Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Хайде, и аз да се разпиша във Форума (с главно Ф)  ;)

Аз съм Константин. Когато не пътувам с половинката си, работя като администратор на ERP система в Бургас.

Иначе какво друго може да ме води в този Форум, ако не пътешествията?! Въпреки че имам повече полети от средностатистическия българин, все още си ми е тръпка всяко излитане и кацане (приятна, разбира се).

Най-дългото ми пътешествие беше 3 месеца в Мадрид и около него. Влюбен съм в този град, а и в страната. Въпреки че испанците, чувам, сериозно ги е хванала кризата в последно време.

Сега да напиша и нещо сатанинско.  :ph34r:  Предстои ми екскурзия до Кападокия (Турция), организирана от тия прословути туристически агенции. Сложил съм си каската, почвайте с камъните :unsure: Причината, е че шофирането до там е доста, а през есен 2012 направих подобно шофиране до Солун, Катерини, Метеора и се скапах от пътуването. Но пък фирмата си я изкрънках за една хубава отстъпка, така че да не съм "вътре". Ако не бяхме само двамцата с жената, а някой се беше навил да дойде с нас и да се сменяме на геврека с него, предполагам, че щяхме да заложим са самодейната организация.

В по-далечен план: ходи ми се из Латинска Америка, водопадите Игуасу, Мачу Пикчу от Царевичака  :P и общо взето навсякъде, където няма небостъргачи и има природа, археология и история. Направо с последното изречение уморих рибата в Бургаския залив.

Какво друго, нещо нестандартно и може би по-малко известно, което ми се иска да посетя. Понеже си падам малко и по екстремните изживявания като парапланер и рафтинг, искам да отида на "Весели Спуст". Това е пиянска вакханалия, изразяваща се в спускане по река Ибар с подръчни материали. Мисля си да го съчетая с отиване до Плитвички езера, Мостар, пирамидите до Сараево, пък защо не да се стигне и до Дубровник. Но за това със сигурност ще трябва да се натоварим 4-мца в колата и газ...

Хайде, стига толкова, че да не нараства размера на базата  :)

P.S. Георги, за малко да забравя. Попътен вятър на Форума!

Редактирано от vorbis
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Че какво лошо има да се бяга от небостъргачите, и аз съм фен на природата, за Южна Америка и един Великденски остров ми се ще също...

 

А пък рибата в бургаския залив мислех, че Нефтохим вече я е уморил :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.