Прескочи до съдържание

Щастлива съм да съм сред вас!


Препоръчани мнения

Здравейте, аз съм Ianna Mari.

Знам за съществуването ви от една година, но нямам смелост да се присъединя към вас, защото нямам толкова навъртяни километри /колкото би ми се искало/. Имам приятел сред вас, който ми разказа за съществуването на това приказно местенце.

Била съм единствено в Париж, Лондон и доста подробно съм разгледала Андалусия и Гибралтар в три поредни години. За България мисля, че няма защо да коментираме :) Никога не съм пътувала чрез фирми. Всичко сме си организирали сами.

Радвам се, че се престраших и БЛАГОДАРЯ, че ме приехте.

 

  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Здравей и добре дошла! Всеки тук е започнал от едно пътуване. Има хора, на които всички можем само да дишаме праха от стъпките и изминатите километри, но не бройката е най- важна в този форум. И споменатите хора, както и всички останали тук са ценни с опита и желанието си да го споделят с останалите.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Пф, какво е това надпреварване с километри. На едно място да си била, на което не са били домосед и Георги Матеев, значи е достатъчно да има какво да споделиш интересно и на тях. Пък нека километража им е с няколко нули отзад :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Защото си мисля, че няма някой от този форум, който да не е кръстосал поне веднъж на длъж и на шир нашата страна :)

 

Пф, какво е това надпреварване с километри. На едно място да си била, на което не са били домосед и Георги Матеев, значи е достатъчно да има какво да споделиш интересно и на тях. Пък нека километража им е с няколко нули отзад :)

 Георги,чудесен коментар.Разбира се,че не става въпрос за съревнование и надпреварване с километри.Всички тук сме за да споделяме общата си страст-пътешествията.Супер интересно е,всеки има своите предпочитания и планове за нови дестинации.Лично аз съм изключително щастлива да съм сред Магеланци.И всеки един от тях ми е полезен!

Много бих искала да има повече теми и снимки от България.Има толкова красиви кътчета,които като българи е хубаво да посетим.И изживеем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Защото си мисля, че няма някой от този форум, който да не е кръстосал поне веднъж на длъж и на шир нашата страна :)

 

Аз не съм.  -_-

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Защото си мисля, че няма някой от този форум, който да не е кръстосал поне веднъж на длъж и на шир нашата страна :)

 

Не съм сигурен, да ти кажа... Освен ако под "надлъж и нашир" нямаш предвид "до морето и обратно за лятната почивка през студентските ни години" ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Аз съм също новобранец тук, но и от мен добредошла! 

Иначе и аз потвърждавам, че не трябва да се притесняваш за навъртени километри. Ние тук не се състезаваме кой колко километра е навъртял, а по-скоро споделяме впечатления, опит и идеи в приятна компания от смъмишленици-пътешественици. 

За България... срам е да ти кажа, но въпреки че съм обиколил Канада, САЩ  и почти цяла Европа, в България съм бил на много малко места, а и отдавна не живея там. Но, обещавам да поправя това! Ако ти имаш препоръки за места, които трябва да се видят в България, съветвай смело. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.