Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Тааа, имам едни 18500 kms, които изтичат на 1 май тази година и така като гледам, едва ли ще се запътя към Галапагос скоро... За който е планирал нещо в Южна Америка и би се възползвал, нека ми пише на лични. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тааа, имам едни 18500 kms, които изтичат на 1 май тази година и така като гледам, едва ли ще се запътя към Галапагос скоро... За който е планирал нещо в Южна Америка и би се възползвал, нека ми пише на лични. 

 

За Великденския остров вероятно също ще станат ;) Сигурно ли е, че могат де се подаряват и на хора с които нямаш роднински или семейни връзки? 

Връзка към мнение

Доколкото знам, няма никакъв проблем да се купи билет с тях на което и да е име. Поне по прочуване от преди 2 години.

За Великденския остров мисля, че са недостатъчни, поне като бях гледала преди време, но за Галапагос даже може и да останат. Може пък и за нещо друго вътрешно, важното е да не изгорят просто ей така.

Редактирано от pikonio
Връзка към мнение

Можеш да ги ползваш и с партньорите на Латам, примерно Бритиш, Еър Берлин или катарците

Милите не може да се подаряват, но можеш да вземеш билет на когото искаш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет! Тъкмо четох за тази възможност точно на 01 май с Air Berlin до Северния полюс :)

 

http://www.airevents.de/product_info.php?products_id=250&language=en

 

Не знам дали ще може да се ползват мили, но пък ако може.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако няма как да се ползват милите за самолетни билети по една или друга причина, някой ползвал ли е тази опция за хотелски нощувки? https://travellatampass.lan.com/travel/arc.cfm

Струва ми се, че една нощувка в приличен хотел из Европата е доста по-добре от нищо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.