Прескочи до съдържание

Едмънтън (Канада) - България


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Търся два билета ( двупосочни) от Едмънтън (Канада) до България за юли месец с престой около 2 седмици. Плюс - минус. Датите не са фиксирани.

 

Нещо удрям на камък. Под 1000 евро на човек не откривам. Пробвах да търся с westjet от Едмънтън до Лондон Гетуик, но пък оттам трябва или да се сменят летища или да се нощува в Лондон. Полетите на easyjet са в 6 сутринта. Така или иначе пак не пада под 1,000. Пробвах с Лондон - Букурещ, но прибирането пак ще трябва да стане в нощувка в Лондон и като цяло уизеър държат цени.

 

Скай сканера също не показва нищо интересно. Всичко над 1,000 евро.

 

Имате ли някакви идеи? През САЩ също е възможен вариант.

 

 

Връзка към мнение

Торонто - София е около 800 евро. От много бегло търсене не намерих друго по-добро изходно летище в Канада и САЩ. Ако може лесно да стигнете до там може да е вариант. 

 

За съжаление въобще не съм запознат с цените, но като цяло далечен полет между не много популярни летища почти винаги ще е скъп. 

Връзка към мнение

Явно такива са цените. Може да погледнеш и съседната тема, която пак търси полети Канада - България, само че месец по-рано и не е по-цветущо положението. 

Връзка към мнение

В съседната тема Niceday намери добра оферта с Air Transat, летят до доста летища в Европа. Виж разцъкай и ти дали ще изскочи нещо :)

Връзка към мнение

Не става и не става. Последно пробвах Едмънтън - Монреал за 320 евро, после Монреал - Рейкявик за 370 евро и дотам. Нищо евтино не излиза от Рейкявик :( Някой, ако има някакви идеи и предложения, било то с прекачване на Марс, моля да сподели :(

Връзка към мнение

Едмънтън до Ню Йорк, после Norwegian до Белфаст и  Ryanair от Дъблин до София. В Ню Йорк има влак до летището, от което ще оперират Norwegian. В Ирландия трябва да има автобуси. Линията до Белфаст е нова и цените все още са ниски.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не става и не става. Последно пробвах Едмънтън - Монреал за 320 евро, после Монреал - Рейкявик за 370 евро и дотам. Нищо евтино не излиза от Рейкявик :( Някой, ако има някакви идеи и предложения, било то с прекачване на Марс, моля да сподели :(

 

Добре де ,Едмънтън минава за от центровете на нефтодобивната индустрия ;която е добре платена -и от там ,може би не бива да си мислим че ще има и евтини полети .

 

:rolleyes:

 

пп

де да знам с влак/автобус  в Канада до (Монреал примерно)  скъпо ли е ... или от Канада в САЩ и от там за Европа....

 

ппп

май има полети от Едмънтън до Амстердам ...

Редактирано от theo
Връзка към мнение

Едмънтън до Ню Йорк, после Norwegian до Белфаст и  Ryanair от Дъблин до София. В Ню Йорк има влак до летището, от което ще оперират Norwegian. В Ирландия трябва да има автобуси. Линията до Белфаст е нова и цените все още са ниски.

 

Ай стига :) Как го измисли този маршрут и то толкова бързо. Направо ме уби. Искам да ти стана чирак :) Знаеш ли, че от понеделник се мъча. За миг бях решила, че просто няма по-евтин вариант.

 

Но трябва да признаем, че това си е кажи речи ходене до Марс :) като дръпнеш чертата, директният полет до Европа за 1,000 евро сякаш по си струва. Мислиш ли, че има шанс да паднат цените?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре де ,Едмънтън минава за от центровете на нефтодобивната индустрия ;която е добре платена -и от там ,може би не бива да си мислим че ще има и евтини полети .

 

:rolleyes:

 

пп

де да знам с влак/автобус  в Канада до (Монреал примерно)  скъпо ли е ... или от Канада в САЩ и от там за Европа....

 

ппп

май има полети от Едмънтън до Амстердам ...

 

:) Нещо ме избъзика ти, ама знаеш ли, че най-накрая май точно през Амстердам ще стане. Като за 1000 евро директните полети от Едмънтън - Амстердам - София доста добре се навързаха. Да се сещаш къде мога да видя евентуално за чартър Амстердам - Варна (или Бургас). То едно ли е с този полет. И цялото това усилие е, защото с моята приятелка заминахме по едно и също време миналата година. Ей така от нищото. И тогава си казахме, че няма значение къде сме по света, другото лято отново ще пием мента със спрайт на плажа във Варна. 

Връзка към мнение

1077 USD за следната опция:

 

Depart — Wed, Jul 5
17h 10m
11:00a4:44p
 
Economy 3h 44m
Edmonton (YEG) — Ottawa (YOW)
 
 
 
 
 
Air Canada 360  ·  Narrow-body jet  ·  Embraer 190
Change planes in Ottawa (YOW)
 
0h 46m
5:30p6:12p
 
Economy 0h 42m
Ottawa (YOW) — Montreal (YUL)
 
 
 
 
Air Canada 360  ·  Narrow-body jet  ·  Embraer 190
Change planes in Montreal (YUL)
 
1h 08m
7:20p8:20a
Lands Thu, Jul 6
Economy 7h 00m
Montreal (YUL) — Frankfurt am Main (FRA)
 
 
 
 
Air Canada 874  ·  Wide-body jet  ·  Boeing 787-8
Change planes in Frankfurt am Main (FRA)
 
1h 40m
10:00a1:10p
 
Economy 2h 10m
Frankfurt am Main (FRA) — Sofia (SOF) 4 seats remain
 
 
Air Canada 9487  ·  Narrow-body jet  ·  Airbus A321-100/200
Operated by Lufthansa OR LH Cityline
 
58 departure itineraries include this return flight
Return — Wed, Jul 19
17h 51m
2:10p3:30p
 
Economy 2h 20m
Sofia (SOF) — Frankfurt am Main (FRA) 4 seats remain
 
 
Air Canada 9520  ·  Narrow-body jet  ·  Airbus A321-100/200
Operated by Lufthansa OR LH Cityline
Change planes in Frankfurt am Main (FRA)
 
1h 45m
5:15p7:30p
 
Economy 8h 15m
Frankfurt am Main (FRA) — Toronto (YYZ)
 
 
 
 
Air Canada 877  ·  Wide-body jet  ·  Boeing 777-200LR
Change planes in Toronto (YYZ)
 
1h 25m
8:55p11:01p
 
Economy 4h 06m
Toronto (YYZ) — Edmonton (YEG)
 
 
 
 
 
Air Canada 175  ·  Narrow-body jet  ·  Airbus A321-100/200

 

Хубавото е, че е по 17 часа на посока, повечето полети си ги изпълнява Air Canada и в случай, че нещо се обърка, те вероятно ще реагират по-адекватно в Канада от Луфти.

 

Без да съм много сигурен, според мен цените ще продължават да се повишават - лятото отиват до към 1500 долара за 2-посочен билет от САЩ/Канада до България.

Иначе от АМС няма нужда от чартър - Трансавия пускат полети между София и Аместердам. Друга опция е влак от Скхипхол до Айндховен и после Wizz. Или влак от Скхипхол до Шарлероа / Кьолн и после отново Wizz/Ryan.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.