчик - през ryanair car hire това е много лесно, също лесно се ориентираш къде точно се намира гишето на съответната компания (понякога колите на летище се предлагат от фирми, които нямат гише на самото летище, което може да причини неудобство).

Основния риск е да ти дадат колата с някаква вънпна повреда, която не е описана в протокола при приемане - оглеждай добре колата и дали повредите са описани в чек листа.

Тъй като темата е по различен повод, ако ти трябва повече информация, можеш да ми пишеш на лично.

Поздрави!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.