Прескочи до съдържание

Предвиждания за курсовете на валутите


Guinness

Препоръчани мнения

Предполагам, че не е правилно място да задам въпроса си, но не намерих подходяща тема. Днес забелязах, че продават американски долар на 1.657 лева. Според вас възможно ли е да падне още или по-скоро ще скочи отново? Също така ми направи впечатление, че и британската лира е значително надолу - 2.121 за лев.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 28 минути , Guinness каза:

Предполагам, че не е правилно място да задам въпроса си, но не намерих подходяща тема. Днес забелязах, че продават американски долар на 1.657 лева. Според вас възможно ли е да падне още или по-скоро ще скочи отново? Също така ми направи впечатление, че и британската лира е значително надолу - 2.121 за лев.

Аз мисля, че ще падне още. Но до кога и колко, не е ясно.

Ето една статия по въпроса.И още една.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Живо тото. То ако можеше да се твърди със сигурност щяхме да сме милионери от валутна търговия :) Иначе всякакви анализатори се изказват, къде с покритие, къде с без...бях чел ужасно много теории как съвсем скоро долар/евро ще е 1/1, а сега стигаме до рекорди в обратната посока. Ако ти се играе хазарт, не пречи да инвестираш малка сума, но да го приемаш точно като хазарт. 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Точно по въпроса говорихме вчера с едни чейнчаджии, засякохме ги случайно в една къща за гости, та според тях (едната жена беше в бизнеса от 24 г.), се очаквало да падат и двете валути. Истината е, че аз се замислих дали, ама не ми се вярва. Макар че Президента го недолюбват, ЮК заради излизането ОТ ЕС търпи някакви временни негативи. Ще видим. Абе лева си е лъвска сила, хахахахахахахаха. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Като сте тръгнали с прогнозите - дайте идеи и за предстоящото движение на биткойна. За един прЕател питам :)

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Наистина си е живо тото. Преди Брекзит борсите търгуваха за оставане, ама избиратели ги изненадаха. Според мен паунда ще падне още, тъй като от ЕС ще искат Великобритания да послужи за пример на евроскептиците от другите страни и няма да им пуснат метър при договорите за Брекзит.

Биткойна се влияе силно от монетарната политика на големите държави, така например решения на централните банки в Индия и Китай изтреляха цената на биткойна. Големият минус, е че за разлика от традиционните валути, биткойна може да изгуби и 50% от стойността за 1 ден. Ако бях лично на твое място бих взел решението си според това колко пари си вложил първоначално в придобиването му и дали ако утре биткойна няма никаква стойност би могъл да ги прежалиш тези пари. Например ако си вложил някаква малка сума още от началото да кажем 100 долара дори и да ги изгубиш ще ти е през шланга и си струва да бъдеш алчен.

Но това са си мои размишления де :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Най-добрата анализаторка на валутни курсове е тази на снимката :lol:

 

%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%

 

Има три сигурни начина да печелите от форекс. Ако преподавате форекс, ако сте инвестиционен посредник или анализатор. За останалите участници на пазара форекса е игра с отрицателна очаквана стойност при която дългосрочно посредникът ви обира парите чрез комисионни!

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Като сте тръгнали с прогнозите - дайте идеи и за предстоящото движение на биткойна. За един прЕател питам :)

Дългосрочно с 99,99% сигурност биткойна ще струва нула, защото ще бъде забранен и заместен от държавно емитирани и контролирани криптовалути. 0,01% давам все пак биткойнът да се наложи. Краткосрочно и средносрочно като при всяка пирамида е възможно да достигне всякакви до сега непознати върхове.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Преди няколко месеца една приятелка ми разяснява схемите с виртуалните валути. Накрая разбрах, че нищо не разбрах :-), пък уж Финанси съм завършила. Тя инвестира много в това начинание, аз стигнах до извода, че не бих влагала средства в подобно нещо.

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.