Прескочи до съдържание

Новобранец - Магеланец - Павзо: рапорт даден!


Препоръчани мнения

Здравейте, майна! ;-) 

Казвам се Павел, но приятелите ми казват  - Павзо. Живея в добрата, стара Англия, преди това малко в Хамериката (северната). Иначе съм от стар пловдивски род (хардкор майна). Обожавам Пловдив, но реших да поразгледам и около него, както се казва. Занимавам се професионално с фотография от 20 години (основно модна). От 8 години насам и с кратки филми и телевизия. 

Причината да открия този страхотен сайт е предстоящото ми пътуване до Кот Д'воар, та открих много приятни магеланци, които удариха сериозно информационно рамо, за което искрено благодаря!

 

Пожелавам безаварийно магеланстване на всички вас и успешна нова 2017-та.

 

Поздрави,

Павзо.

 

ПП Да не забравяте да си носите фотоапаратите, ей! ;-)

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Добре дошъл сред нас и успешна година!

Ние апаратите си ги носим, но ще е интересно ти да ни показваш твоите творения от странство.

Има ли къде да изплакнем окото, освен с модата?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл, майна. Супер пътуване ти предстои, ще е добре да споделиш после, че е дестинация с доста малко информация :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Павка, светът е много малък. За Пловдив да не говорим. Още като те видях с Download-ската фланелка в нета ми светна. (btw - крънкам Сакето да изкарва нови). С теб не само прекрасно се знаем по мутри, ами сме и пили на една маса. Неизбежно споделяме общи компании, концерти, заведения и безброй дългогодишни взаимни приятели. А по всичко личи, че и любовта към Япония, колелото и Пловдив. Как беше лафа за краставите магарета... Респект за способностите ти и кариерата, и приятно из Кот д'Ивоарско!

 

ПП: Много жена си наснимал, много нещо...  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Павка, светът е много малък. За Пловдив да не говорим. Още като те видях с Download-ската фланелка в нета ми светна. (btw - крънкам Сакето да изкарва нови). С теб не само прекрасно се знаем по мутри, ами сме и пили на една маса. Неизбежно споделяме общи компании, концерти, заведения и безброй дългогодишни взаимни приятели. А по всичко личи, че и любовта към Япония, колелото и Пловдив. Как беше лафа за краставите магарета... Респект за способностите ти и кариерата, и приятно из Кот д'Ивоарско!

 

ПП: Много жена си наснимал, много нещо...  :lol:

 

Бай Добри,

 

Ама бива ли такива неща бе, майна?!? :-)) Както се казваше в оня стар лаф: Двама съседи си търсели

повод да се напият... ХАХАХ, светът е село, ама от най-малките, със схлупените покривчета!!

Ей, човек да не реши да пише в някой форум, ужас! Навсякъде дебнат агенти ахаха.

 

Жоре, добре заварил! Спретнал си чудесно местенце.

По отношение на пътуването, утре заран отлитам от гнездото

в посока Африката... Ще снимам за клиент, но имам време и 

да изплакна малко окото и за лично ползване, надявам се.

 

По темата Кот Д'воар, ще сложа нова информация в темата за 

маларията, че докторската част от фамилията внесе нова светлина

какво, колко, кога и как да се пие на тема фармацевтика :-)) и съм се

нарамил с тонове техника и равно количество антибиотици, пробиотици,

турбо-мега-биотици и тем потобни -тици... Така де, черният дроб трябва

да се пази за маса, не за друго :-))

 

 

Сполай ви, на всите Магеланци!

Добре дошъл сред нас и успешна година!

Ние апаратите си ги носим, но ще е интересно ти да ни показваш твоите творения от странство.

Има ли къде да изплакнем окото, освен с модата?

 

Здравей Илиана, 

 

Освен модата, снимам и много корпоративни проекти, но едва ли са интересни

за широкия кръг хора. Обикновено, мъжката част, се радва на "фьешъна" повече :-)

Понякога снимам и мъже, но рядко, да си кажа честно.

 

Ако имаш интерес, Google: PAVZO и оттам насетне е лесно...

 

Поздрави!

Добре дошъл! Конкуренцията за календара става още по-жестока :unsure:  :lol:

 

 

Ами хайде де! Дайте да си премерим...... снимките! :-)

Добре дошъл майна! Много ми се ходи в Кот д'Ивоар и на мен, тук не е тайна, така ме ще чакам включвания!

 

Здравей Калояне,

 

Аз съм по работен ангажимент там. Все ще остане време да поснимам и за себе си. Поне

се надявам. Ще споделя задължително после. 

Поздрави!

 

ПП Този форум наистина е страхотен!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.