Прескочи до съдържание

Магеланци на Sofia MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Поредната прекрасна вечер, благодарение на Здравко и Ангел, започнала с бонбони, чай и индииски танци. След това много свеж , забавен, мотивиращ и нетипичен индийски филм. И после традиционния "Дон домат" (е аз не успях да се включа на последната отсечка), но беше много зареждаща вечер, на фона на сковаващия ни януарски студ:)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Този филм няма ли да го пуснат още веднъж в някое от другите кина? Гледам, че другата седмица завъртат повечето ленти и в Евросинема, ама не го виждам нито там, нито в Г-8...

 

п.п. Теди, гледа ли "Средиземноморие"? 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Този филм няма ли да го пуснат още веднъж в някое от другите кина? Гледам, че другата седмица завъртат повечето ленти и в Евросинема, ама не го виждам нито там, нито в Г-8...

 

п.п. Теди, гледа ли "Средиземноморие"? 

Няма да го има повече, имахме права само за една прожекция.

Връзка към мнение

Този филм няма ли да го пуснат още веднъж в някое от другите кина? Гледам, че другата седмица завъртат повечето ленти и в Евросинема, ама не го виждам нито там, нито в Г-8...

 

п.п. Теди, гледа ли "Средиземноморие"?

 

Да, гледах го. Хареса ми, света отгоре е различен. Особено бях впечатлена от визията на Кайро. Последните 15 мин ми бяха малко скучни, но като цяло си струва. :)
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, благодаря за поканата! Оценявам силно това, че ни направихте част от фестивала и въпреки пълните зали, магеланци намерихме място и за трите прожекции. Желая ви успех с бъдещите проекти. И не на последно място да си изкарате страхотно на следвашото пътуване. До нови срещи!  :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравко,Ангел.И аз Ви благодаря за чудесната вечер.Индийски филм не бях гледала от ученическите си години.И останах приятно изненадана.Колко е хубаво да пътуваш и да се отървеш от  "правила",налагани от система,нечий морал и закостенели възгледи.И то в Париж и любимият ми Амстердам.Смях се много и искрено се забавлявах.А сладките,с които ни почерпиха бяха много вкусни. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, и аз ви благодаря за поканата и чудесната вечер! Желая ви още много вълнуващи, успешни и удовлетворяващи проекти и благодаря, че споделяте тези емоции. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодарности и от мен на Ангел и Здравко за огромното удоволствие, което доставиха на всички кино ценители с този чудесен фестивал! 

 

Чакаме трабантската вечер ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

ЗдравкоАнгел,

благодаря за поканата.

Впечатлена съм от липсата на напрежение у вас преди вечерите.Мислех си,че сте правили това поне сто пъти,а не че Азербаджан и Индия ви се случват за пръв път.Адмирации за това,че показахте как изкуството обединява.Не знаех колко много хора са свързани не само емоционално с тези страни и с Индонезия.Видях хора,които бяха щастливи от това,че имат един различен повод да се видят и да споделят живота си,далеч от родината.

Пожелавам ви много здраве и сбъднати мечти!

P.S.И аз съм за тройка трабантчета,може и без гарнитура!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.