Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Имам 3 билета за wizz с дискаунт клуб.

Сега още хора искат да се присъеденят и най-евтиния вариант е да си купя още по 1 билет в посока вместо някой друг да си купува дискаунт клуб.

 

Интересно ми е какво ще стане, ако в един полет има 2 билета на един и същи човек?

Някой сблъсквал ли се е с подобен казус? :)

Връзка към мнение

Не съм съвсем сигурен, но най-вероятно ще ти откажат единия. Другите пътуващи с него вероятно ще останат, но пак не съм сигурен.

Връзка към мнение

Не съм съвсем сигурен, но най-вероятно ще ти откажат единия. Другите пътуващи с него вероятно ще останат, но пак не съм сигурен.

 

Утре ще звънна да питам :)

Аз нямам проблем единия да го анулират, но да си останат другите пасажери :)

Връзка към мнение

Имам 3 билета за wizz с дискаунт клуб.

Сега още хора искат да се присъеденят и най-евтиния вариант е да си купя още по 1 билет в посока вместо някой друг да си купува дискаунт клуб.

 

Интересно ми е какво ще стане, ако в един полет има 2 билета на един и същи човек?

 

Бил написал по-подробно с цените на билетите, че нещо не мога да си представя как ще е по-евтино ти да купиш билети за теб и още някой друг с дискаунтклуб (ако правилно разбирам схемата), отколкото да се купи билет само за другия човек без дискаунтклуб или с нов дискаунтклуб? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Билетите са по 20 лева с дискаунт клуб и 40 без.

3 билета за двете посоки са 120 лева /с дискаунт/ и 240 без.

Дискаунт клуб е 120 лева за година /за повече от двама пасажери/.

4 билета са 160 лева /с дискаунт клуб/.

Излиза най-изгодно аз да имам 2 билета :)

Връзка към мнение

И колко хора ще пътуват в крайна сметка? Защото чак от 7 нагоре ще има някаква далавера с горната схема, ако съм пресметнал правилно... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И колко хора ще пътуват в крайна сметка? Защото чак от 7 нагоре ще има някаква далавера с горната схема, ако съм пресметнал правилно... 

 

Дискаунт клуб е до 6 човека.

Връзка към мнение

Е ти ако вземеш на два пъти, и двата пъти заедно с теб ще можеш да вземеш повече. Само че не знам те какво ще направят при това положение. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.