Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2018: Правила, участие и срокове


Препоръчани мнения

преди 50 минути , Травеолани каза:

Може ли някой да ми обясни как да кача оригинала на избрана снимка за календара в зип архив - къде/ какво е това и как да я кача там? До кога е срокът?

Благодаря :)

И още едно обяснение.

 

1. Сваляш си zip аривираща програма.

 

2. Отиваш на оригиналния файл - без да го отваряш, натискаш с десен бутон мишката и задаваш send to compressed (zip) folder

 

image.png.9b8022f05197d996eb60a7c47f50cf26.png

 

3. В същата папка ще получиш като резултат zip-нат файл. Аттачваш същия този zip - арихивиран - файл и си готова.

 

Поздравления за успеха! :) 

Връзка към мнение
преди 28 минути , Травеолани каза:

Благодаря ви, @Ivko и @Гост

Ще пробвам, дано успея...

Ако не, пиши и ще го нагласим. В краен случай може и по имейл да я пратиш, но ми е по-лесно да ги следя качени по този начин :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 4 часа, Oshko каза:

Кога ще са готови календарите?

Знам, че е рано, просто хората са нетърпеливи :)

Уж щяха в петък да са напечатани, но остана за другата седмица. Аз не бързам, че имам леки технически забавяния при мен. Но за най-сериозните фенове, като разбера датата, ако искаш да организираме спане на палатков лагер пред печатницата, все едно новите айфони пускат :)

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към мнение

Вече има ли списък за поръчки? До колкото си спомням имаше  тема за ориентировъчни бройки за тираж.

Иначе искам един стенен, Георги . Благодаря!

Връзка към мнение
преди 14 часа, chandni каза:

Нещо такова ли...? :lol:

 

Хахах, прекалено буквален превод на пускане :)

 

преди 14 часа, rdd каза:

Вече има ли списък за поръчки? До колкото си спомням имаше  тема за ориентировъчни бройки за тираж.

Иначе искам един стенен, Георги . Благодаря!

Все още не е пуснат интерфейса за поръчките, нека първо вземем календарите. Още съвсем мааалко търпение :)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Георги,

Днес се чух с Дядо Коледа.

Бил готов с всички подаръци, само едно от "джуджетата" го мотаело с някакви календари.;)

Знаеш ли нещо по въпроса.  

Редактирано от ven62
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 10 часа, ven62 каза:

@Георги,

Днес се чух с Дядо Коледа.

Бил готов с всички подаръци, само едно от "джуджетата" го мотаело с някакви календари.;)

Знаеш ли нещо по въпроса.  

Смешно ще ти е, ама...напечатани са, само нямам време да ида да ги взема от работа :) Имам доста работа и по оформяне на точния начин на поръчването. Надявам се до края на деня в понеделник вече да сме пуснали всичко. 

преди 38 минути , Jenbel каза:

Аз ще мога ли да си поръчам като не съм писала в темата за ориентировъчните бройки?

Естествено, че може :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Много бърз ъпдейт да ви дам. Календарите вече са взети и ще нощуват в колата ми, че са доста кашони да ги разнасям всеки ден нагоре-надолу...стискаме палци никой да не реши да я разбива точно тая нощ :) 

 

Поръчките ще се изпълняват по два различни начина:

 

Тези от вас, които искат да си ги получат на коледната среща в София, ще има създадена вътрешна форма за целта. Заплащането ще е по банков път. 

Тези от вас, които искат да ги получат чрез куриер, поръчките ще се правят през друг интерфейс и няма да се чака да пускам голяма партида накуп както беше преди, а ще е по-скоро като традиционното онлайн пазаруване - днес поръчваш, утре получаваш. Заплащането ще е с наложен платеж на куриера.

 

Когато всичко е готово, ще разясня в детайли :)

  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към мнение

@Георги , извинявам се ако вече е коментирано някъде, а аз не съм забелязал - тази година ще има ли както предишните години календари за тези, които имат участващи снимки, за да се ориентирам колко календара да си поръчам?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 59 минути , Фил каза:

@Георги , извинявам се ако вече е коментирано някъде, а аз не съм забелязал - тази година ще има ли както предишните години календари за тези, които имат участващи снимки, за да се ориентирам колко календара да си поръчам?

Коментирано е, ще има календари за тези, които имат участващи снимки ;)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

@Георги , извинявам се ако вече е коментирано някъде, а аз не съм забелязал - тази година ще има ли както предишните години календари за тези, които имат участващи снимки, за да се ориентирам колко календара да си поръчам?

Ей-й, тоя @Фил, уж пък не знае. ;) ... Фукльо:);):lol:

Редактирано от ven62
  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

А дали е късно вече за още един допълнителен календар към моите? :) Искам да изненадам любим човек с подарък, пък може и да реши да стане магеланец.

Връзка към мнение
преди 8 часа, mary_shery каза:

А дали е късно вече за още един допълнителен календар към моите? :) Искам да изненадам любим човек с подарък, пък може и да реши да стане магеланец.

То е твърде рано даже, още няма официално пусната форма за поръчки за присъстващите на срещата, но до сутринта ще е готова, че има много нетърпеливи (кхм, @ven62, кхм). Тези, които ги искат с куриер ще почакат още малко за да поръчат, но в крайна сметка сигурно ще получат календарите преди останалите :)

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Георги каза:
преди 24 минути , Роми каза:

Не намирам такава форма за поръчка с куриер. 

Тези, които ги искат с куриер ще почакат още малко за да поръчат, но в крайна сметка сигурно ще получат календарите преди останалите :)

 

:rofl:

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Кампанията по разпространението на календарите за 2018 приключи. Има още изостанали бройки, те няма да се продават, ще видя какво ще ги правя. 

 

Благодаря на всички за участието. 

 

И докато темата е още топла, дайте предложения за подобрение за догодина, ако имате такива? Конкретно ме интересува мнението ви за отпадането на месечното разделение в календарите, според вас има ли някаква разлика спрямо минали години? Поне за мен новият регламент е доста улесняващ и го предпочитам много пред стария. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Гласуването тази година беше определено по-лесно. Разделението (снимката да е снимана в месеца, за който кандидатства имаш предвид, нали?) според мен не е проблем и да го има. Така се получаваха много летни кадри през зимата :) Но не пречи и да си остане така - за 2018 календарите пак са чудесни!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , cck каза:

Така се получаваха много летни кадри през зимата

За магеланците няма лято и зима. Всичко е въпрос на предпочитано полукълбо :dancing:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 1 минута , домосед каза:

няма лято и зима

Абсолютно съгласен! Достатъчно е човек да смени полукълбото или да се прибута към екватора :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искам да добавя и че скоро ще мина през всички поръчки и ще преведа мили за всяка покупка. Просто ще е ръчен процес и може да отнеме време.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Всички закупили календари и други артикули по време на коледната акция днес трябва да са си получили милите. 

 

Процесът беше доста ръчен, на места базиран и на догадки, за това, ако забележите някакви разминавания от очакваното свиркайте без да се притеснявате!. 

 

Пускам пак по колко мили се дават за всеки артикул:

 

настолен календар: 3 мили

стенен календар: 7 мили

ключодържател: 5 мили

тениска: 10 мили

знаме: 8 мили

чаша: 8 мили

подложки: 5 мили

етикети: 8 мили

 

С това общо взето приключваме съвсем тазгодишната кампания. Благодаря на всички участвали и догодина пак :)

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.