Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Имам проблем със заплащането на 4 билета за Биг Буса. Уж правя всичко както трябва и ми казва че имам проблем с плащането. Никога не съм имал проблем с тази карта, днес даже си платих Бурж халифа, а от 3-4 дни се пробвам да патя и не става.. Имал ли е някой подобен проблем. Могат ли да се закупят билети и там наместо в автобуса?

Връзка към мнение

Още един въпрос ми изникна в главата: Трябва да си направя чекина в Уизер, но досега винаги съм слагал номер на лична карта. От България добре с лична карта ще преминем, но от Дубай дали не трябва да бъде номера на паспорта на самият билет???

Връзка към мнение

Билет за биг бус в Дубай може да си купиш на място без проблеми. Може би има някаква отстъпка за он-лайн плащане но то едва ли е толкова голямо.

 

Чекин за Дубай само с паспорт.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

След като не можах да си ги платя билетите в сайта на Биг бус, намерих това. Как мислите, нали не е измама? И какво значи   AED 569 for a VIP Dubai city tour for four in a 4x4 (53% off). Как да го разбирам? Ние сме 4 човека и искаме да се возим 2 дни.

 

https://www.groupon.ae/deals/addtourism-3?keyw=dubai%20city%20tour&crea=148221427113&netw=g&adpos=1t1&utm_campaign=AE_DT_SEA_GGL_TXT_TTT_SR_CBP_CH1_NBR_k*dubai%20city%20tour_m*b_c*148221427113_d*AE-RTC-KWService-Abu-Dhabi_g*RTC-KWService-addtourism-3-BROAD_s*1407&utm_source=Google&utm_medium=cpc&loc_physical_ms=1001460&loc_interest_ms=9041083&gclid=CPLuhZ-jsNECFVAQ0wodLI8IEQ

Връзка към мнение

Не е измама, но с БГ карта няма да можете да платите в групон. Можете да изровите мейла на фирмата и да се уговорите директно с тях. Нас ни забравиха, не дойдоха на уговореното място, а после на следващия ден ми писаха, че идват. Та не са много сериозни, но може и да е случайна грешка.

Връзка към мнение

Аз плащах билетите за BigBus и ваучери от groupon през PayPal и нямаше никакъв проблем. Иначе билети за BigBus могат да се купят и на място, но понякога on-line излизат много по-изгодни оферти. Ние бяхме улучили промоция и 48 часовите билети важаха за 7 дни. Беше много удобно!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Как така са ви забравили??? Не разпечатваш ли билетите и отиваш направо на някоя спирка на буса и се качваш? Ако купя 4 такива билети ще можем ли да се возим 2 дни 4 човека с буса?

 

 

  • AED 139 for a Dubai city tour for two (54% off)
Връзка към мнение

И нас ни бяха забравили, но аз такъв телефонен тероризъм им ударих, че според мен се върнаха отнякъде да ни вземат...

Връзка към мнение

 

Как така са ви забравили??? Не разпечатваш ли билетите и отиваш направо на някоя спирка на буса и се качваш? Ако купя 4 такива билети ще можем ли да се возим 2 дни 4 човека с буса?

 

 

  • AED 139 for a Dubai city tour for two (54% off)

 

Аа, аз мисля, че това е оферта за джип, частен тур, не биг буса.

Връзка към мнение

Платих билетите за 48 часа, но може ли да споделите как най удачно е да се направят туровете с 1 час круиз, с нощният тур??? Кой круиз е по добър, в марината или в крейка? От къде да хванем нощният тур, от дубай мол или от дейра сити център???

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.