Прескочи до съдържание

Oshko

Препоръчани мнения

Нищо не ми остава освен да продължа с предстоящите държави от карибския регион.

Тук имаме само един магеланец, дано да се включи.

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Тук никой не се включи, затова сам ще си говоря :)

Ето малко снимки:

двата Питона, с които е известна St. Lucia

post-64-0-61510600-1396880036_thumb.jpg

 

Marigot Bay

post-64-0-44300000-1396880036_thumb.jpg

 

пристанището в столицата Кастри

post-64-0-11732700-1396880036_thumb.jpg

 

един от Питоните, сниман от Tet Paul Nature Trail

post-64-0-84963500-1396880036_thumb.jpg

 

Jalosie Beach, който се намира точно между двата Питона

post-64-0-07643400-1396880037_thumb.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Oshko, от пристанището в Кастри виждат ли се Двата Питона? Добра идея ли е да се наеме кола в Сейнт Луша и кои са най-интересните места за посещение? Ако не наемем кола (заради safety issues) какво може да разгледаме/правим на острова за 1 ден? Този остров ще е една от спирките в предстоящия ни круиз. Благодаря!

Връзка към мнение

Питоните не се виждат от пристанището, далечко са. За мен по снимки най-интересно ми се видя Tet Paul Nature Trail, това и направихме, после ходихме на плаж(Jalousie Beach) между двата питона, все пак покрай децата искахме по-лежерна програма, иначе е интересно да се качи един от двата питона, но не е за начинаещи. Една от много посещаваните атракции е 'вулканът', обаче нямахме време за него, пък и там просто се вижда малко пушък, а ние бяхме гледали преди време активен вулкан и решихме, че няма да ни е достатъчно впечатлително. Ние си резервирахме тур по интернет, така ни се стори най-безгрижно, едва ли би имало проблем и с кола, въпрос е човек да си направи сметката. 

Ние ползвахме(това не знам влиза ли в забраната да не публикуваме туристически фирми...):

REAL ST. LUCIA TOURS
Janus Gyan | TEAM LEADER
Phone: +1 758 486 1561 
Te дадоха най-добра оферта - 150$ за нас двамата с двете деца, цял ден COMPLETELY FLEXIBLE, Ние да кажем къде да ни возят, планът беше - Marigot Bay, Banana Plantation, then hike the Tet Paul Nature Trail. Then, only time permitting, we could see the Volcano and/or one of the Falls (Diamond or Toraille). Обаче решихме да останем на плажа и пропуснахме вулкана и водопадите.
Имаше и една друга фирма Cosol с добра оферта, останалите не бяха конкурентни. Отзивите в Трипадвайзор също бяха добри за Real.
По принцип за подобен тур на Барбадос платихме само 100$, но тук по-добра оферта така и не открихме.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.