Прескочи до съдържание

Най-дългият и най-късият ви полет


Препоръчани мнения

Май нямаме такава тема, или поне не намирам.  :rolleyes:  

Тук, при желание, може да споделите кои са най-дългите и най-късите ви полети.  

При мен:

най-къс
Рио де Жанейро - Сао Пауло   ( GIG-GRU 210 мили )

 
най-дълъг
Сингапур - Лондон ( SIN-LHR 6769 мили )
Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Най-дълъг, може би ми е София-Монреал, а най-къс София--Горна Оря`овица по времето на социализЪма всяка ваканция по 2 пъти.

Полетът беше по-къс отколкото автобуса Горна - В.Търново. По едно време станах голяма баровка и започнах да мрънкам на тате: Не може ли направо София -В.Търново със самолета ? А тате (за да дразни майка ми, която е от Търново) ми отговаряше: Какъв самолет и какво летище в Търново, бе тате. В тоя чукар едвам са намерили равно място за да направят стадион. :P

  • Харесвам 21
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Е, Фичо, бия те :P

Най-късият ми е полет между Мюнхен - Нюрнберг - само 85 мили :lol: Беше с едно витлово самолетче, но дори ни сервираха сокче по време на полета.

Най-дългият без прекачването - Доха - Мелбърн - 7440 мили.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Най-дълъг Амстердам - Сиатъл 4877 мили, най-къс Занзибар - Дар Ес Салаам 46 мили.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Интересна тема :rolleyes:  :rolleyes: :rolleyes:  :rolleyes:  

 

Най-дългия не е хич интересен, ама най-късия ми е 54 мили .

 

Дали някой ще познае отсечката :P  :P  :P  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Най-дълъг Амстердам - Сиатъл 4877 мили, най-къс Занзибар - Дар Ес Салаам 46 мили.

Сега като се замисля, Будапеща - Сиатъл беше по-дълъг... :lol:  5491 мили.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Най-къс полет остров Муреа-Таити (15,7 мили и около 7 минути полет с Air Moorea.)

 

Най-дълъг полет Сингапур-Лондон  (6760 мили и около 14 часа полет с British Airways)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Самолетът на Air Moorea от вътре :) Стюардеса и място за разходка в самолета няма, а пътниците на първи ред могат да потупат пилота по рамото :)

 

passagers-twin-otter-aux-marquises.11924

  • Харесвам 31
Връзка към мнение
Георги Матеев

За най-къс щях да напиша Тенерифе-Лас Палмас (73 мили), но chandni ме подсети, че и аз съм правил Занзибар-Дар Ес Салаам (46 мили). Иначе доста късичък е и Доха-Бахрейн :)

 

Най-дългият засега ми е Пекин-Оклънд (6463 мили), но другия месец ще летя Рим-Сантяго (7380 мили).

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Самолетът на Air Moorea от вътре :) Стюардеса и място за разходка в самолета няма, а пътниците на първи ред могат да потупат пилота по рамото :)

Този е прекалено широк... 3 реда седалки - лукс и половина!  :lol: Занзибар - Дар 13775441_1093898194010735_55358457010762

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Май най-късият полет ми е София - Варна (227 мили)

 

Най-дългият е Истанбул - Куала Лумпур (5210 мили), и малко след него е Мадрид - Канкун (4952 мили)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Интересна тема :rolleyes:  :rolleyes: :rolleyes:  :rolleyes:  

 

Най-дългия не е хич интересен, ама най-късия ми е 54 мили .

 

Дали някой ще познае отсечката :P  :P  :P

 

Елементарно, Варна-Бургас или обратно!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Нямам спомен кой точно е най-късия ми полет, но се сещам за:

Цюрих - Милано (139 мили)

 

Най-дългия (пиша с прекачванията):

София - Лондон 

Лондон - Бангкок

Бангкок - Сидни

 

Като пристигнах в Сидни 2 дена всичко се местеше сякаш плава и се замайвах. Но си заслужаваше. ;) 

Връзка към мнение

Не знам как ги смятате в мили, но на мен най-краткият ми полет беше Талин-Хелзинки. Ако се вярва на Google Maps разстоянието е около 80 км, а колко мили е не ми се изчислява.

 

Гледам че сега не се предлага такъв полет, тогава летяхме с някаква финландска авиокомпания, беше голяма веселба. Накрая целия самолет бяхме със жълто-зелен цвят на лицата, само стюардът се беше ухилил.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не знам как ги смятате в мили, но на мен най-краткият ми полет беше Талин-Хелзинки. Ако се вярва на Google Maps разстоянието е около 80 км, а колко мили е не ми се изчислява.

 

Гледам че сега не се предлага такъв полет, тогава летяхме с някаква финландска авиокомпания, беше голяма веселба. Накрая целия самолет бяхме със жълто-зелен цвят на лицата, само стюардът се беше ухилил.

63 мили са... FlightDiary ти ги смята по въздушните коридори. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Най - дълъг : Мюнхен - Вашингтон Дълес - 4257 мили.

Най - къс : По "билет" - Франкфурт  - Щутгарт - 97 мили, иначе като разстояние между 2 летища - Варна - Бургас.

(разстоянията са по FlightDiary)

Редактирано от rainbou1
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Най-къс полет остров Муреа-Таити (15,7 мили и около 7 минути полет с Air Moorea.)

 

Най-дълъг полет Сингапур-Лондон  (6760 мили и около 14 часа полет с British Airways)

Сварка

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Най-дълъг: MAD-LIM (и обратно) Мадрид - Лима: 5926 мили

Най-къс: 0 мили - излитане и кацане на същото летище ;) NA0. Но сериозно MUC-PRG (Мюнхен - Прага) 165 мили.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.