Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 28 минути , Фил каза:

билетът е от AirCanda и Checkmytrip не го намира

Имам билет от AirCanada  и е въведен  в Checkmaytrip приложението на телефона ми. Даже имам промяна в полета с 5 мин.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

преди 1 час, MARTiNSHO каза:

Странно... пробва ли да смениш Surname и First name? Последният път, когато имах подобен проблем, това беше решението.

Сега пробвах и това, без резултат. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Един бърз въпрос - След като Wizz не са с Амадеус, ще мога ли да се чекирам през приложението или изобщо няма да ми се активира връзката, а и по принцип, кога става активен бутона за чек-ин - от правилата на авиокомпанията ли зависи ?

Връзка към мнение

Чекирането става само на сайта на авиокомпанията!

Приложението само напомня, че е дошло време за чекиране и евентуално може да ползваш линк към сайта на АК, където да се чекираш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 03/02/2018 в 7:09, Гост каза:

Не. Точно затова аз спрях да го ползвам. Календарът на гугъл върши същата работа за складиране на инфо за полети без ъпдейт...

Update по въпроса. Току-що получих мейл от Checkmytrip за промяна в полета ни - заминаването е отложено от 19:05 за 19:25. Явно все пак пращат update-и. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.