Прескочи до съдържание

Привет казвам се Камен


Препоръчани мнения

Привет казвам се Камен. От София съм и много обичам да пътувам. Като по-сериозни пътувания мога да споделя обиколката ни (със съпругата) на Турция, Сирия, Йордания и обратно с мотор през 2008 и до Тунис и обратно отново с мотор през следващата година. За съжаление и Сирия и Тунис вече не са същите места. Имаме и няколко обиколки на Европа (без мотор) които не броя за интересни. Увличаме се от ски, кайт, гмуркане и всякакви други щуротии ...

През 2014 претърпях кофти катастрофа с мотор което малко ни пооряза в пътуванията. Към днешна дата все още се възстановявам и куцукам насам натам с бастун ...

През февруари - март 2017 ни предстои пътуване до Австралия, Нова Зенландия и Тонга и бих бил блгодарен на всяка информация която може да ни помогне за организацията на пътуването. 

Ами това е май, май ... Мисля, че някъде из нета има пътеписи за пътуванията ни с мотор, но вече не знам къде са ......

Редактирано от Nemak
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Добре дошъл! Поне си успял да видиш Сирия в предишния и вид. Относно Австралия, Нова Зеландия и Тонга, можеш да поразгледаш темите в този раздел: http://magelanci.com/forum/34-%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

 

Ако няма нужната информация, директно пускай нова тема. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.