Прескочи до съдържание

Билети за форума и колизея онлайн


Божидар

Препоръчани мнения

Имам купени билети за Колизуема + Форума + Палатин може ли някои да ми каже от къде мога да си ги сваля на пдф формат  или от къде да си ги завера в Рим

Връзка към мнение
преди 2 часа, Dublin каза:

Онлайн ли са купени ? Къде са ти пратени ? Във какъв формат ?

I Да онлайн са купени но не са ПДФ, в пощата са ми пратени 

Редактирано от Божидар
Връзка към мнение
преди 16 минути , Божидар каза:

I Да онлайн са купени но не са ПДФ, в пощата са ми пратени 

А бе .... просто го разпечатваш, какво се шашкаш, важен е баркодът, а не дали са pdf или аутокадски файл.

Връзка към мнение
преди 57 минути , Zaro каза:

А бе .... просто го разпечатваш, какво се шашкаш, важен е баркодът, а не дали са pdf или аутокадски файл.

Няма никъде баркод, това е проблема 

Връзка към мнение
преди 46 минути , Zaro каза:

А какво ти е пратено тогава?

Получих едно писмо в което пише, че съм платил и някакъв номер на резервацията, но никъде няма бар код 

Връзка към мнение

Значи отиваш на касата на някой от обектите с  номер на резервацията и ще ти издадат билета. Можеш да си направиш скриншот, ако е нужна да им покажеш потвърждението. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Божидар каза:

I Да онлайн са купени но не са ПДФ, в пощата са ми пратени 

Отиваш показваш мейла или скрийншот на касите и ти дават реалния билет. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Здравейте. Пиша ви, че нещо май оплесках и ми трябва помощ и разяснение. Имам чувството, че съм объркала нещо. Исках да купя онлайн билети за Колизеума. На мейла ми пристигна единствено писмо от Уникредит за извършено плащане с карта и сумата, без прикачен файл. В спама също няма нищо. Не ми става ясно нищо. Какво да правя в този случай.

Без име.png

Връзка към мнение
преди 39 минути , pavlinaslavova каза:

Здравейте. Пиша ви, че нещо май оплесках и ми трябва помощ и разяснение. Имам чувството, че съм объркала нещо. Исках да купя онлайн билети за Колизеума. На мейла ми пристигна единствено писмо от Уникредит за извършено плащане с карта и сумата, без прикачен файл. В спама също няма нищо. Не ми става ясно нищо. Какво да правя в този случай.

Без име.png

Най-напред - добре дошла в сайта. 🙂

 

Скрийншота не се получил добре, но в него трябва да има номер, който е издаден от резервационната форма и е обвързан с плащането на сумата.

Отговори на въпроса са в горните постове, които отново копирам отново.

 

 

На 13.09.2017 г. в 13:31, eloena каза:

Най-вероятно само резервация, с която на място си взимаш билета.

 

На 13.09.2017 г. в 14:48, Цвете каза:

Значи отиваш на касата на някой от обектите с  номер на резервацията и ще ти издадат билета. Можеш да си направиш скриншот, ако е нужна да им покажеш потвърждението. 

 

На 14.09.2017 г. в 8:38, Alexander каза:

Май имаха отделни каси за така купени билети, където се чака много малко.

 

Връзка към мнение
преди 12 минути , pavlinaslavova каза:

Благодаря за приема и бързия отговор. По-горното вече го бях изчела. Увеличих скрийншота, но аз отново не схващам кое ще е кодът.

Без име1.png

image.png.6ae79cc4e89c83a9b481909ba8cbfa0b.png

Връзка към мнение

Съжалявам, нищо не съм увеличила така като гледам. Не ми прилича на код за резервация, а и все ми се струва, че трябва да има минимална информация относно това, което съм закупила, а именно 3 билета х 14 евро за определена дата и час. Ще може ли и второ мнение, макар и да звучи малко нахално 😀

 

Това, което си показал, е следното:

Informazioni sull'esercente

Insegna:

WWW.COOPCULTURE.IT

Codice esercente:

3352457

Codice terminale:

30605293

Връзка към мнение
22 hours ago, pavlinaslavova said:

Съжалявам, нищо не съм увеличила така като гледам. Не ми прилича на код за резервация, а и все ми се струва, че трябва да има минимална информация относно това, което съм закупила, а именно 3 билета х 14 евро за определена дата и час. Ще може ли и второ мнение, макар и да звучи малко нахално 😀

 

Това, което си показал, е следното:

Informazioni sull'esercente

Insegna:

WWW.COOPCULTURE.IT

Codice esercente:

3352457

Codice terminale:

30605293

 

Преди да се пристъпи към плащането има поле, където се отбелязва дали да се изпринтира вкъщи или да се вземе на място. По подразбиране излиза второто, така че ако не си го сменила ще трябва да се вземе от касата.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за съветите на всички. И аз си помислих, че най-вероятно съм отбелязала опцията билетите да се вземат на място. Чудех се кое е всъщност отметката и веднъж формата ме изхвърли и явно тогава съм променила отметката), но очаквах, че ще има и писмо с резервационен код, както е при други. Както и да е, писах на сайта и моя радост вчера получих отговор, който поствам, за да е в помощ и на други.
 

Цитат

 

Dear Pavlina,

We inform you that during your online reservation you have selected the “collect on site ticket “option instead of the “print@home ticket” one.

For this reason, it is not possible for us to send you the tickets via e-mail and it is not possible for you to print them at home.

In this case, you are required to collect your tickets at the reservation desk.

Anyway, you will gain access to the monument through a fast lane for all those who already have a reservation.

After the security checks you can walk straight to the reservation desk in order to collect your tickets by showing your reservation form. There, we will check if your tickets are conforming to the right kind.  In case of wrong kind ticket purchases, you will be required to buy the correct ones.

Reservation desks are located inside the monument, just before the turnstiles area.

The address is Piazza del Colosseo.

We remind you that before going to the ticket desk you have to undergo security checks.

For security reasons all visitors and their luggage shall be screened.

To facilitate the security checks X-ray scanners must screen any object (including mobile phones) in the bags/backpacks or in the tray.

We inform you that you have to show up at the Colosseum at least 30 minutes before the scheduled time for your access.

It will be valid within 2 days since you have used it for the first time and you can visit once the Colosseum and once the Forum-Palatine Hill.

Purchased tickets are not refundable and cannot be modified or changed.

Regards,

Claudia

 

С две думи, с потвърждението  за платената сума в ръка и в телефона, живот и здраве, ще видим и ние Колизеума.

Писах на следния адрес:

Наложи се да им изпратя две писма от различни пощи. Отговориха ми на gmail.com Може би има значение и това.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.