Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Привет и от мен

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
16 отговора на тази тема

#1 Kremko

Публикувано 11 януари 2017 - 16:13

Привет и от мен. Аз отдавна съм тук, чета ви задълбочено и събирам чрез вас впечатления. Реших да се представя на по-късен етап, тъй като при мен липсва опитът на ентусиазирания пътешественик и с моите 5-6 посетени балкански дестинации, едва ли мога да съм ви полезна. Малко употребяващо е присъствието ми тук и съжалявам, че не мога да съм от полза за никой. За сметка на това пък желанието да посетя възможно по-далечни дестинации ме завладява все по-силно.

Попаднах на вас, търсейки информация за първото ми далечно /в моите представи/ пътуване, което организирам в момента и благодаря за всичко споделено. На този етап мога само да ви се възхищавам... или пък да се похваля с това, че съм осъществила детската си мечта - плуване с делфини. Безценно.  :wub:

Сега обаче имам нови и се надявам да ги сбъдна.

Вероятно е това да се случи и с ваша помощ.  :)

Поздрави, Кремко /закачливо съчетание от името ми/

• Костов, Mary, Childish и 11 други харесват това

#2 Polina

Публикувано 11 януари 2017 - 17:06

Добре дошла официално! :) 

Дори и с няколко посетени държави, макар и балкански можеш да си полезна на някой. 

Балканите са приказно място!  

• captain_oveur и Kremko харесват това

Slow walk is good, but slow drink is better..

#3 TeshkaR28

Публикувано 11 януари 2017 - 17:30

Добре Дошла  !!!

Има едно нещо по което всички тук си приличаме. Всички са били на етапа "само в няколко държави". Все пак от някъде трябва да се започне.

Успех !!!

Збъдвай мечтите си постоянно !!!!

• eloena и Kremko харесват това

#4 Kremko

Публикувано 11 януари 2017 - 17:34

Благодаря ви, Полина.

Бих се радвала да съм. Обичам да се отблагодарявам за това, което получавам.

И сте права за Балканите. ;)

Добре Дошла  !!!

Има едно нещо по което всички тук си приличаме. Всички са били на етапа "само в няколко държави". Все пак от някъде трябва да се започне.

Успех !!!

Збъдвай мечтите си постоянно !!!!

Привет!

И благодаря за разбирането. :)

#5 lyusi

Публикувано 11 януари 2017 - 21:20

Добре дошла!
  • Kremko харесва това

#6 Костов

Публикувано 11 януари 2017 - 21:27

Добре дошла и от мен. :)  Хич не се притеснявай за малкото ти дестинации, и Матеев е започнал от една, пък виж го сега - пример и цел на всички нас. Винаги може да бъдеш полезна, дори и само една държава да си посетила.

• captain_oveur, eloena и Kremko харесват това

For my part, I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.

#7 jungfraujoch

Публикувано 11 януари 2017 - 21:35

Привет и от мен. Аз отдавна съм тук, чета ви задълбочено и събирам чрез вас впечатления. Реших да се представя на по-късен етап, тъй като при мен липсва опитът на ентусиазирания пътешественик и с моите 5-6 посетени балкански дестинации, едва ли мога да съм ви полезна. Малко употребяващо е присъствието ми тук и съжалявам, че не мога да съм от полза за никой. За сметка на това пък желанието да посетя възможно по-далечни дестинации ме завладява все по-силно.

Попаднах на вас, търсейки информация за първото ми далечно /в моите представи/ пътуване, което организирам в момента и благодаря за всичко споделено. На този етап мога само да ви се възхищавам... или пък да се похваля с това, че съм осъществила детската си мечта - плуване с делфини. Безценно.  :wub:

Кремко,Продължавай да сбъдваш мечтите си!!!И аз като теб-не искам да порасна пък!!! :)

• Kremko харесва това

#8 dara83

Публикувано 11 януари 2017 - 21:37

Здравейте,

днес си направих регистрация и всичко изглежда още много ново за мен, надявам се в бъдеще да сме си полезни, кой с каквото и за където може :)

Това мнение е редактирано от Mary: 11 януари 2017 - 22:07
Кирилизация

• Костов харесва това

#9 Костов

Публикувано 11 януари 2017 - 21:41

Zdraveite,

dnes si napravih registracia i vsichko izglejda oshte mnogo novo za men, nadiavm se v badeshte da sme si polezni, koi s kakvoto i za kadeto moje :)

Добре дошла. Много те моля пиши на кирилица!

For my part, I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.

#10 pamela

Публикувано 11 януари 2017 - 21:43

Добре дошла и от мен!

Човек започва от едно пътуване - първото и ако му хареса, продължава цял живот.

Така че - смело напред! Към преследване на следващата мечта и радостта от постигането й!

А когато някой иска да помогне на другите и да е полезен, винаги може да намери начин да го направи! Ще се радвам да прочета разкази от пътешествията Ви в балканските държави!

• Kremko харесва това

#11 dara83

Публикувано 11 януари 2017 - 21:47

добре, нали съм нова-ще се съобразявам :)

• Костов харесва това

#12 Kremko

Публикувано 11 януари 2017 - 21:56

Благодаря на всички за топлото посрещане.  :)

... ох, на този човек - Матеев вече и аз съм му фен + още няколко други, които ме размечтават безгранично...  :P

Това мнение е редактирано от Kremko: 11 януари 2017 - 21:58

#13 iliana_t

Публикувано 11 януари 2017 - 22:13

Добре дошла, Kremko!

Би ли споделила кое е това далечно място, за което тайничко си мечтаеш да посетиш?

Надявам се скоро да можеш да го осъщесвиш и да ни разкажеш за преживяванията си, а междувременно да се зареждаш от магическата енергия, която цари във форума. :)

• eloena и Kremko харесват това

#14 Костов

Публикувано 11 януари 2017 - 22:19

добре, нали съм нова-ще се съобразявам :)

Благодаря ти! :) Като гледам посетените ти държави доста полезна може да бъдеш.

#15 dara83

Публикувано 11 януари 2017 - 22:25

ами надявам се, въпреки че една голяма част са посетени в студентските ми години и нещата сигурно са доста различни :)

#16 Kremko

Публикувано 11 януари 2017 - 22:33

Добре дошла, Kremko!

Би ли споделила кое е това далечно място, за което тайничко си мечтаеш да посетиш?

Надявам се скоро да можеш да го осъщесвиш и да ни разкажеш за преживяванията си, а междувременно да се зареждаш от магическата енергия, която цари във форума. :)

Здравейте.

Да, разбира се. Съвсем скоро ми предстои пътуване до Занзибар, което в голямата си част вече е организирано с помощта на разказите и впечатленията на магеланците. Мечтах, четох, мечтах, четох и сега вече съм в нисък старт. Но понеже ми е първото толкова далечно пътешествие, все още стоят пред мен разни въпросителни...

Нека да се случи и ще разкажа с удоволствие. Иначе от авантюристичната ви енергия загребвам с пълни шепи, а половинката ми още повече - щом вече смело мисли за следваща ни посока.   :P

• Mary, eloena, iliana_t и 1 друг харесват това

#17 Георги

Публикувано 12 януари 2017 - 9:29

Добре дошли и на двете :)

• Kremko харесва това

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни