Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Fly Level- новият лоу кост от групата на IAG https://www.flylevel.com/

 

Сутринта все още си оправяха сайта :)

Coming soon :) :)

Гледам вече изгря... Да видим какво ще изскочи оттам...

Връзка към мнение

Идеята на Бритиш е да се противопоставят на експанзията на Norvegian (Gatwick до Fort Lauderdale) в посока Америка и с лоу костер решение.

За сега са обявили Buenos Aires, Los Angeles, Punta Cana, Oakland

Връзка към мнение

Fírefox не ме допуска до сайта им защото има настройки, които позволяват да ми откраднат личните данни..

 

Дано потръгнат по добре от сайта им и цените наистина да са трайно по ниски.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Fírefox не ме допуска до сайта им защото има настройки, които позволяват да ми откраднат личните данни..

 

Дано потръгнат по добре от сайта им и цените наистина да са трайно по ниски.

Виж от тук дали ще стане http://flylevel.com/

Връзка към мнение

Fírefox не ме допуска до сайта им защото има настройки, които позволяват да ми откраднат личните данни..

 

Дано потръгнат по добре от сайта им и цените наистина да са трайно по ниски.

Сгрешен е линка, трябва да е http не https

Цените като за начало са ниски, но се доплаща всичко - багаж, храна, избор на място, IFE (като за начало то е безплатно).

Седалките щели да бъдат от новите ултратънки, които според разкази били мъчение за полет от 3 часа, тук имаме 11...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Барселона - Пунта Кана

Заминаване 23.12.2017

Връщане 02.01.2018

Обща цена за трима възрастни: 1.161,44 €

 

Ако някой се присъедини, да пише :)

 

п.с. Полетът е обявен за опериран от Иберия, та дано да не са неудобните седалки...

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение

Сгрешен е линка, трябва да е http не https

Цените като за начало са ниски, но се доплаща всичко - багаж, храна, избор на място, IFE (като за начало то е безплатно).

Седалките щели да бъдат от новите ултратънки, които според разкази били мъчение за полет от 3 часа, тук имаме 11...

 

Мерси. Аз лично предпочитам такава услуга, особено като пътуваме с децата. Двама възрастни и две деца събираме багажа си в един куфар от 20-23 килограма и 4 ръчни багажа. Децата са капризни с ядането и предпочитам да им поръчам платено нещо което ще изядат от колкото да ми донесат нещо “безплатно“ което няма да им хареса. Не сме от много едрите и до сега не съм попадал на неудобна седалка, но ще ги видим тези ултратънките.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
преди 8 часа, Marisha каза:

Имам промени в часовете на полети до Пунта-Кана. Знам, че няколко магеланци също са купили билети до там, така че проверете.

По 2 часа натам и насам. Никакво известие по мейл за промяната...

Връзка към мнение
преди 30 минути , Гост каза:

По 2 часа натам и насам. Никакво известие по мейл за промяната...

При мен е същото. Полетът е изместен с 2 ч по - рано и в двете посоки. Нямам мейл за това. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

@valpet И аз това чакам :) моят полет за Пунта Кана е на 30.09 и ми се струва, че съм първа. Все още трябва да си закупя багаж, но ще се боря с това тези дни. Подобно на други, получих мейл с леки промени в часа на излитане, но нищо страшно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 23 минути , Ерика каза:

@valpet И аз това чакам :) моят полет за Пунта Кана е на 30.09 и ми се струва, че съм първа. Все още трябва да си закупя багаж, но ще се боря с това тези дни. Подобно на други, получих мейл с леки промени в часа на излитане, но нищо страшно.

От кого получавате тези мейли? Аз билетите ги взех от paravion и до момента не са ме уведомили нито те, нито иберия, нито флай левел.

Но предвид че е рано (пътувам в края на декември), може би ще ми пишат по-натам..

Връзка към мнение
преди 3 минути , Гост каза:

От кого получавате тези мейли? Аз билетите ги взех от paravion и до момента не са ме уведомили нито те, нито иберия, нито флай левел.

Но предвид че е рано (пътувам в края на декември), може би ще ми пишат по-натам..

Аз моите ги закупих от Иберия и също нямам мейл. Влязох в профила и потвърдих промяната единствено.

Връзка към мнение
преди 1 минута , liliya каза:

Аз моите ги закупих от Иберия и също нямам мейл. Влязох в профила и потвърдих промяната единствено.

Аз също влизах, но реших да не пипам за момента, така или иначе, дори да не потвърдя, няма да ми анулират билета :)

 

Връзка към мнение
1 hour ago, Гост said:

От кого получавате тези мейли? Аз билетите ги взех от paravion и до момента не са ме уведомили нито те, нито иберия, нито флай левел.

Но предвид че е рано (пътувам в края на декември), може би ще ми пишат по-натам..

Моите са през tripsta и оттам си получавам промените.

Връзка към мнение

Преди няколко дни четох, че били поръчали 3 нови А330-200, което значи, че очевидно продават добре билетите. Доставка за юни догодина. С 3 нови самолета очаквам поне 4 нови дестинации. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 20.07.2017 г. в 23:11, Marisha каза:

Имам промени в часовете на полети до Пунта-Кана. Знам, че няколко магеланци също са купили билети до там, така че проверете.

Отново има промяна. Полетът на отиване вече е в 9.55ч. Нямам мейл от FlyLevel или Iberia. Единствено имам мейл от  Сheck my trip, където регистрирах полета. Чудя се тези до февруари още колко пъти ще го променят и се радвам , че не взех билет за Барселона, защото щях да изгоря. 

Имате ли иостаналите промени на часовете?

Връзка към мнение
преди 7 часа, liliya каза:

Отново има промяна. Полетът на отиване вече е в 9.55ч. Нямам мейл от FlyLevel или Iberia. Единствено имам мейл от  Сheck my trip, където регистрирах полета. Чудя се тези до февруари още колко пъти ще го променят и се радвам , че не взех билет за Барселона, защото щях да изгоря. 

Имате ли иостаналите промени на часовете?

Същото и при мен. Само отиването е сменено за сутринта. Дойде мейл от левел този път - за предната промяна не дойде нищо, но ми се обадиха от паравион да ми го съобщят.

Връзка към мнение

Новият ураган ме кара сериозно да мисля за отмяна на пътуването в Доминикана през декември.

Мждувременно flylevel смениха още веднъж разписанието на началния полет с разлика от 4 часа с предното разписание, което ако не се лъжа дава право за безплатно анулиране от моя страна.

Някой има ли опит с такъв казус да сподели дали е възможно да искам пълно връщане за билетите?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.