Прескочи до съдържание

Транспорт от летището на Будапеща


Препоръчани мнения

Някой може ли да ми помогне с информация.
Интересувам се дали има фирми, които те вземат от летището и те карат до хотела за твърда сума.
Има такава услуга на летището в Прага.
Благодаря.

 

Връзка към мнение

Някой може ли да ми помогне с информация.

Интересувам се дали има фирми, които те вземат от летището и те карат до хотела за твърда сума.

Има такава услуга на летището в Прага.

Благодаря.

 

http://www.airporttransferbudapest.com/

 

Проверени. Даже ми намериха къде да си оставя багажа за няколко часа, защото полетът беше вечерен, а трябваше да освободя апартамента сутринта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В темата за Будапеща съм написала.

Като се излезе от паспортния контрол, веднага има две линии на пода -едната е за такси, другата за аеропорт-шатъл сервиз.Там има едно гише, като дадох хотелската резервация, определиха цената.

Ритърн за двама излезе 8900 форинта,което е около 30 Евро.Или по 15 Евро на човек отиване -връщане. Дадоха визитка с телефон, за да звъннем кога да ни вземат за обратния полет.

Това е микробус, освен нас имаше още 3 пътнички. За обратния полет показахме билетчето, че сме платили и те им се обадиха точно в колко да ни вземат.Оставиха ни и ни взеха от вратата на хотела.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Голямо мерси! 

Благодаря за отговорите. Много ми помогнахте.

Моля, винаги с удоволствие!:))
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.