Прескочи до съдържание

Виена, Прага - края на март 2017


mangysta

Препоръчани мнения

 Здравейте,

 

Имах си едно планче за шестдневна обиколка на Будапеша, Братислава, Виена и Прага от 25 до 31 март, но wizz промениха полета от 25- ти на 26 - ти с пристигане в 22:20, което направо си ми изяжда два дни. Та, моля за съвети и мнения.

 

Имам билети Прага- Брюксел-София за 31.03.

В търсачките виждам, че за около 50 евро на човек може София - Виена примерно на 27 - ми, на 29 влак Виена - Прага и на 31 - ви полетът Прага - София.

 

Относно двата билета на wizz, единствено могат да ми върнат сумата?

 

 Предварително благодаря!

Връзка към мнение

При смяна на разписанието на полета уиз дават няколко опции:
- да потвърдиш новата дата (час)

- да ти върнат парите в картата
- да ти върнат парите с 20% отгоре в уиз сметка

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Могат да ти върнат сумата, могат да ти върнат и като Уиз кредит (в този случай даваха повече, не се сещам колко), а може и да поискаш да летиш на околни дати. 

 

Можеш да си вземеш парите обратно и да отидеш до Будапеща с автобус, един ден е, предполагам ще го издържиш, но поне няма да редактираш коренно плана. 

Връзка към мнение

Виж кога имат полети (и налични места) около тези дати и ако нещо ти хареса повече, можеш да смениш. Не е задължително да се съгласиш с тяхното предложение

Връзка към мнение

Вариантите, които предлагат за Будапеща и с билетите на 31 -ви от Прага, не са ми вариант. За да не ми отпадне пътуването,се налага да се пропусне нещо.

Вчера гледах един полет София-Нюрнберг- Виена за ок 50 евро, още му се чудя.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.