Прескочи до съдържание

Билети за ферибот Буенос Айрес - Уругвай


pavelbs

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

моля за съвет.Искам да си купя билет за  фери БА-Колония-БА през уругвайската версия на Колония експрес, защото излиза с около 30 $ по-евтино, обаче забелязах, че на едно място пише,че тази тарифа е валидна само за уругвайски граждани.Ако взема билета дали има вероятност да ми направят проблем и да ме карат да доплащам?Благодаря предварително.

Връзка към мнение
преди 1 минута , pavelbs каза:

Здравейте,

 

моля за съвет.Искам да си купя билет за  фери БА-Колония-БА през уругвайската версия на Колония експрес, защото излиза с около 30 $ по-евтино, обаче забелязах, че на едно място пише,че тази тарифа е валидна само за уругвайски граждани.Ако взема билета дали има вероятност да ми направят проблем и да ме карат да доплащам?Благодаря предварително.

Купи си го от аржентинската версия или на място от офиса на пристанището. За уругвайската версия се изисква задължително техен паспорт и наистина е възможно да ти направят проблем и да те накарат да доплатиш при чек-ин . 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , pavelbs каза:

Здравейте,

 

моля за съвет.Искам да си купя билет за  фери БА-Колония-БА през уругвайската версия на Колония експрес, защото излиза с около 30 $ по-евтино, обаче забелязах, че на едно място пише,че тази тарифа е валидна само за уругвайски граждани.Ако взема билета дали има вероятност да ми направят проблем и да ме карат да доплащам?Благодаря предварително.

Аз лично си купих билети за БА-Колония-БА през уругвайската версия на seacat https://www.seacatcolonia.com.uy/

и не съм забелязала някъде да пише, че тарифата е само за уругвайски граждани, нито някъде са ми правили проблем. Паспортите ги искат само на граничната проверка (с уговорката, че правих day trip и не съм чекирала багаж).

Сега погледнах сайта и единственото, което пише в червенко е, че цените са в уругвайко песо "Valores expresados en pesos uruguayos."

Редактирано от Carrie
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, Carrie каза:

Аз лично си купих билети за БА-Колония-БА през уругвайската версия на seacat https://www.seacatcolonia.com.uy/

и не съм забелязала някъде да пише, че тарифата е само за уругвайски граждани, нито някъде са ми правили проблем. Паспортите ги искат само на граничната проверка (с уговорката, че правих day trip и не съм чекирала багаж).

Сега погледнах сайта и единственото, което пише в червенко е, че цените са в уругвайко песо "Valores expresados en pesos uruguayos."

Благодаря.Тъкмо се зарадвах и накрая като стигнах до плащането и тук не ми даде да си променя данните за паспорта и изписа,че е само за уругвайски граждани.Пренасочва ме към аржентинската версия,където е почти двойна цената.Мисля да рискувам пък, каквото стане.Аз съюо няма да имам багаж за чекиране.Билетите с баркод ли са?Мисълта ми е сравнява ли ги служител с паспортите и пише ли им цената върху тях?Благодаря предварително за отделеното време.

Si usted no reside en Uruguay, por favor realice su compra enwww.seacatcolonia.com.ar

Редактирано от pavelbs
Връзка към мнение

Аз също си купих билетите през уругвайския сайт, но можех да си сменя националността. Това сега трябва да е ново нещо или има някакъв бъг. Пробвай и от друг компютър.

Иначе се минава през гише и показваш паспорта. Поне по мое време беше така.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@pavelbs,

Мда, проверих и при мен, на последната стъпка при въвеждане на пасажер мога да въведа какъвто искам номер на паспорт, но за гражданство единствената опция е Уругвай, нямам спомен да е било така преди.

Освен да провериш цените и на уругвайската версия на buquebus https://www.buquebus.com.uy

Така или иначе seacat ползват феритата на buquebus, пак няма гаранция, че ще стане, но все пак пробвай ако е по-евтино от аржентинските цени.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Хвърли едно око и на полетите, освен ако изрично не държиш на фери.

 

В началото на годината случайно бях хванал някакво мега промо и летях MVD-AEP-MVD за $89 с Aerolineas Argentinas. В онзи момент цената беше същата и за AEP-MVD-AEP.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря.Взех си билети от уругвайската версия на buquebus.Междувременно си взех и билети до Игуасу с Andes.Не знам дали е било грешка на сайта на авиокомпанията или рекламен трик , но всички класи за моите  дати ми излязоха на една и съща цена и разбира се си взех най-високата(въпреки,че няма да имам чекиран багаж, а тя включва два куфара).Двупосочен ми излезна 100 евро.Имам потвърдена резервация  на мейла.Някой пътувал ли е с тях?Дали мога да очаквам проблеми  заради цената?Благодаря предварително.

 

Capture.JPG

Редактирано от chandni
Премахнато задраскване на текста, тъй като е трудно за четене, а и вероятно е било грешка.
Връзка към мнение
  • 4 години по-късно ...

Да изтупам малко темата от прахта, че покрай промото на Търкиш се снабдихме с билетчета за Буенос Айрес за догодина 😎 Днес и утре (вкл.) в аржентинската версия на https://www.buquebus.com/ има 30% намаление с код 30OFF за пътувания в периода 09/06/2022 до 05/03/2023 до Колония, Монтевидео и Кармело. На нас ни е още рано да купуваме, защото не сме избистрили програмата, но чисто информативно да се знае, че пускат подобни промоции. Цените иначе изобщо не са магелански 🙄

 

unnamed.png.8dd2fe2c768aa40c605cb9bb6b691a2c.png

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Някой успял ли е да си купи билети на Colonia Express? Имат промоция с код за намаление до утре, но не минават кредитните ни карти.

Връзка към мнение

Преди време и аз пробвах, но не ми мина плащането. Накрая купих билети с Buquebus (уругвайската версия), защото часовете им ме устройваха повече. В момента те също имат код за намаление: 30

 

IMG_20221108_232443.jpg.530dc3c99d001f7781b836b55526e95a.jpg

Връзка към мнение
преди 12 минути , venceremos каза:

Преди време и аз пробвах, но не ми мина плащането. Накрая купих билети с Buquebus (уругвайската версия), защото часовете им ме устройваха повече. В момента те също имат код за намаление: 30

 

IMG_20221108_232443.jpg.530dc3c99d001f7781b836b55526e95a.jpg

Не ми приема кода за намаление за моята дата. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, lesy каза:

Не ми приема кода за намаление за моята дата. 

Аз си купих билети миналата седмица до БА- Монтевидео, успях с кода 30 за намаление, но вижте внимателно със ситен шрифт има информация за СОИ дати не е валидна промоцията. Даже аз си смених датите за да я използвам. По празници не важи. Една седмица преди и след дните на карнавала също не е валидна. А карнавалите са и в БА и Монтевидео. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.