Прескочи до съдържание

София-Рим-София


Алекс Андреев

Препоръчани мнения

Алекс Андреев

Здравейте,
Планувал съм семеен уикенд (5 души) в Рим от 03.03-05.03.17 ( 2 нощувки) с Уиз. Възнамерям също да закупя и Group membership членството. 

 

1. Струва ли си сега да закупя билетите Рим-София и след това да се надявам, че билетите на отиване ще паднат малко? В момента ми дава 65.60 редовен билет.

2. Rumbo.es ми дава  59.00 евро на човек, докато Уиз 559 лв, но цена без членство. Ако сметките са ми верни, членството трябва да приспадне 10 билета х 20.00 лв = 200 лв. 559-200 лв= 359 лв тотал

 

Благодаря на всички !

Връзка към мнение

Груповото членство не е за 10 човека, а за 6 или 7. Ако имаш предвид 10 билета общо с отиване и връщане да, става.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Алекс Андреев

Груповото членство не е за 10 човека, а за 6 или 7. Ако имаш предвид 10 билета общо с отиване и връщане да, става.

Мисля,че е 1 + още 5 спътника, т.е 6 души.

Да,имам предвид 10 билета.

Връзка към мнение

Според мен, и винаги съм го казвал, заслужава си чакането ако имаш алтернативни опции. Ако часовете само на този единствен полет на Уиз те уреждат, то от много чакане може да се наиграеш и цената да скочи, никой не знае какво ще стане, особено уикенд обикновено цените не падат до дъното. 

 

Малко се поплетох в сметките, но като цяло румбо са добра опция, ако не ползваш груповото членство. Иначе в повечето случаи отстъпките се неутрализират, а не си струва да си блокираш картата за 3 месеца да не можеш да купиш друг билет. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дискаунт дава минимум 20,00 лева отстъпка от цените на полет от 39,99 лв. При по-ниска цена от тази отстъпката е по-малка. Датите Ви са около националния празник 3 март и едва ли ще паднат като цени (по мое мнение).

В момента цена за 5 пътника без дискаунт е 639.90 лв, а с дискаунт+закупуване на дискаунт (валиден е 1 година) 599.89 лв (от които 119.99 е цената на групов дискаунт)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Алекс Андреев

Дискаунт дава минимум 20,00 лева отстъпка от цените на полет от 39,99 лв. При по-ниска цена от тази отстъпката е по-малка. Датите Ви са около националния празник 3 март и едва ли ще паднат като цени (по мое мнение).

В момента цена за 5 пътника без дискаунт е 639.90 лв, а с дискаунт+закупуване на дискаунт (валиден е 1 година) 599.89 лв (от които 119.99 е цената на групов дискаунт)

Така е.

Цената за 5-ма с членството преди час ми беше. 559 лв.  

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.