Прескочи до съдържание

Търся билет София/Европа - Буенос Айр/Сантяго


digitalpr

Препоръчани мнения

Търся билет от София до Буенос Айрес или Сантяго, без значение кое от двете. Вариант е и билет от град в Европа до който има low cost от София, макар че ще има чекиран багаж задължително. 

Гоня цена около 400-450 EUR за м. Февруари 2018 и 3 седмици престой. Следя LATAM и Iberia като цяло. Трябват ми десетина билета, което май усложнява много нещата ако е error fare, та по-скоро не трябва да е :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При 10 души вече се водите група и можете да поискате специални цени от авиокомпаниите. На всеки от техните сайтове има линк за целта. Ето го за Iberia: http://www.iberia.com/be/groups/

 

При тази бройка и за полет до такава дестинация най-вероятно ще получите най-добри цени, ако минете през агенция, най-добре испанска или немска.

 

Иначе 720 евро с Iberia от Лондон през Мадрид:  https://matrix.itasoftware.com/#view-flights:research=MADEZE-EZEMAD;out=2018-02-04;stay=21

 

 

Редактирано от water
Връзка към мнение

За Сантяго като цяло забрави за регулярна цена в този диапазон. Може би Алиталия да излезе с нещо, те имаха полети до там, но в момента е доста рисковано да се купуват билети с тях напред във времето. 

 

Следи flylevel.com ако излезнат с някаква промоция - това е новия лоу кост на Иберия, който лети до Южна Америка. Метнах едно око, но на този етап нищо интересно. 

 

С две думи, няма някаква оферта в момента, която да те активизира да купуваш от толкова рано, поизчакай поне месец-два. Вземи предвид и съвета на water, не пречи да попиташ каква цена ще ви предложат за групово пътуване, а и съм на 90% убеден, че трудно ще купите 10 билета на еднаква цена така и така. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

water, благодаря за идеята. Пуснах запитване, ще видим какво ще отговорят за групово поътуване.

 

Георги, следя уж flylevel, но засега офертите им хич не са добри. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Iberia ми дадоха групова оферта от 640 EUR на чевек без таксите за Милано - Буенос Айрес - Милано. Още не са ми отговорили колко са таксите, но ако просто вляза в сайта крайната цена е 850 EUR, та подозирам че не ми правят никаква отстъпка за това, че сме група.

Редактирано от digitalpr
Връзка към мнение
Преди 1 час, digitalpr каза:

Iberia ми дадоха групова оферта от 640 EUR на чевек без таксите за Милано - Буенос Айрес - Милано. Още не са ми отговорили колко са таксите, но ако просто вляза в сайта крайната цена е 850 EUR, та подозирам че не ми правят никаква отстъпка за това, че сме група.

Да, тези групови оферти са си стрелба в тъмното и рядко водят до нужния резултат. Обикновено условията по тях са по-гъвкави - може да сменяш имена на хора, може да сменяш дати и т.н. Което пък води до това, че са по-скъпи от най-рестриктивната тарифа по същия маршрут. 

Връзка към мнение

За 850 има от София през Лондон и отпада нуждата от довеждащ полет и плащане на куфари.

Трябва да е най-много 600-650 за да има смисъл упражнението за мен и загубата на още дни.

Връзка към мнение

Да, лошото е че се целех в далеч по-ниска цена, защото имам вътрешен в Аржентина за още 350 Евро. Можеби очаквания ми са нереалистични.

Редактирано от digitalpr
Връзка към мнение
В момента, digitalpr каза:

Хммм имат много добра оферта точно за периода който търся :(

Не случайно, трябва да привличат все пак някакви клиенти докато тече процедурата по несъстоятелсност.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.