Прескочи до съдържание

Здравейте всички и ... добре заварили.


Препоръчани мнения

Здравейте всички. То... кое ли съм направил "като хората", че и това.

Нормалното - човек първо се регистрира във форума; доказва, че не е бот и в последствие се запознава с останалите. Или поне една част от тях.

При мен - обратното. Първо се запознах с присъстващите на сбирката снощи, а като резултата от оформилия се интерес - се появи и регистрацията ми.

 

Накратко за мен - ако е по-надълго, ще ви доскучае. Моя списък с посетени дестинации е съвсем кратък, засега. Напоследък трудничко определям къде съм "на гости", защото и обратното не е ясно - къде съм "у дома". В момента за пореден път съм на посещение в дестинацията "България". Като изключа познатите Ви неща - климат, релеф и подобни - има неща, които не ми допадат. Голяма част от местните хем не ме приемат за турист, хем ме гледат като извънземно.

Както казах - при мен географската карта е предимно в бяло, но засега съм паузирал "личните географски открития". За сметка на една друга дестинация - по скоро галактика от дестинации. Откриването и опознаването (в рамките на позволеното) на нови хора.

Напоследък ми се предлагат все повече такива. И макар, че в това пътуване няма агенции за резервации, понякога ангажиментите се канселират без предупреждение, а за неустойки и обезщетения изобщо не може да става дума - постигнатото до момента ме стимулира още по-усърдно да продължавам.

За впечатления - тук също на терсенѐ. Аз няма да споделям, но ако някой от "посетените" реши - може да каже.

 

Спирам - уж беше накратко, пък пак се разбъбрих.

И така - аз съм Жоро / jhoro. С този ник съм регистриран в... вече не помня колко точно форуми и сайтове.

За всичко останало - питайте.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Имаше, имаше, ... и не само от Жоро.

Ах, виеееее,потайнички такива!☺

Алекс го оплакаха мъжовете във форума, а то не било баш тъъъъй!

 

Жоро, добре дошъл!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.