Прескочи до съдържание

Търся билети за Португалия


Препоръчани мнения

Здравейте,Магеланци!

Търся еднопосочни билети София - Лисабон,дата 01.04.2017 г. и Порто - София,дата 09.04.2017 г. за двама,с ръчен багаж.Датите са строго фиксирани.Това,което успях да намеря е София-Милано-Лисабон с Ryan и Easy за 70 евро/човек и Порто-Милано-София пак с Ryan за 53 евро.Въпросът е дали има по-добри връзки за прекачване,съответно на по-добра цена?

 

Предварително  благодаря :)

Връзка към мнение

Здравейте,Магеланци!

Търся еднопосочни билети София - Лисабон,дата 01.04.2017 г. и Порто - София,дата 09.04.2017 г. за двама,с ръчен багаж.Датите са строго фиксирани.Това,което успях да намеря е София-Милано-Лисабон с Ryan и Easy за 70 евро/човек и Порто-Милано-София пак с Ryan за 53 евро.Въпросът е дали има по-добри връзки за прекачване,съответно на по-добра цена?

 

Предварително  благодаря :)

Здравей!

Ако пътуваш с багаж, виж за полети на БГ еър до и от Мадрид, понякога цената е по-ниска и от тази, която лоукост компанните дават в момента. Оттам комбинирай лоукост до/от Португалия.

Ако си без чекиран багаж, пак виж за връзки през Мадрид.

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение

Здравейте,Магеланци!

Търся еднопосочни билети София - Лисабон,дата 01.04.2017 г. и Порто - София,дата 09.04.2017 г. за двама,с ръчен багаж.Датите са строго фиксирани.Това,което успях да намеря е София-Милано-Лисабон с Ryan и Easy за 70 евро/човек и Порто-Милано-София пак с Ryan за 53 евро.Въпросът е дали има по-добри връзки за прекачване,съответно на по-добра цена?

 

Предварително  благодаря :)

Може да изчакаш .Изи още не са извадили ниските цени за пролетта. Но колкото и да паднат под 50-55 евро до Лисабон си е подарък!!Но ,ако ме питаш -това са полетите!!Нито летиш до Германия или Англия ,за да се прехвърляш,нито ще плащаш на Уиз за ръчен кабинен багаж!!Престоя ти в Милано не е чак толкова ужасен. Там имаш прехвърляне от един терминал на друг. А и кацаш в нормално време в Лисабон. Това е моето мнение.

Връзка към мнение

Може да изчакаш .Изи още не са извадили ниските цени за пролетта. Но колкото и да паднат под 50-55 евро до Лисабон си е подарък!!Но ,ако ме питаш -това са полетите!!Нито летиш до Германия или Англия ,за да се прехвърляш,нито ще плащаш на Уиз за ръчен кабинен багаж!!Престоя ти в Милано не е чак толкова ужасен. Там имаш прехвърляне от един терминал на друг. А и кацаш в нормално време в Лисабон. Това е моето мнение.

Всъщност и аз погледнах връзките през Милано - полетите са само през Малпенса (няма нужда от смяна на летище), нито от допълнителни нощувки в Милано (освен ако не сменят някое разписание, разбира се;)

Връзка към мнение

София - Лисабон, 01.04

http://www.azair.eu/azfin.php?searchtype=flexi&tp=0&isOneway=oneway&srcAirport=Sofia+%5BSOF%5D&srcFreeAirport=&srcTypedText=sof&srcFreeTypedText=&srcMC=&dstAirport=Lisbon+%5BLIS%5D&dstFreeAirport=&dstTypedText=lis&dstFreeTypedText=&dstMC=&depmonth=201704&depdate=2017-04-04&aid=0&arrmonth=201704&arrdate=2017-04-04&minDaysStay=5&maxDaysStay=8&dep0=true&dep1=true&dep2=true&dep3=true&dep4=true&dep5=true&dep6=true&arr0=true&arr1=true&arr2=true&arr3=true&arr4=true&arr5=true&arr6=true&samedep=true&samearr=true&minHourStay=0%3A45&maxHourStay=23%3A20&minHourOutbound=0%3A00&maxHourOutbound=24%3A00&minHourInbound=0%3A00&maxHourInbound=24%3A00&autoprice=true&adults=1&children=0&infants=0&maxChng=1&currency=EUR&indexSubmit=Search

 

Порто - София, 09.04

http://www.azair.eu/azfin.php?tp=0&searchtype=flexi&srcAirport=Porto+%5BOPO%5D&srcTypedText=porto&srcFreeTypedText=&srcMC=&srcFreeAirport=&dstAirport=Sofia+%5BSOF%5D&dstTypedText=sof&dstFreeTypedText=&dstMC=&adults=1&children=0&infants=0&minHourStay=0%3A45&maxHourStay=23%3A20&minHourOutbound=0%3A00&maxHourOutbound=24%3A00&minHourInbound=0%3A00&maxHourInbound=24%3A00&dstFreeAirport=&depdate=9.4.2017&arrdate=9.4.2017&minDaysStay=5&maxDaysStay=8&nextday=0&autoprice=true&currency=EUR&wizzxclub=false&supervolotea=false&schengen=false&transfer=false&samedep=true&samearr=true&dep0=true&dep1=true&dep2=true&dep3=true&dep4=true&dep5=true&dep6=true&arr0=true&arr1=true&arr2=true&arr3=true&arr4=true&arr5=true&arr6=true&maxChng=1&isOneway=oneway&resultSubmit=Search

 

Общо взето, добре се ориентираш :) Може да почакаш като цяло, но ме притеснява малко, че това е баш във ваканцията на учениците. 

Връзка към мнение

Само да вметна, че тази година ученическата ваканция е от 08.04.2017 г. до 17.04.2017 г., т.е. това не би трябвало да влияе върху цените на самолетните билети в горепосочения период.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само да вметна, че тази година ученическата ваканция е от 08.04.2017 г. до 17.04.2017 г., т.е. това не би трябвало да влияе върху цените на самолетните билети в горепосочения период.

 

Хахах, доста аматьорски съм се изказал, но и на мен ще ми дойде това на главата :) Цял живот съм знаел, че ваканцията е от 01.04!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря за споделените мнения :)

На първо четене явно съм се справила добре :)А щом ме съветвате да поизчакам още малко,ще се вслушам!

 

Но Изи промоциите излизат в началото и средата на януари!!Въпроса е Раян да не вдигнат цените:-))).Но като гледам за март месец най-ниската цена от Милано до Лисабон е 36 евро (за твоя час).Та ,ако видиш обща цена Раян+Изи -50 евро не се колебай!!

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.