Прескочи до съдържание

3 март почивка или мини магеланска сбирка


Препоръчани мнения

Ако още не сте измислили нещо за 3 те дни покрай 3 март вижте какво ми хрумна.

Тъй като зимата развива депресията у нас, винаги гледам да се лекувам. С някакво кратко поне пътуване. И търсейки си нещо не много скъпо и ново ми попадна една оферта за 3 март на Златните. 
Хотел Плиска за 3 дни ол инклузив 117 лв. бих казал съвсем прилично.

Сега далеч е от София, ама колко да е далеч за магеланец? Знам, че Санднаски, Велинград, Банско са по-добри варианти в едните може да накиснеш тялото здравословно, в другите да покараш ски, ама те също го знаят и са наточили здраво брадвите.

 

 Ровичкайки ми попадна предложението за нашето си моренце, а моренцето си винаги радва и успокоява душата. Естествено сега не е идеалният сезон, ама има басейн, места за разходка и включена ракия и пр., а и възможността да си изкараш приятно. Именно за това там са изгодни цените в момента.

Понеже ние ще ходим си мисля, че винаги е по-добре с приятели. Който още се чуди как да изкара този празник може да го направим заедно. Може да се нарече сбирка, но няма претенция за сега. Може да се нарече идея...

 

Моля ако искате линка за резервация, на лични. 

Редактирано от bay_kolio
моля подробности по офертата само на лични
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.