Прескочи до съдържание

Selfie stick за IPhone 7 Plus


Препоръчани мнения

И така, реших да се прежаля за тази джаджа, макар да не знам изобщо за какво иде реч и как работи - моля да не се смеете :) 

 

Искам нещо простичко и нескъпо. Дайте ми един бързичък съвет какво да си взема.  От хвърленият поглед разбрах, че има

 

1) с кабел 

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01AEI6T1Q/ref=s9_acsd_zgift_hd_bw_b7QDOVT_c_x_w?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=M8PY91PQ7F1J3PA344VJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=f1a37d68-833c-567a-b910-2afeccb4c0d5&pf_rd_i=6800307031

 

2) и с Bluetooth,

 

https://www.amazon.co.uk/Spigen-Compact-Bluetooth-Selfie-S520-SGP11721/dp/B010U64W8O

 

Кой от двата? Как работят? Трябва ли им някакъв аксосоар? В общо линии гледам доста тъпо :)

 

Благодаря!

 

 

 

Връзка към мнение

Принципно кабелен е много по-добре, но те, до колкото знам ползват жака на слушалките (посоченият от теб със сигурност е такъв), който липсва при iphone 7. Така че, освен ако няма някакви специални кабелни стикове за айфон, ти остава само bluetooth с всичките му недостатъци :) 

 

Не избирай най-евтиното, не съм ползвал селфи стикове, но съм се наиграл с всякакви стойки за телефони за кола. Явно предизвикателството е голямо да направиш нещо, което държи телефона здраво и в същото време е гъвкаво да се върти във всякакви посоки. Повечето паянтови я издържат едно пътуване, я не, преди да им се разхлабят чарколяците, а и рискуваш много зрелищно да изсипеш телефона, докато си правиш селфи над пропаст например. 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Георги каза:

Принципно кабелен е много по-добре, но те, до колкото знам ползват жака на слушалките (посоченият от теб със сигурност е такъв), който липсва при iphone 7. Така че, освен ако няма някакви специални кабелни стикове за айфон, ти остава само bluetooth с всичките му недостатъци :) 

 

Не избирай най-евтиното, не съм ползвал селфи стикове, но съм се наиграл с всякакви стойки за телефони за кола. Явно предизвикателството е голямо да направиш нещо, което държи телефона здраво и в същото време е гъвкаво да се върти във всякакви посоки. Повечето паянтови я издържат едно пътуване, я не, преди да им се разхлабят чарколяците, а и рискуваш много зрелищно да изсипеш телефона, докато си правиш селфи над пропаст например. 

Хахаха... Кооолко си прав за стойката за телефони :biggrin: Взех си специално такава за пътуването в Израел, но я ползвам нещо и тук - Googlemaps дава реална картина на трафика, за разлика от тъпия и скъп Гармин. Обаче - е яко хлъзгане, хем скъпа стойка взех... хаха... то нямаше и друга де :) 

преди 2 минути , Цвете каза:

Аз имам с Bluetooth. По- добър вариант е. Рядко го ползвам, защото го забравям. :) 

 

Това ме посъветваха и другаде - с кабел ми е много слижно чрез апликация май, и смятам с bluetooth да взема. Колко ще го ползвам - много Божа работа :) 

Благодаря.

Връзка към мнение
преди 26 минути , Гост каза:

И така, реших да се прежаля за тази джаджа, макар да не знам изобщо за какво иде реч и как работи - моля да не се смеете :) 

 

Изобщо не се смея, даже от чист мързел не съм пуснала същия въпрос.:lol: И аз гледах няколко пъти из сайтовете и понеже нищо не разбрах отложих момента със закупуването на подобно нещо. А и ти имаш техническа мисъл, а аз отворя сайта, разгледам картинките, реша че това е много сложно нещо и отложа мисленето по въпроса за друг път.:biggrin:

Връзка към мнение
В момента, mililia каза:

Изобщо не се смея, даже от чист мързел не съм пуснала същия въпрос.:lol: И аз гледах няколко пъти из сайтовете и понеже нищо не разбрах отложих момента със закупуването на подобно нещо. А и ти имаш техническа мисъл, а аз отворя сайта, разгледам картинките, реша че това е много сложно нещо и отложа мисленето по въпроса за друг път.:biggrin:

Ами техническа, ама на! :biggrin: Подозирам защото идеята да ползвам тези стикове ми е много странна и вътрешно не ги разбирам... хаха... Обаче смятам, че ще е добре да пробвам с тези самостоятелни скитания :) 

Връзка към мнение

Кабелните мисля, че нямат приложения. При Bluetooth ще трябва да мислиш за още една батерия да е заредена, тази на телефона също ще страда заради постоянно включения bluetooth. Аз лично нямам и добър опит с bluetooth връзките, все нещо не се pair-ва като хората и трябва да почвам отначало и т.н. Но както стана ясно в твоя случай кабелните въобще не са вариант заради липсата на жак за слушалки :) 

Връзка към мнение

Не съм имал стик с кабел , но ми изглежда много грозно и ограничаващо .Аз ползвам 7 с блутуут стик и се чудя за какви недостатъци говорите, не съм забелязал нито един. Купи си някакъв без кабел и със сменяема батерия тип като за часовник,аз ползвам този - http://www.technopolis.bg/bg/Accessories-GSM/BLUETOOTH-SELFIE-МОНОПОД-ZOOM/p/528722

Редактирано от stanislavpp
Връзка към мнение

Честито ! Мнението ми е, че една идея е по-практично, ако е с "часовникова" и сменяема батерия вместо rechargeable с мини usb кабелче.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , stanislavpp каза:

Честито ! Мнението ми е, че една идея е по-практично, ако е с "часовникова" и сменяема батерия вместо rechargeable с мини usb кабелче.

Благодаря ти! До батерии не стигнах... хахахахаха

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.