Прескочи до съдържание

Здравейте магеланци-вълшебници!


Препоръчани мнения

Първо искам да кажа, че съм много, ама много щастлива, че ви открих! Стана случайно, търсейки как да сбъдна една моя мечта - да видя от къде изгрява слънцето. Останах очарована от вашите планове, разкази и необятно многото полезна информация ( просто поклон).  Аз, уви, едва ли ще съм токлова полезна :(

 

Та по същество, казвам се Вержиния, за по-кратко Ния. Обичам да пътувам по два начина ила да разгледам всичко,всичко и всичко или просто да си лежа, някъде на слънце, до вода, музика и коктейл също влизат в картинката. Никога не смесвам двата подхода :). Докато попълвах страните, в които съм била осъзнах, че съм видяла само 3 континента и имам още много място за мечти.

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Здравей, Ния, и добре дошла! Много ми хареса обръщението. :) Аз също съм изключително доволна от съществуването на този форум. А съдейки по посетените от теб държави, ти можеш да бъдеш полезна на другите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла, аз пък най-обичам да ги смесвам двата типа пътуване - първо бичиш като изоглавен няколко дни, после няколко дни релакс :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.