Прескочи до съдържание

Hola и от мен!


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Както вече написах в една предишна тема - от доста време чета форума - благодаря на Георги още за "аерохрoники"-те и на всички, които допринасят с опита си ежедневно, но чак сега добих смелост и аз да се включа. 

 

Ще се опиша накратко - Иво, 25г. Имам известен опит с живота на разнообразни и по нищо приличащи си места - започвайки от Северна Шотландия, преминавайки през Коста Бланка (Аликанте) и завършвайки закратко в Ню Йорк. 

 

Причината да съм тук е очевидна - пътешествия, пътешествия и пак пътешествия. Обожавам да пътувам - определям се като budget traveller и не минава ден, без да проверя current deals за самолетни билети в редица сайтове и форуми.

 

Travelling is a state of mind, after all!

 

В последната година-две интересът ми се пренасочи към по-"екзотичните" от българска гледна точка дестинации - Мароко, андалусийските селца в Сиера Невада, Camino de Santiago, Иран и Япония (надявам се една от последните две да се осъществи през 2017г.!). Мога да пътувам и с малко средства в джоба, за мен е важно главно преживяването, а фактори като "лукс", "удобства" често попадат на по-заден план в името на новите приключения. 

 

Другите ми интересни са свързни с hospitality и авиационната индустрии, тениса и производството на вино. 

 

Ще се радвам да бъда част от тази общност, да научавам от богатия опит на пътешествениците в Magelanci и ако бъда полезен - да допринеса с моя собствен такъв. 

 

Поздрави!

Редактирано от super_sunshine
  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Дано през новата година успееш да посетиш мечтаните дестинации и да споделиш своя опит с нас.

Успехи :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мен ме заинтригува с андалусийските селца в Сиера Невада и Камино де Сантяго. Ще се радвам да споделиш впечатления от първо лице (ако вече си ги обходил) или планове, ако тепърва смяташ да ги обхождаш.

 

А добре дошъл!  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей,и добре дошъл!

Със Samuraika за съмишленик, Япония ти е в кърпа вързана.

Иран пък е наблизо и напоследък не е така невъзможен!

Ще успееш!

Пожелавам ти да сбъднеш всички свои мечти!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на всички за хубавите думи!

 

Meidj, Camino все още предстои. Няма да е накуп, а по-скоро на 2-3 пъти, за да се разтегне удоволствието от пътя.

 

За андалусийските селца ще споделя с удоволствие - преките ми впечатления са свързани с los Pueblos Blancos (те бяха на фокус по време на една обиколка с кола под наем, започнала в Аликанте, преминала през Гранада, Малага, Ронда, Гибралтар и приключила в Севиля). 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Както вече написах в една предишна тема - от доста време чета форума - благодаря на Георги още за "аерохрoники"-те и на всички, които допринасят с опита си ежедневно, но чак сега добих смелост и аз да се включа. 

 

Ще се опиша накратко - Иво, 25г. Имам известен опит с живота на разнообразни и по нищо приличащи си места - започвайки от Северна Шотландия, преминавайки през Коста Бланка (Аликанте) и завършвайки закратко в Ню Йорк. 

 

Причината да съм тук е очевидна - пътешествия, пътешествия и пак пътешествия. Обожавам да пътувам - определям се като budget traveller и не минава ден, без да проверя current deals за самолетни билети в редица сайтове и форуми.

 

Travelling is a state of mind, after all!

 

В последната година-две интересът ми се пренасочи към по-"екзотичните" от българска гледна точка дестинации - Мароко, андалусийските селца в Сиера Невада, Camino de Santiago, Иран и Япония (надявам се една от последните две да се осъществи през 2017г.!). Мога да пътувам и с малко средства в джоба, за мен е важно главно преживяването, а фактори като "лукс", "удобства" често попадат на по-заден план в името на новите приключения. 

 

Другите ми интересни са свързни с hospitality и авиационната индустрии, тениса и производството на вино. 

 

Ще се радвам да бъда част от тази общност, да научавам от богатия опит на пътешествениците в Magelanci и ако бъда полезен - да допринеса с моя собствен такъв. 

 

Поздрави!

Здравей и добре дошъл. Аз също съм Ню-ню, така че чувствай се като у дома си :). Бройкай и мен за Камино де Сантиаго, ако освен сам не си решил да го правиш и може би да не е тази година, че за сега съм си съсредоточила вниманието към други две места. Честита Коледа! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Alis, Мароко мина вече, за огромно съжаление. Ще публикувам кратък пътепис тук с моите впечатления!

 

Алексал, честита Коледа и на теб! Камино засега е резервен план за края на пролетта в зависимост от работата ми. Желая ти много пътешествия и през 2017!! :)

Редактирано от super_sunshine
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.