Прескочи до съдържание

Ключодържатели направени от стари самолети


Георги

Препоръчани мнения

Попаднах на ей това, доста маниашко ми изглежда: https://www.aviationtag.com/

 

chrome_2017-02-11_12-17-24.png

 

Ключодържателите са от рециклирани самолети, всеки от тях е маркиран с регистрацията на самолета, както и с личен номер. Е, цените почват от около 30€ с доставката :)


Очевидно има и други :) https://planetags.com/

  • Харесвам 19
Връзка към мнение

Изглеждат наистина откачено. Глътка свеж въздух в сравнение с леко поостарялите и донакъде банални вече "Remove before flight". :good:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Попаднах на ей това, доста маниашко ми изглежда:

 

Яко! Много си падам по такъв тип джаджи! :)

Малко скъпички, ама сигурно ще се жертвам за едно такова.

 

P.S. Основател, за колко може да купим един бракуван самолет? :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Изглеждат наистина откачено. Глътка свеж въздух в сравнение с леко поостарялите и донакъде банални вече "Remove before flight". :good:

 

Аз па си мислех такива магелански ключодържатели да направим  "Remove before flight" . Явно трябва да преосмисля концепцията :)

 

Яко! Много си падам по такъв тип джаджи! :)

Малко скъпички, ама сигурно ще се жертвам за едно такова.

 

P.S. Основател, за колко може да купим един бракуван самолет? :biggrin:

 

Ми може да поизчакаш малко, може да има желаещи за групова доставка, поне от това да се спести. Цената е сочна, малко ме спира. А за бракувания самолет...да пробвам да изкарам един цял, лека полека, като оня от "Изкуплението Шоушенк" както си изкара стената :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Жоре, в никакъв случай не искам да спирам ентусиазмът ти. Идеята не е лоша за магелански Remove before flight! Аз просто  изхождам от това, че тези, които работим на летище може да се снабдим по един или друг начин с такъв ключодържател. А и за останалите също вече не е чак толкова трудно да ги намерят в магазините за сувенири по летищата. Линковете, които пусна обаче са нещо по-специално.

Би ли могло да взаимстваме от тях идеята за нашите етикетчета, освен материалът, от който се изработват сега, да има лимитирана серия например с метална гравирана плочка (или там някакъв друг подходящ материал) каквито са от линковете по-горе? Със сигурност и цената ще е друга, но какво пък....друго си е да се фръцкаш насам-натам с някой готин аксесоар.  :P

Това ми хрумна сега и само нахвърлям грубо идеи. ;)  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Жоре, в никакъв случай не искам да спирам ентусиазмът ти. Идеята не е лоша за магелански Remove before flight! Аз просто  изхождам от това, че тези, които работим на летище може да се снабдим по един или друг начин с такъв ключодържател. А и за останалите също вече не е чак толкова трудно да ги намерят в магазините за сувенири по летищата. Линковете, които пусна обаче са нещо по-специално.

Би ли могло да взаимстваме от тях идеята за нашите етикетчета, освен материалът, от който се изработват сега, да има лимитирана серия например с метална гравирана плочка (или там някакъв друг подходящ материал) каквито са от линковете по-горе? Със сигурност и цената ще е друга, но какво пък....друго си е да се фръцкаш насам-натам с някой готин аксесоар.  :P

Това ми хрумна сега и само нахвърлям грубо идеи. ;)  

 

Те и пластмасовите създават достатъчно грижи заради лимитираната си серия, какво остава за още по-лимитирана и екслузивна. Няма как да стане, сериозни инвестиции си трябват :)

Връзка към мнение

Хубавите са out of stock  :blink:

 

И на мен синьо/бяло ми беше хванал окото, ама тия жълтите като в първото мнение не са зле също :) Червено/бяло на А319 също не е зле. 

Връзка към мнение

На мен синьо-жълтото B747 ми харесва.

 

boeing_blaugelb04.jpg

 

и също Албатроса в каки от другия сайт
unnamed-7_d639c483-1cf5-48af-b724-07e53c
-------------------------------------------------------------------------

 

P.S. Абе, дали не заприличах на кифла, която обсъжда парцалки на разпродажба в мола, а?  :blush:  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А защо не магеланско самолетче-ключодържател ? 

 

С нашите малки тиражи не можем да си позволим подобна къстъм изработка, но ще метна едно око какво предлагат братята китайци :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А защо не магеланско самолетче-ключодържател ? 

Това карабинерче много ми хареса! Вместо луфтханза ще напишем магеланци :)

Намерил съм човек, който може да ги изработи даже:

http://aviationgifts.snimka.bg/

Има варианти за значки, ключодържатели, ленти, тениски, страпове, магнити, лепенки и т.н.

Редактирано от vlady
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И в амазон ги има, но цените са сходни.

А за да не е "Remove before flight", може да бдъе "pull to eject":

51-7poPcfrL._SL1050_.jpg

 

 Така само тези, които имат познати на военни летища, ще се сдобият с ключодържател :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И на мен синьо/бяло ми беше хванал окото, ама тия жълтите като в първото мнение не са зле също :) Червено/бяло на А319 също не е зле. 

Жълтите и те са свършили, от на Луфтханза има само бели, иначе се бях наточил

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Попаднах на ей това, доста маниашко ми изглежда: https://www.aviationtag.com/

 

chrome_2017-02-11_12-17-24.png

 

Ключодържателите са от рециклирани самолети, всеки от тях е маркиран с регистрацията на самолета, както и с личен номер. Е, цените почват от около 30€ с доставката :)

Очевидно има и други :) https://planetags.com/

Тези на Lufthansa ги има в сайта им и могат да се купят с 6000 мили от miles and more,но са само сребърни

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.