Прескочи до съдържание

Европа - Иран, около 100-150€ от София


Двуцветко

Препоръчани мнения

Пегасус изкараха оферта от различни градове в Европа. При билет за двама, втория лети с 50% отстъпка и може да се върже цена около €100-150 на човек от София. Има варианти и с OJ.

 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/deal-alert-europe-to-tehran-iran-from-only-e76/

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Хайде, къде е групичката желаещи за Иран. Запиляхте се по Грузия, Rome и къде ли не още из Европа. Билетите ги има взе още, снощи ги "разцъках". Дати от февруари 8 до 15, 21. Излиза по 130 евро, ако и промоцията важи за втори човек 50 %, значи точно става / по 100 евро на човек/ Ако някой купува свиркайте и аз искам билет. Времето февруари е много подходящо смятам. 

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Язък, че вече имам планове, Иран отдавна ми е в сметките за дестинация, а тези цени не са за изпускане... :(

Редактирано от super_sunshine
Връзка към мнение

Посещението на Иран може да затрудни вадене на виза за САЩ. Европейските граждани, които нямат нужда от виза за САЩ, но са посещавали Иран също трябва да минат през нормална процедура за вадене на виза.

 

Който има планове в близките 5-6 години да посещава или минава транзитно през САЩ, нека добре да се информира по въпроса.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Точно за Великденските празници излизат доста по-добри цени на AZAL(азерите) до Техеран.Само не ми е ясно как седи въпроса с транзита през Баку(съвсем нормален престой.http://www.trip.bg/flights/searches/4c4442f12f754076ab1368bcf7a8dd4b

Редактирано от Еминко
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Мечта ми е да посетя Иран, но честно казано не смятам, че е добра идея. Ще се радвам ако някой се престраши да сподели пътуването с всички подробности.

Връзка към мнение

Мечта ми е да посетя Иран, но честно казано не смятам, че е добра идея. Ще се радвам ако някой се престраши да сподели пътуването с всички подробности.

Идеята ти е много добра, началото на ноември бях там, много ми хареса, различно, красиво, хората много мили, само хубави неща мога да кажа за Иран. Просто трябва да приемете религията и да спазвате правилата.
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Идеята е много добра даже,бях там преди 3-4години,една от най-безопасните държави в които съм бил.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

:-). :-) :-)

Едва ли, по скоро правилата им :-)

Както те приемат християнските, идвайки в Европа...?  :blink:

Връзка към мнение

Мечта ми е да посетя Иран, но честно казано не смятам, че е добра идея. Ще се радвам ако някой се престраши да сподели пътуването с всички подробности.

 

Единственият проблем с Иран е евентуален последващ проблем при издаване на американска виза. Аз лично още не съм бил но всеки познат който е бил е останал с много добри впечатления. Сигурността е на много високо ниво. Мои познати са били канени от случайни иранци на обяд в тях. Повечето хора са много отворени и имат голяма желание да си говорят с чужденци. Друго предимство на Иран е, че все още масовият туризъм не го е открил като дестинация и има относително малко туристически клопки.

 

Уважение към религията и обичаите им е нужно, но това е валидно за всяка друга държава.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

:blink:

В Иран пускат само мохамедани?? :blink:

 

;) Пускат си всякакви(може би само тези с израелски паспорти не пускат).Просто няма да пуснат някой който е понесъл 1-2 литра гроздова и 3-4 кутии свинско "Русенско варено". И "ислямските гвардейци" и тяхната "нравствена полиция" ще заключи някой който се разхожда по бермуди и потник, както и жена с къса пола и блузка без ръкав.:-))).Но тези ограничения се издържат за 10-15 дена:-)))...какво по-хубаво от това жена ти да е с покрита глава по цял ден и да не говори много-много??

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Имах предвид да приемете емоционално всичко свързано с религията, която изповядват и правилата, които трябва да се спазват. Защото жената, която пътува с нас не можа, на третия ден заяви, че не издържа и иска да напусне страната. Махаше шала от главата, излизаше извън стаята в хотела, да хване wi fi във фоайето по нощница, завита в чаршафа, който постоянно падаше и я разголваше, че чак чистачката щеше да я набие и т. н.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Идеята ти е много добра, началото на ноември бях там, много ми хареса, различно, красиво, хората много мили, само хубави неща мога да кажа за Иран. Просто трябва да приемете религията и да спазвате правилата.

Не съм се изразила правилно. Аз съм родена там а идеята не е добра само за момента и най-вече заради режима.

Все пак се надявам настина някой ден да мога да посетя Иран спокойно, не съм била там от 3 годишна.

Иначе ще се радвам да се разходя из родината си макар и виртуално чрез разказите на магеланците. :victory: .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз се върнах преди няколко дни от Иран и никъде не сме имали проблеми или сме се чувствали несигурно. Единственото дразнещо е че поради малкото туристи постоянно бяхме обект на внимание и по 100 пъти на ден ни питаха от къде сме :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.