Прескочи до съдържание

Търси се билет Мале - София


Препоръчани мнения

Моля за малко помощ. :( Търся билет Мале - София - Мале и най-евтиния. който откривам е на Fly Dubai. Много ме притеснява ако купя билет, дали няма да променят датата или да отменят полета. С добавен багаж и дори опция за flexible ticket с доплащане, пак няма по-ниска цена. 

Колко по-рано да купя билета? Говорим за периода Септември - Октомври. 

Редактирано от Ametist
Връзка към мнение

 

Моля за малко помощ. :( Търся билет Мале - София - Мале и най-евтиния. който откривам е на Fly Dubai. Много ме притеснява ако купя билет, дали няма да променят датата или да отменят полета. С добавен багаж и дори опция за flexible ticket с доплащане, пак няма по-ниска цена. 
Колко по-рано да купя билета? Говорим за периода Септември - Октомври. 

 

Ametist, там никога няма гаранция, на късмет е. При нас с Деси нямаше промяна или отмяна на полета, но при други хора имаше подобни изпълнения. Колко е цената?

Връзка към мнение

Ametist, там никога няма гаранция, на късмет е. При нас с Деси нямаше промяна или отмяна на полета, но при други хора имаше подобни изпълнения. Колко е цената?

Засега е 478 $ без багажа, но така или иначе другия "по-евтин" е на Аерофлот и струва 780 $. А там престоя е цяла нощ.

Връзка към мнение

Засега е 478 $ без багажа, но така или иначе другия "по-евтин" е на Аерофлот и струва 780 $. А там престоя е цяла нощ.

А защо без багаж? Нашият "стандартно" беше с багаж.

Цената ми се вижда висока. Съвсем наскоро имаше промоция на катарците, май цената там беше някъде в този порядък, но с багаж и без неприятни изненади.

Връзка към мнение

А защо без багаж? Нашият "стандартно" беше с багаж.

Цената ми се вижда висока. Съвсем наскоро имаше промоция на катарците, май цената там беше някъде в този порядък, но с багаж и без неприятни изненади.

Ами така го дават онлайн. По евтин не съм виждала. Сигурно аз незнам къде да търся.
Връзка към мнение

Ametist, вчера си говорих с други магеланци за тези полети. Казаха ми, че цената София - Мале - София и Мале - София - Мале няма нищо общо. Така че моето мнение по-горе не го брой за релевантно. Може да се окажа, че цената на FlyDubai не е лоша.

Връзка към мнение

дай дати Аметистче.

Нямам точни дати. Да е в периода Септември - Октомври с престой между 14 - 20 дни.

Ametist, вчера си говорих с други магеланци за тези полети. Казаха ми, че цената София - Мале - София и Мале - София - Мале няма нищо общо. Така че моето мнение по-горе не го брой за релевантно. Може да се окажа, че цената на FlyDubai не е лоша.

Аз мисля, че по-евтина от Флай Дубайската цена няма да намеря. Само да не си купя билет и да отменят полета. Чудя се каква застраховка отмяна на полет да измисля.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нямам точни дати. Да е в периода Септември - Октомври с престой между 14 - 20 дни.

 

Аз мисля, че по-евтина от Флай Дубайската цена няма да намеря. Само да не си купя билет и да отменят полета. Чудя се каква застраховка отмяна на полет да измисля.

Ако нямаш точни дати, не е проблем да летиш с FlyDubai. Ако променят датата на полета, просто ще го изпълнят с друга дата или ще изместят отиването/връщането.

Връзка към мнение

Може да поизчакаш, до септември има време, но се съмнявам да намериш по-ниска цена от flydubai, най-много някой да ги доближи. Можеш да поразгледаш как са цените на дубайците в идните месеци, чак до септември, дали с отдалечаване на датата падат, или в един момент се покачват, после пак падат и т.н. Ако тази цена е най-ниската за всичките 6 месеца до тогава, то може и да затвориш очи и да купуваш. 

 

След като си гъвкава в датите може би няма от какво да се притесняваш, в най-лошия случай ще летиш на други дати. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И Ametist, като си дойдеш в БГ, да не забравиш да ни кажеш :) . Има доста хора, които ще се радваме да те видим на наш терен ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И Ametist, като си дойдеш в БГ, да не забравиш да ни кажеш :) . Има доста хора, които ще се радваме да те видим на наш терен ;)

Подкрепям мнението, трябва да ти върнем гостоприемството :) Аз като купувах билета миналата година, Qatar airways имаха доста по-добра цена от flyDubai, предполагам просто трябва да следиш за промоцията, често я пускат.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Да, наистина промоцията на Fly Dubai за членове е Февруари и приключва на 06 Март ако не се лъжа  :) Цените са доста добри - засега без конкуренция :), поне за моята дестинация.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

FlyDubai пуснаха промоция. Ровенето ми показва, че октомври е най-евтино и могат и за около 310 евро да се намерят билети София-Мале-София.

Връзка към мнение

FlyDubai пуснаха промоция. Ровенето ми показва, че октомври е най-евтино и могат и за около 310 евро да се намерят билети София-Мале-София.

Това е добра цена, но тук се търси обратният полет. Пусни една тема в офертите за билети с намереното, моля :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То всъщносто обратните полети излизат още по-евтини :) За под 300 долара има Мале - София през октомври, според мен Ametist-a да скача, докато има.

 

chrome_2017-03-06_21-40-14.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това е добра цена, но тук се търси обратният полет. Пусни една тема в офертите за билети с намереното, моля :)

 

Ааа, аз по инерция реших, че е полет София-Мале-София и не обърнах внимание, че София липсва в началото.

Ей сега ще пусна офертите в темата.

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

То всъщносто обратните полети излизат още по-евтини :) За под 300 долара има Мале - София през октомври, според мен Ametist-a да скача, докато има.

 

chrome_2017-03-06_21-40-14.png

 

Скочих вече, но на 360 $ в двете посоки :) Иначе цената e убийствено ниска. 

Редактирано от Ametist
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Скочих вече, но на 360 $ в двете посоки :) Иначе цената e убийствено ниска.

 

Ми супер цена си заловила!А кога ще си дойдеш, че да те чакамеееее? :)))
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.