Прескочи до съдържание

София-Мале-София


Препоръчани мнения

Здравейте, търся 2 двупосочни билета до Малдиви в края на април, началото на май. Искам да се възползвам от промото на Катар в момента. Цените, които намирам в сайта им за дати 25 април-3 май са 1495лв. за двама с промо кода Виза.

През gotogate.fr пък ми дава цена 678 евро /1326лв./ за двама. Тоест със 170лв. надолу.

Гледах и от Истанбул в катарския сайт цената е 1207лв., а през gotogate.fr е 585 евро /1144лв./

Та дилемата ми е голяма. Дали може нещо още по-добро да се намери?

Надежден ли е gotogate.fr или да си резервирам за по-сигурно през сайта на Катар?

Това ще ми е първото по-далечно пътуване /ако не броим Дубай/ и ми е много притеснено. Моля за съдействие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Защо да ми блокира картата, взе си точно колкото пишеше, пратиха ми код с който си видях билета в сайта на катарците и всичко беше точно. Когато ги плащах беше с Visa electron дебитна, сега не знам с каква карта е отстъпката.

Връзка към мнение

Здравейте, търся 2 двупосочни билета до Малдиви в края на април, началото на май. Искам да се възползвам от промото на Катар в момента. Цените, които намирам в сайта им за дати 25 април-3 май са 1495лв. за двама с промо кода Виза.

През gotogate.fr пък ми дава цена 678 евро /1326лв./ за двама. Тоест със 170лв. надолу.

Гледах и от Истанбул в катарския сайт цената е 1207лв., а през gotogate.fr е 585 евро /1144лв./

Та дилемата ми е голяма. Дали може нещо още по-добро да се намери?

Надежден ли е gotogate.fr или да си резервирам за по-сигурно през сайта на Катар?

Това ще ми е първото по-далечно пътуване /ако не броим Дубай/ и ми е много притеснено. Моля за съдействие.

 

И аз пробвах за спорта въпросните дати през gotogate.fr , но ми даде цени 818 евро , които са  по-високи от сайта на катарците.

Връзка към мнение

Има много писано по темата, явно не си много наясно. На първо време прочети цялата тема за Qatar периодични отстъпки. После не е лошо да прочетеш и за rumbo/bravofly темата. Блокира се в смисъл,че 3 месеца не можеш да направиш ново плащане с тази карта. Никой няма блокирана карта.

Нали някой от тези сайтове-търсачки /за бравофлай четох нещо такова/ блокирали картите, и я дойде резервация, я не.

Връзка към мнение

Нали някой от тези сайтове-търсачки /за бравофлай четох нещо такова/ блокирали картите, и я дойде резервация, я не.

Блокирането на картата означава, че после не можеш да я използваш в ТОЗИ САЙТ за 3 месеца, не изобщо.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да, точно така я виждам и аз. Тези 6 евро са от таксите за обработка на 2 броя чекиран багаж /което ми беше странно, но явно така трябва/.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хм, сега видях, че тази цена в gotogate.fr - 672 евро е с карта Американ Експрес, с другите карти е 772 евро. Много тъпо :( То в този случай по-добре в сайта на катарците директно.

Връзка към мнение

 

Хм, сега видях, че тази цена в gotogate.fr - 672 евро е с карта Американ Експрес,

 

Ако все още не си взела билети, в момента през kayak.de -> flighttix.de цената за двама е 678,98 eur - плащане с кредитна виза. Успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ти, но нощес вече ми омръзна да гледам и чакам и ги купих през сайта на Катар за 1494лв. Поне вече няма да го мисля. А и малко се притеснявах от тези посреднически сайтове. Сега съм спокойна и доволна, направих първата крачка към Малдивите - моята голяма мечта :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.