Прескочи до съдържание

Билети за футболни мачове в Европа?


christuff

Препоръчани мнения

Дайте идея за сигурни сайтове за билети за футболни мачове в Европа.По-специално ме интересува за английското първенство.На 11,03,2017 ще съм в Лондон и се оказа,че има мачове на Арсенал и Челси.Челси не ме интересува всъщност,но мача на Арсенал с Лестър ми се иска да го гледам,ако намеря билет на поносима цена.

Връзка към мнение

За Арсенал може да пробваш през фенклуба им в България. Доколкото знам, им отпускат определена бройка билетчета по някаква схема. 

 

п.п. Само някой да си е позволил да препоръчва онези черноборсаджии от прекупваческите платформи!!!  :mad:

Връзка към мнение

Ето един такъв сайт, който са препоръчвали във форума. Гледам съм цени, но са си солени.....http://www.viagogo.com/

И аз имам подобна дилема, но е за мач в Италия. Много е дразнеща цялата история, а има 10 мача на които ще отида и това е! :)

И аз не ги обичам тези прекупвачо-продавачи, но ако човек иска да е сигурен поне до някаква степен .....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

но ако човек иска да е сигурен поне до някаква степен .....

 

*dislike*   *dislike*   *dislike* .......   :(

 

 

Италия (...) а има 10 мача на които ще отида и това е!

 

Кои са тези мачове? За Италия се купува от касите в деня на мача срещу документ за самоличност и няма никакъв проблем с разпродадени стадиони в 98% от мачовете. Евентуално за отбрани домакински мачове на Ювентус и някои мега класики от ШЛ може да има проблеми. 

 

Иначе в Италия името ти се отпечатва на билета и ако не съвпада с името в документа на самоличност, духаш супата на входа. Интересно ми е черноборсаджийските сайтове от типа "виагого" как я заобикалят тази малка подробност. Сигурно имат някаква обработена схема с прехвърляне на имена, няма как да е иначе... 

Връзка към мнение

*dislike*   *dislike*   *dislike* .......   :(

 

 

 

Кои са тези мачове? За Италия се купува от касите в деня на мача срещу документ за самоличност и няма никакъв проблем с разпродадени стадиони в 98% от мачовете. Евентуално за отбрани домакински мачове на Ювентус и някои мега класики от ШЛ може да има проблеми. 

 

Иначе в Италия името ти се отпечатва на билета и ако не съвпада с името в документа на самоличност, духаш супата на входа. Интересно ми е черноборсаджийските сайтове от типа "виагого" как я заобикалят тази малка подробност. Сигурно имат някаква обработена схема с прехвърляне на имена, няма как да е иначе... 

 

Говорих за 10 мача в Европа, а не в Италия. Конкретно мачът е за любимия ми Юве срещу Милан и стадиона ще е на 100 % пълен.

Предполагам, че посредниците отпечатват името ти, даже не виждам друг начин.

Иначе бях питал тук за вариант за билети Байерн - Борусия Д и никой не даде решение.

Другите мачове са също 100 % запълнен капацитет - Барса и Реал, Селтик и Рейнджърс, Ливъспул и Ман Ю и т.н.

Билети за тях не намират и факирите понякога, а цените са зверски. Нека да разсъждаваме логически. Отиваш до еди къде си и нямаш билет, но за трипчето си платил 300-400 лв. Какво предпочиташ, да рискуваш и да търсиш на място и пак скъпо, въобще да не отидеш и да правиш пак цяла организация и да дадеш нови 300-400 лв. или да дадеш на посредници 50-100 Е комисионна...?

 

Аз също съм против посредниците, но е по-сигурен начин, отколкото да отидеш да се пробваш хей така на мач със 100 % продадени билети. Това имах предвид.

Връзка към мнение

Честно да ти кажа, не я разбирам много този логика - "против съм посредниците, но ще ги хрантутя, за да ми е по-сигурно"... ама ти си знаеш де ;) 

 

~

 

Иначе тези мачове, които цитираш, толкова се опошлиха от комерс, че отдавна са престанали да ми бъдат каквато и да било тръпка и цел, затова и не съм се пробвал да си набавям билети и не съм запознат точно доколко е невъзможно, но съм сигурен, че все ще се измисли нещо, без да се опира до гнусните прекупвачи. Особено що се касае до един комбинативен магеланец :) 

 

Примерно аз съм си намирал билет на под номиналната стойност за Норвегия-Дания - решителен квалификационен мач за класиране на европейското между кръвни врагове на стадион с ограничен капацитет, разпродаден няколко месеца предварително. Как станаха нещата? През форума на фенклуба на любимия ми норвежки отбор. Там всеки официален фенклуб получава определена бройка билети за мачовете на националния, при това на по-ниска цена от номиналната. Помолих и ми запазиха един билет като почетен гост от България. И тъй като ми беше леко гузно, че един норвежки фен остава извън стадиона за този култов мач заради мен, се раздадох яко на трибуните в сърцето на най-лудите фенове, цял мач прав върху облегалките на две седалки. Норвежките авери бяха толкова възхитени, че обещаха да ми запазят билети и за еврофиналите от тяхната квота, но впоследствие Норвегия не можа да се класира за половин точка заради пошлите врътки на португалските безнравственици. Лудница беше този мач. Един от любимите ми. Ако си бях купил билет чрез посредник, щях да дам два пъти повече пари за три пъти по-малко кеф. Как ли пък не! :)

 

п.п. Сега ще поразпитам за Арсенал и Байерн, че ме ядосАхте!!! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дайте идея за сигурни сайтове за билети за футболни мачове в Европа.По-специално ме интересува за английското първенство.На 11,03,2017 ще съм в Лондон и се оказа,че има мачове на Арсенал и Челси.Челси не ме интересува всъщност,но мача на Арсенал с Лестър ми се иска да го гледам,ако намеря билет на поносима цена.

 

Няма такъв пенкилер сайт, за повечето големи клубове си се изискват различен тип пинизи обикновено обяснени на официалния сайт на клуба. Всъщност ако видиш някой сайт да продава билети от кол и въже със сигурност се набутваш повече :)

 

Иначе в Италия името ти се отпечатва на билета и ако не съвпада с името в документа на самоличност, духаш супата на входа. Интересно ми е черноборсаджийските сайтове от типа "виагого" как я заобикалят тази малка подробност. Сигурно имат някаква обработена схема с прехвърляне на имена, няма как да е иначе... 

 

До колкото знам тези сайтове са директно свързани с резервационните системи. Т.е., когато Пешо продава билет на Гошо чрез viagogo, това което става е че билета на Пешо се нулира, вместо това се издава нов на Гошо със същите показатели. 

 

Viagogo не са съвсем черен сайт, по-скоро са сив. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Честно да ти кажа, не я разбирам много този логика - "против съм посредниците, но ще ги хрантутя, за да ми е по-сигурно"... ама ти си знаеш де ;)

 

~

 

 

Пак нещо не се разбрахме :) Говорим за две различни неща. Едното е, което правя аз - да не давам пари на посредници, не ги одобрявам, но при дадени обстоятелства бих се съгласил, за да сбъдна моя мечта и то на що-годе поносима цена. Второто нещо е коментирането във форума, хора различни, желания също. Човекът търси решение, други може би също. Всеки сам си преценява, затова споделих този вариант. 

 

Колкото за viagogo, този сайт по-скоро не е черен, не е сив, а оранжев :) Например мога да кажа за мачовете на Юве, от сайта дори за някои билети се иска фенкарта.

 

Иначе бих посъветвал никой да не се отказва, аз съм влизал без пари на новооткрития Уембли, пълен до дупка, цени на билети до небето, дербито на нац. отбори в Европа Англия и Германия.....отидох, случайно питах хора, двама се оказаха шваби, изгонени от стадиона. Били сред англичаните, викнали за швабите и ги изгонили. После със зор убедих охраната да влезна на тяхно място и стана.  :P  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

Иначе тези мачове, които цитираш, толкова се опошлиха от комерс, че отдавна са престанали да ми бъдат каквато и да било тръпка и цел, затова и не съм се пробвал да си набавям билети и не съм запознат точно доколко е невъзможно, но съм сигурен, че все ще се измисли нещо, без да се опира до гнусните прекупвачи. Особено що се касае до един комбинативен магеланец :)

 

 

 

Като човек, който обожава футбола мога да те подкрепя, че комерса идва в повече. Въпреки всичко аз бих отишъл, за да ги гледам. Въпреки всичко футболерите са добри, агитките имат какво да покажат. Затварям си очите за пошлостта и смело напред :) Иначе все още има други истински мачове, които все още те карат да трепериш.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Относно комерса: Вчера победите на Севиля и Фиорентина ми върнаха сладостта от футбола, няма по-хубаво нещо от това такива симпатични отбори да натриват носа на корпорациите с много пари, които отдавна са излязли от рамката на футболен клуб. Ако Рохибланкос станат шампиони, ще бъде равносилно на подвига на Лестър.

Съгласен съм за прекупвачите, че много се гушат и по възможност винаги трябва да се избягват, но и Пътувко е прав,че когато си отишъл на майната си за мечтан мач, за съжаление понякога трябва да минеш през тях. Как си представяте да отидете до Буенос Айрес за Суперкласикото и да останете извън стадиона...

(Те затова и свалят кожи де)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако искаш да се накефиш максимално, иди на мач примерно на Милуол или Уест Хям :) Предполагам билетите няма да са проблем, а усещането все още се доближава до истинската игра.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако искаш да се накефиш максимално, иди на мач примерно на Милуол или Уест Хям :) Предполагам билетите няма да са проблем, а усещането все още се доближава до истинската игра.

 

Аз съм ходил на мач на Милоу срещу Хъдърсфийлд, а те много много не се обичат :) Наистина атмосферата е истинска ....

Относно комерса: Вчера победите на Севиля и Фиорентина ми върнаха сладостта от футбола, няма по-хубаво нещо от това такива симпатични отбори да натриват носа на корпорациите с много пари, които отдавна са излязли от рамката на футболен клуб. Ако Рохибланкос станат шампиони, ще бъде равносилно на подвига на Лестър.

Съгласен съм за прекупвачите, че много се гушат и по възможност винаги трябва да се избягват, но и Пътувко е прав,че когато си отишъл на майната си за мечтан мач, за съжаление понякога трябва да минеш през тях. Как си представяте да отидете до Буенос Айрес за Суперкласикото и да останете извън стадиона...

(Те затова и свалят кожи де)

 

Като изключим, че Юве ми е любим отбор и няма как да се радвам като загуби :) си прав. Нека да има промяна на статуквото, че нещата за извън контрол. Всъщност сега ще видим как китайците ще го променят, защото всичко е възможно с огромни пари.

 

Да пропуснеш Бока и Ривър....това след раждане на детето ти и сватбата ми се струва като третото най-тежко хахах

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Колеги фенове, за тези, които мечтаят да гледат домакински мач на Дортмунд на пълен Вестфален, в момента има страхотна оферта: 120 лева за самолетни билети и трансфери + билет за мача + 3-4 DAB-чета от супера :) 

 

Мачът е Борусия Дортмунд - Херта Берлин - 1/8-финал за Купата на Германия на 8 февруари от 20:45 местно. В момента се намират единични билети на цена 37 евро в официалния сайт, главно в секторите около эеновете на Херта. Има и по-скъпи, общо са около 150 останали непродадени билета. 

 

Билетът за мача важи като билет за градския транспорт в Дортмунд и околностите. 

 

София - Дортмунд - София с Уиз в момента се продава 19,99 левчета посоката с полети на 8-и сутринта отиване и 9-и сутринта връщане.

 

Включвайте се. Аз вече си взех, за да ознаменувам подобаващо стотния си мач в чужбинско! :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

По въпросът за Арсенал-направих си регистрация в сайта на отбора и на сайта на Фенклуба им в България-доколкто виждам трябва да платя членски внос и няма гаранция,че ще се класирам за билети.На сайта на бг фенклуба даже не мога да се ориентирам как да си платя членския внос(пък и едва ли ще го направя като няма гаранция ,че ще взема билет).

Остават разните други сайтове,които препродават-в посочения по-горе сайт viagogo няма.Намерих друг сайт www.livefootballtickets.com ,където цените са поносими,но нямам идея дали сайта е читав. 

Не съм болен фен и не държа да отида на всяка цена,ама пък ще ме е яд да съм там и да го пропусна.Към 100 до 120 евра мога да прежаля,а гледам че в livefootballtickets има такива цени.Някой ползвал ли ги е и дали мога да се доверя?

Връзка към мнение

По въпросът за Арсенал-направих си регистрация в сайта на отбора и на сайта на Фенклуба им в България-доколкто виждам трябва да платя членски внос и няма гаранция,че ще се класирам за билети.На сайта на бг фенклуба даже не мога да се ориентирам как да си платя членския внос(пък и едва ли ще го направя като няма гаранция ,че ще взема билет).

Остават разните други сайтове,които препродават-в посочения по-горе сайт viagogo няма.Намерих друг сайт www.livefootballtickets.com ,където цените са поносими,но нямам идея дали сайта е читав. 

Не съм болен фен и не държа да отида на всяка цена,ама пък ще ме е яд да съм там и да го пропусна.Към 100 до 120 евра мога да прежаля,а гледам че в livefootballtickets има такива цени.Някой ползвал ли ги е и дали мога да се доверя?

 

Това не говори добре:

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. 

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
        <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
        <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
    </system.web>
</configuration>

А и честно казано, ако ги няма във viagogo, seatwave и т.н. по-полуофициални черни борси, работата почва да става много съмнителна. Навремето имаше сайтове, които може да си купиш билет за всичко, ама не ти го гарантират - на практика ти взимат парите, почват да търсят, ако ти намерят вероятно кешират доста сериозна надценка, ако не ти намерят ти връщат парите. Не успях да видя дали тоя сайт е от подобните, но аз бих ги избягвал такива. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По въпросът за Арсенал-направих си регистрация в сайта на отбора и на сайта на Фенклуба им в България-доколкто виждам трябва да платя членски внос и няма гаранция,че ще се класирам за билети.На сайта на бг фенклуба даже не мога да се ориентирам как да си платя членския внос(пък и едва ли ще го направя като няма гаранция ,че ще взема билет).

Остават разните други сайтове,които препродават-в посочения по-горе сайт viagogo няма.Намерих друг сайт www.livefootballtickets.com ,където цените са поносими,но нямам идея дали сайта е читав. 

Не съм болен фен и не държа да отида на всяка цена,ама пък ще ме е яд да съм там и да го пропусна.Към 100 до 120 евра мога да прежаля,а гледам че в livefootballtickets има такива цени.Някой ползвал ли ги е и дали мога да се доверя?

 

Пожелавам ти успех! Един съвет, ако в крайна сметка нямаш в ръката си билет - отиди на място!

 

Специално на мач на Арсенал съм влизал на мач за ШЛ срещу Севиля, когато живеех в Лондон. Озовах се по най-абсурдния мач до стадиона просто за да видя атмосферата, имах 40 паунда в джоба. Някакъв човек ми предложи билет за 60 паунда на сравнително хубаво място зад вратите. До мача оставаха 20 мин, а аз имах само 40 паунда, а той нямаше време и се съгласи с усмивка. Всъщност беше абонаментната карта на баща му и той ме вкара с нея. Видя че му давам всичките пари и не ми взе дребните, защо ли? Как защо, как можело да гледам мача без да пия бира. В крайна сметка докато вървяхме 50-те метра до сектора си намерих неотворено кенче, уплаши се че бобитата ще ми направят проблем :) Вместо бира с 5-те паунда си купих парче пица.

Арсенал опука с 3 парцала спаньолите, а аз си намерих след мача 10 паунда ;) С тях си купих специално шалче изработено за конкретния мач. Няма такъв късмет, така че не се отказвайте никога....

Редактирано от Пътувко
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Билетите не са ли поименни в Англия?

 

Ами аз писах, че ми предложи билет, но влезнах с абонаметната карта на баща му....в Италия в момента са, преди съм взимал такива, които не са поименни

Връзка към мнение

 Включвайте се. Аз вече си взех, за да ознаменувам подобаващо стотния си мач в чужбинско! :)

 

 100 мача звучи доста сериозно :) Ако прецениш можеш да разкажеш на какви мачове си бил...

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Пътувко, специално към теб ми е питането :) Успя ли да отидеше на мач на Юве и ако да - откъде взе билети? Аз също се каня да ходя тази пролет - срещу Сампдория или Наполи (трудна работа), но не се решавам да рискувам с Viagogo...

Връзка към мнение
преди 26 минути , vladostojanov каза:

Пътувко, специално към теб ми е питането :) Успя ли да отидеше на мач на Юве и ако да - откъде взе билети? Аз също се каня да ходя тази пролет - срещу Сампдория или Наполи (трудна работа), но не се решавам да рискувам с Viagogo...

В тази тема обсъждахме билетите на Ювето.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
Стоян Гебрелиев

Здравейте!

Утре съм в Милано,но видях че има мач Милан Емполи.Винаги съм искал да видя Сан Сиро,но никога не съм бил на мач в Европа.Бихте ли ми препоръчали надежден сайт за закупуване на два билета?

Връзка към мнение
преди 2 минути , Стоян Гебрелиев каза:

Здравейте!

Утре съм в Милано,но видях че има мач Милан Емполи.Винаги съм искал да видя Сан Сиро,но никога не съм бил на мач в Европа.Бихте ли ми препоръчали надежден сайт за закупуване на два билета?

https://tickets.acmilan.com/

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.