Прескочи до съдържание

Burgas/Sofia - Hamburg


Konstantin_S

Препоръчани мнения

Малко допълителна информация. Ориентировъчно цените само на полета до Берлин са следните: easyjet около 80 евро двупосочен, България Ер - 130-140 евро, Air Berlin - 115 евро. 

 

Ако ще пътуваш с куфар, на практика цените стават приблизително еднакви навсякъде. В този случай България Ер и Air Berlin имат предимство, защото предлагат услугата Rail&Fly, т.е. може да си купиш влаковия билет заедно със самолетния. 

 

За България Ер за тази услуга трябва да им звъннеш на колцентъра, да се види колко ще искат допълнително: Всеки ден: 08.00-22.00 (+359 2) 402 04 00. Доста хора твърдят, че ако успееш да се свържеш трябва да пуснеш фиш от тотото :)

 

За Air Berlin услугата може да се добави на сайта им и струва 29 евро на отсечка. Но така и не видях къде е тая кутийка за добавяне...може и на тях да им се наложи да се звъни на колцентъра. 

Връзка към мнение

Малко допълителна информация. Ориентировъчно цените само на полета до Берлин са следните: easyjet около 80 евро двупосочен, България Ер - 130-140 евро, Air Berlin - 115 евро. 

На Airbg цената до Берлин не беше ли 78 евро двупосочен?!

Връзка към мнение

На Airbg цената до Берлин не беше ли 78 евро двупосочен?!

 

На всички авиокомпании зависи много от датите, 78 им бяха най-ниските, но не са за целия период, по всяко време :)

Връзка към мнение

На Airbg цената до Берлин не беше ли 78 евро двупосочен?!

А всъщност е 84 евро най-най-ниската цена - с добавката им за издаване на билет от 5 евро. ;) През трип-а е само 2 евро мисля (80 евро целия двупосочен).

 

(+359 2) 402 04 00. Доста хора твърдят, че ако успееш да се свържеш трябва да пуснеш фиш от тотото :)

 

За Air Berlin услугата може да се добави на сайта им и струва 29 евро на отсечка. Но така и не видях къде е тая кутийка за добавяне...може и на тях да им се наложи да се звъни на колцентъра. 

Аз се свързах преди време от раз - беше около обяд. И преди това съм успявал да се свържа многократно. Даже се чудя на тези приказки за трудното свързване.

Иначе от личен опит - няма нужда да се купува такъв комбиниран билет Rail & Fly. Много по-лесно, а ако е достатъчно време предварително - и по-евтино е, да си купиш билета за самолета, а след това на сайта на d-bahn да си купиш отделно билета за влака.

Тук имаше инфо, че за автобусите по дестинацията цените били даже още по-минималистични. :)

Връзка към мнение

Тук имаше инфо, че за автобусите по дестинацията цените били даже още по-минималистични. :)

Да, с meinfernbus, например, е 15 евро на посока, с някоя от другите фирми може и по-евтино да е.Изобщо аз честно казано едва ли някога пак ще ползвам влак в Германия, при наличието на тези автобуси. :)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.