Прескочи до съдържание

Лондон - Неапол 25.5 - 30.5


Препоръчани мнения

Ох, ама много ви благодаря значи! :) Букнах си билети, и то след като много сериозно ми беше овесен носа. То затова и се оплаках де... Пък аз все си мълча, де да знам че имало такава полза от мрънкането  :biggrin:

 

Вариантът, който спретнах -> 

 

FlyBE Flight 6130
25 May, London SEN 17:45 Milan MXP 20:40
 
FlyBE Flight 6131,
30 May, Milan MXP; 21:20 London SEN 22:15
 
Цена 45 паунда
 
easyJet Flight 2891
26 May, Milan MXP 08:35 Naples NAP 10:00
 
easyJet Flight 2896
30 May, Naples NAP 17:45 Milan MXP 19:10
 
Цена 70 паунда
 
Канселирах нощувката в Неапол - исках да е там, правих какви ли не въртели, но някой друг път, няма драма и букнах къща за гости много близо да Малпенса - с платен шатъл. Цената на стаята е същата както в Неапол - 45 евро.
 
Сега отивам да резервирам и паркинга. Изобщо... Много съм доволна. Като котка след паница мляко се облизвам :) От 280 паунда на 110 паунда - като си спазих часовете, които исках - с минимален компромис в спането, няма такъв кеф! 
 
Много ви благодаря! 
 
P.S. Защо не ми излизаха две възлови авиокомпании за Англия като Vueling и Flybe в нискотарифната търсачка, идея нямам. Но всяко зло за добро - вече са ми на прицел. :)
 
Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Георги Матеев

 

P.S. Защо не ми излизаха две възлови авиокомпании за Англия като Vueling и Flybe в нискотарифната търсачка, идея нямам. Но всяко зло за добро - вече са ми на прицел. :)

 

 

Коя нискотарифна търсачка ползваш? В azair.com си излизат, поне при мен.

 

И поздравления за сглабянето на маршрута :)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.