Прескочи до съдържание

Здравейте


Препоръчани мнения

Честита Коледа, нека има мир и благодат в умовете и домовете ни. Благодаря за приема. Попаднах на форума, докато подготвях пътуването ни до Шри Ланка, информацията ми беше полезна и приятна за четене. В последните години пътувам предимно, за да се гмуркам, все си обещавам да отделям повече време за сушата, но в крайна сметка не се получава. Магеланските ми мечти са свързани със Сипадан /Малайзия/, островите Раджа Ампат и Палау, а от неводолазните дестинации се надявам най-накрая да стигна до скандинавските държави особено Швеция и Норвегия.

Поздрави и благодарности на всички, които пишат тук. 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Добре дошла.

Супер  :)

Още един съмишленик .Аз също съм сравнително нов тук . Гмуркал съм се в Сипадан . Но може би за това кой къде е ходил трябва да пишем в темата за гмуркане . Има и други гмуркачи , но май са под прикритие :) или не сме от най-активните . При мен беше обратното . Доста време отделих на сушата и по - късничко почнах да се гмуркам . Сега съжалявам хората , които не го правят , защото е нещо изключително . Като да гледаш цветно кино и черно бяло . Не че черно бялото е лошо , но не може да се сравни с цветните филми. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Добре дошла.

Супер  :)

Още един съмишленик .Аз също съм сравнително нов тук . Гмуркал съм се в Сипадан . Но може би за това кой къде е ходил трябва да пишем в темата за гмуркане . Има и други гмуркачи , но май са под прикритие :) или не сме от най-активните . При мен беше обратното . Доста време отделих на сушата и по - късничко почнах да се гмуркам . Сега съжалявам хората , които не го правят , защото е нещо изключително . Като да гледаш цветно кино и черно бяло . Не че черно бялото е лошо , но не може да се сравни с цветните филми. 

И на мен ми се струва, че късно съм започнала и все ми е недостатъчно, тежка и много приятна болест е любовта към подводния свят. Страхотно за Сипадан и пожелания следващата дестинация да е Раджа Ампат. Прегледах водолазната тема и по-късно ще пусна малко снимки и информация за гмуркането в Шри Ланка, за да обогатяваме темата и да съм полезна на следващите, които ще се гмуркат там. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.