Прескочи до съдържание

Привет и от мен


Препоръчани мнения

Привет и от мен. Аз отдавна съм тук, чета ви задълбочено и събирам чрез вас впечатления. Реших да се представя на по-късен етап, тъй като при мен липсва опитът на ентусиазирания пътешественик и с моите 5-6 посетени балкански дестинации, едва ли мога да съм ви полезна. Малко употребяващо е присъствието ми тук и съжалявам, че не мога да съм от полза за никой. За сметка на това пък желанието да посетя възможно по-далечни дестинации ме завладява все по-силно.

Попаднах на вас, търсейки информация за първото ми далечно /в моите представи/ пътуване, което организирам в момента и благодаря за всичко споделено. На този етап мога само да ви се възхищавам... или пък да се похваля с това, че съм осъществила детската си мечта - плуване с делфини. Безценно.  :wub:

 

Сега обаче имам нови и се надявам да ги сбъдна.

Вероятно е това да се случи и с ваша помощ.  :)

 

Поздрави, Кремко /закачливо съчетание от името ми/

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Добре дошла официално! :) 

Дори и с няколко посетени държави, макар и балкански можеш да си полезна на някой. 

Балканите са приказно място!  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре Дошла  !!!

Има едно нещо по което всички тук си приличаме. Всички са били на етапа "само в няколко държави". Все пак от някъде трябва да се започне.

Успех !!!

Збъдвай мечтите си постоянно !!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря ви, Полина.

Бих се радвала да съм. Обичам да се отблагодарявам за това, което получавам.

И сте права за Балканите. ;)


Добре Дошла  !!!

Има едно нещо по което всички тук си приличаме. Всички са били на етапа "само в няколко държави". Все пак от някъде трябва да се започне.

Успех !!!

Збъдвай мечтите си постоянно !!!!

Привет!

И благодаря за разбирането. :)

Връзка към мнение

Добре дошла и от мен. :)  Хич не се притеснявай за малкото ти дестинации, и Матеев е започнал от една, пък виж го сега - пример и цел на всички нас. Винаги може да бъдеш полезна, дори и само една държава да си посетила.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Привет и от мен. Аз отдавна съм тук, чета ви задълбочено и събирам чрез вас впечатления. Реших да се представя на по-късен етап, тъй като при мен липсва опитът на ентусиазирания пътешественик и с моите 5-6 посетени балкански дестинации, едва ли мога да съм ви полезна. Малко употребяващо е присъствието ми тук и съжалявам, че не мога да съм от полза за никой. За сметка на това пък желанието да посетя възможно по-далечни дестинации ме завладява все по-силно.

Попаднах на вас, търсейки информация за първото ми далечно /в моите представи/ пътуване, което организирам в момента и благодаря за всичко споделено. На този етап мога само да ви се възхищавам... или пък да се похваля с това, че съм осъществила детската си мечта - плуване с делфини. Безценно.  :wub:

 

Сега обаче имам нови и се надявам да ги сбъдна.

Вероятно е това да се случи и с ваша помощ.  :)

 

Поздрави, Кремко /закачливо съчетание от името ми/

Кремко,Продължавай да сбъдваш мечтите си!!!И аз като теб-не искам да порасна пък!!! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

днес си направих регистрация и всичко изглежда още много ново за мен, надявам се в бъдеще да сме си полезни, кой с каквото и за където може :)

Редактирано от Mary
Кирилизация
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Zdraveite,

 

dnes si napravih registracia i vsichko izglejda oshte mnogo novo za men, nadiavm se v badeshte da sme si polezni, koi s kakvoto i za kadeto moje :)

Добре дошла. Много те моля пиши на кирилица!

Връзка към мнение

Привет и от мен. Аз отдавна съм тук, чета ви задълбочено и събирам чрез вас впечатления. Реших да се представя на по-късен етап, тъй като при мен липсва опитът на ентусиазирания пътешественик и с моите 5-6 посетени балкански дестинации, едва ли мога да съм ви полезна. Малко употребяващо е присъствието ми тук и съжалявам, че не мога да съм от полза за никой. За сметка на това пък желанието да посетя възможно по-далечни дестинации ме завладява все по-силно.

Попаднах на вас, търсейки информация за първото ми далечно /в моите представи/ пътуване, което организирам в момента и благодаря за всичко споделено. На този етап мога само да ви се възхищавам... или пък да се похваля с това, че съм осъществила детската си мечта - плуване с делфини. Безценно.  :wub:

 

Сега обаче имам нови и се надявам да ги сбъдна.

Вероятно е това да се случи и с ваша помощ.  :)

 

Поздрави, Кремко /закачливо съчетание от името ми/

 

Добре дошла и от мен!

Човек започва от едно пътуване - първото и ако му хареса, продължава цял живот.

Така че - смело напред! Към преследване на следващата мечта и радостта от постигането й!

А когато някой иска да помогне на другите и да е полезен, винаги може да намери начин да го направи! Ще се радвам да прочета разкази от пътешествията Ви в балканските държави!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на всички за топлото посрещане.  :)

 

... ох, на този човек - Матеев вече и аз съм му фен + още няколко други, които ме размечтават безгранично...  :P

Редактирано от Kremko
Връзка към мнение

Добре дошла, Kremko!

Би ли споделила кое е това далечно място, за което тайничко си мечтаеш да посетиш?

Надявам се скоро да можеш да го осъщесвиш и да ни разкажеш за преживяванията си, а междувременно да се зареждаш от магическата енергия, която цари във форума. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

добре, нали съм нова-ще се съобразявам :)

Благодаря ти! :) Като гледам посетените ти държави доста полезна може да бъдеш.

Връзка към мнение

Добре дошла, Kremko!

Би ли споделила кое е това далечно място, за което тайничко си мечтаеш да посетиш?

Надявам се скоро да можеш да го осъщесвиш и да ни разкажеш за преживяванията си, а междувременно да се зареждаш от магическата енергия, която цари във форума. :)

Здравейте.

Да, разбира се. Съвсем скоро ми предстои пътуване до Занзибар, което в голямата си част вече е организирано с помощта на разказите и впечатленията на магеланците. Мечтах, четох, мечтах, четох и сега вече съм в нисък старт. Но понеже ми е първото толкова далечно пътешествие, все още стоят пред мен разни въпросителни...

Нека да се случи и ще разкажа с удоволствие. Иначе от авантюристичната ви енергия загребвам с пълни шепи, а половинката ми още повече - щом вече смело мисли за следваща ни посока.   :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.