Прескочи до съдържание

На приказка...


Гост

Препоръчани мнения

Садя тук едни семена - прощъпулник в разсадите! :) - и в почивките все довлачвам до лаптопа. Я да пусна azair - току виж намеря някаква приятна изненада  :blush: , я тук да си навра носа и да поровя по темите. Оф, болно-ментална работа с тези пътувания...

 

Та... Попаднах на ''поредната'' Римска тема и се замислих: ако трябва да ходя в Рим, нищичко не знам! Ще гледам тъпо и опулено, и това ще е странно за  много хора - такава популярна дестинация. А аз наистина ще съм объркана. Инфорацията е огромна, но сортирането й не е лесна работа - за всеки. Споменах Рим, но се отнася за една камара много известни места.

 

И пак усетих пушене откъм фонтанелата :) - как понякога ни се струват странни някои въпроси за известни места и просто забравяме, че хората често нищо не знаят и се усещат изгубени. И това е толкова нормално...

 

И в този контекст да споделя - много се радвам, че тук, в това общество - с пренебрежимо малки изключения - на никой не му писва да отговаря на ''елементарни'' и вечни въпроси. Щото да стъпиш в чуждите обувки е прекрасно качество и по правило трудно постижимо. Кефя се да го виждам тук...

 

Айде цапнете ме да млъкна - отивам пак да садя  :)

Връзка към мнение

Аз пък проверих посевите си от есента и се учудих много - руколата не е измръзнала и е много свежа, спанака също,но за него е по приемливо.

И си очаквам Ryanair да пусне билетите за Брюксел от Пловдив.И други такива .... :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пък проверих посевите си от есента и се учудих много - руколата не е измръзнала и е много свежа, спанака също,но за него е по приемливо.

И си очаквам Ryanair да пусне билетите за Брюксел от Пловдив.И други такива .... :)

 

Хаххаа... И моите посеви са подали главички, нямам търпение! Само където са само цветя :) 

Връзка към мнение

Да, пък аз днес съм на вълна ремонти. Добре че имам мъже, на които да пиля по главите ;) Единият да създаде организация, пък друг да действа. Аз им приготвям пържолки за след ремонтите :) Е бадемчета изпекох. И чакам да им узрее в главите мъжки идея за пролетно пътешествие. Щото в моята вече е узряла. :) При това не една идея.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.