Прескочи до съдържание

All roads lead to Rome...


Препоръчани мнения

И именно това ме доведе при вас. :) Предстоящото ми пътуване до Рим. :)

Здравейте,

Казвам се Аглика и много обичам да пътувам. Понякога без цел и посока, или както казват г*з път да види, ама да има движение. Сега съм изпълнена с една такава особено приятно енергична емоция, покрай организирането и очакването на екскурзията. Чета, разглеждам, пътувам виртуално... Хубавото на цялата това нещо е, че те държи в приповдигнато настроени не само по време на пътешествието, а и преди, и след... Четох, че тук сте/сме зодия "пътешественик". А коя наистина е истинската ви зодия? Любопитно ми е, защото казват, че ако търсиш "стрелци", иди на летището.

Е, аз съм стрелец и ще се радвам да се видим там с всички представители на зодиака. :) 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Добре дошла, Аглика!

Преди време бяхме си гледали зодиите и май друга спечели приза, но със сигурност и стрелците са на предна линия. Аз по правило би трябвало да съм домошарка, но дай ми пари и време и трудно ще се задържа у дома. Така че любовта към пътешествието идва от друго, а не от зодията.

 

Желая ти прекрасно пътуване до Рим.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла!

Не съм стрелец, но по останалото си приличаме. И съм напълно съгласна, че голяма част от очарованието на пътуването е предварителното очакване, търсене, откривателското чувство.

Завиждам ти малко за Рим. Прекрасен град /от една прекрасна държава/, в който бих се връщала постоянно.

Връзка към мнение

Добре дошла, Аглика! Името ти е много хубаво и нестандартно. За първи път го срещам. :)

Много приятно изкарване в Рим и не си прибирай куфара после, че покрай този форум може да ти се наложи да го ползваш скоро пак ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла, Аглика. Името ти ми напомня “ Агликина поляна“ :) Тук зодията е ясна - пътешественик, а Рим ще ти хареса, наслади му се.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.